reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
witam fifka gratuluje ;-) idziesz jak buza z egzaminami;-)
u nas dzis lepiej ze mna niuni nic nie bylo na szczescie
a ja sie troszke opalilam ;-) a przy kosciele dzis byly losy za 5 zl i co wygralam album bialy z torcikiem i jedna swieczka i w srodku napisane pamiatka twego dziecka imie waga i data urodzenia ;-)
 
Bryyyy:)))
Witam nowe staraczki! Fajnie że dłączyłyście:) Obyście szybko zafasolkowały i z nami zostały;)

Lamia potówki szybko schodzą same . Jeżeli krosteczki sie utrzymują być może to alergia pokarmowa lub dziecięca wysypka(od maminych hormonów ). Z tym ostatnim też sie nic nie robi bo to samo mija a jeśli nie to musisz przeanalizować co jadłaś ostatnio i co mogło to wywołać (pomidory i pochodne,mleko,ser) Mam nadzieję że szybko znikną:*

Fifciu gratuluję kolejnych zdanych egzaminów! Obu tak dalej;-)

My spędziliśmy dzień na działce i mały padł jak mucha:) Śpi już od 20:30:szok: i oby tak zostało:-)
Zmieniliśmy małemu gondolę na spacerówkę i jest zachwycony:-) Nie ukrywam że ja też bo jest teraz lżejszy ale niestety nie widzę już niunia na spacerku....eeeh;-);-);-)
 
Hej ale weekend szybko zleciał,byliśmy z mężem na zlocie miłośników fortyfikacji,wiecie czołgi,żołnierze i tona kurzu he he
witam nowe staraczki
Nicole nie przejmuj sie gadaniem innych,u Nas było to samo,ale my wybraliśmy moment,który MY uznaliśmy za odpowiedni,Ci którzy najwięcej gadali teraz nawet nie pytają jak się czuję,żeby czasami nikt od nic nich nie wymagał...
Whosie ja jak odstawiałam tabletki to lekarz powiedział mi,że albo się uda oodrazu albo zajmie to trochę czasu,teraz już nie ma takich tabletek z końską dawką hormomów,więc o ciążę mnogą się nie baliśmy,zdecydoowaliśmy się działać od razu a i tak mieliśmy szczęście bo zajęło nam to tylko pół roku a bez nerwów i tak się nie obyło
Fifka gratuluje zdanego egz,co do skarppetek to masz rację,zwróciłam ost. uwagę na nóźki chrześniaka,a te luźniejsze łobuz ściąga
Kobietki mam prośbe to tych,które mają kupiony lub upatrzony wózek,proszę abyście napisały jaki wózek wybraliście,na czym wam zależało,jego zalety i wady,z góry dziękuję
 
Miq ja ma xlandera i jestem zadowolona:) Jedyna "wada" jeśłi można to tak nazwać to brak resorów ale jeśli nie chce się dyndolić dziecka w wózku nie czuje się ich braku. Ogólnie jestem zadowolona bo łatwo się go prowadzi,ma pompowane duże koła i jest wygodny w użytkowaniu choć przyznam że mocno bym się teraz zastanowiła czy nie wziąć tego:
Wózki wielofunkcyjne - wózki spacerowe - wózki dziecięce - wozki dzieciece - wózki dla dzieci - wózek dziecięcy - foteliki samochodowe- fotelik samochodowy
baaardzo mi się podobają i maja tylne resory . Kolorystyka bajeczna:)
 
miq powiem ci tak my dostalismy quinny buzz 3czyli 3 kolowiec nie polecam jak bym miala kupic wozek to tak na kolach calych pompowanych i 4 kola i przekladana raczka i duza gondola bo taka mala ze za miesiac mi sie niunia nie zmiesci w niej na szczescie sie krociutka urodzila... i odrazu niech bedzie w zestawie dopasowana parasolka bo firmowej nie kupilam tylko uniwersalna i mecze sie ze hej..i i zeby ladnie amortyzowaly kola na dziurach bo moj to tak skacze ze dziecko mi si ebudzi..
\
\dobranoc
 
Dzióki,dzięki,cenne rady dziewczyny
Musze poszukać tego lareta,bratowa ma tako captiwa i jest zadowolona
 
reklama
Do góry