reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
witam wszystkich. mam 25 lat od paźidziernika 2011 roku staramy sie o dziecko, bylam na badaniu cytologia i jajniki wszystko ok , mąż także byl sie przebadac i również ok , znajomi mówia że zabardzo chcemy i dlatego nam sie nie udaje. Przez ostatnie dwa cykle zauważyłam ze po wspólzyciu mimo ze leże 20 minut nie raz z nogami do góry (ponoć pomaga) wszystko ze mnie wyplywa , czy to jest normalne? :no:
 
witam wszystkich. mam 25 lat od paźidziernika 2011 roku staramy sie o dziecko, bylam na badaniu cytologia i jajniki wszystko ok , mąż także byl sie przebadac i również ok , znajomi mówia że zabardzo chcemy i dlatego nam sie nie udaje. Przez ostatnie dwa cykle zauważyłam ze po wspólzyciu mimo ze leże 20 minut nie raz z nogami do góry (ponoć pomaga) wszystko ze mnie wyplywa , czy to jest normalne?
no.gif
 
hej kobiety

neciuszka o biedna twoja maleńka, ale dobrz że juz lepiej , co dzisiaj porabiacie, jakiś spacerek sie szykuje ? bo u mnie -pogoda super i zaraz sie wybieramy jak mała wstanie.
Dzisiaj półtorej godziny mi na cysiu wisiała, co prawda sie nie najadła bo ja tak jednorazowo sciągam 50 ml, ale zauważyłam ze mała ma jakiś niedosyt ssania piersi, i czasami jak jest najedzona wkłada ręce do buzi i jak jej podstawie swojego cyca to jak sie przysisie to nie puści ale nic nie ciągnie tylko spi, a jak ja odstawiam to marudzi i płacze, wiec znowu ja przystawiam i tak pół dnia mogłaby spać .Szkoda mi jej bo wydaje mi sie ze jej smutnbo ze z piersi nie je

magdalena:
no fakt z tym mlekiem to jak zacznie zanikać to koniec, ale moze jak karmisz go butlą to wtedy odciągaj, ja tak robie za każdym karmieniem z butelki odciągam laktatorem,moze wtedy utrzymasz wiecej mleka - w nocy mnie to męczy, bo zniam nakarmię ja zanim uspię, to jescze odciąganie dopiero spać i mi tak czasami schodzi połtorej godzniy, 2gie tyle pośpie i znowu pobudka i ten sam rytuał

nicola:
witaj, to że wycieka to normalne, bo cała wydzielina sie nie wchłonie, a wystarczy jeden plemniczek i dzidzius gotowy, może macie blokadę psychiczną, skoro wyniki dobre, wiem ze to trudne ale trzeba wyluzować, najlepeij zacznij coś planować, zajmij głowę innymi sprawami i napewno się uda, a sex niech bedzie tylko rpzyjemnościa a nie celem do zdowbycia dziecka- powodzenia

kwiatuszek:
o ty szczęściaro jak ja bym poleżała chocia bite 3 godzinuki na slońcu i sie poopalala, teraz jestem blada jak dupa, musze zakupić taki olejek do opalania do soplarium bo na niego super sie opala na słońcu

fifka: powodzenia na egzaminach

iwasek: gratulacje, z powodu wody dla Igorka, no i chusty, ja czekam na moja mam nadzieje ze w poniedziałek przyjdzie juz

kobiety ile czasu utrzymują sie potówki, ?? bo mała ma takie krostki na policzkach i na czole, i nie wiem czy to potówki czy uczulenie ??
 
fifka u nas problemy z brzuszkiem mają minąć jak przestanie żelazo pić tak powiedziała nam pediatra.

lamia byliśmy na spacerku u nas też pogoda śliczna
 
lamiav dzieki wielkie za porade myslałam ze to ze mna cos nie chalo . moze bym tak nie myslala ale wiesz wszyscy wywieraja na nas presje a ja chyba za bardzo to biore do siebie po slubie minie w sierpniu rok i nic to mnie troche gnebi i moze przez te glupie komentarze tak to dobieram do siebie i staram sie nie myslec ale ciezko jest :sorry2:
 
Witam,
jestem nowa na forum. Jeszcze nie zaczęliśmy starań o bobaska, jednak planujemy to w najbliższym czasie. Lekarz poradził mi, że po odstawieniu tabletek powinnam poczekać przynajmniej 3 miesiące, a najlepiej pół roku...
Wiem jednak z wielu opinii, że im bardziej się chcę tym trudniej zajść w ciążę dlatego staram się nie nakręcać, ale z drugiej strony od kiedy się zdecydowaliśmy dziecko to dominującą myśl w mojej głowie. Mam nadzieję, że z wami łatwiej będzie mi przejść przez starania, a potem przez okres ciąży ;)
 
Lamiav na twarzy to raczej nie potówki... to moze być uczulenie albo tradzik niemowlęcy. Potówi są raczej w schowanych miejscach na ciele :*


Nicola witaj na forum!!! wszytko z tobą w prządku! Trudno zeby nasz organizm przetrzymywał cało sperme w środku :-D rozgość się :-)


Whoosie witaj na forum!! Na pewno będzie łatwiej! U nas jest bardzo fajna ekipa więc na pewno się odnajdziesz! Napisz coś wiecej o sobie :tak:


A ja już po egzaminie! Kolejny zaliczony! :-) A teraz uciekam bo zaraz goscie przyjdą!
 
reklama
Do góry