reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Miq ja mam wózek tako easy rider :tak: i jestem z niego zadowolona ale tylko dlatego że mieszkam na przedmieściu. To nie jest wózek.. to czołg... potrafie nim przejechać krawężnik a sama się o niego potknę(o ten krawężnik) bo nawet nie poczuję że wózek na czymś podskoczył. Amortyzatory są na pasach, mały ma mega wygodne bo nim nie telepie a przyjemnie buja. W tym wózku nie ma gondolki, gondolka jest rozłożoną spacerówką (oczywiście z dodanymi bajerami, ze wygląda ona jak gondola), dzięki temu jest bardzo duża co również sobie bardzo chwalę! Tak jak dziewczyny piszą jak kupisz mała gondolkę to dziecko szybko z niej wyrasta a nie wszystkie wózki mają tak dobrze przystosowaną spacerówkę do leżącego niemowlęcia. Kolejna sprawa to przekładana rączka o której wspominałam wcześniej. Jednym pociągnięciem na wajchę przekładasz rączkę tak aby wózek był tyłem lub przodem do kierunku jazdy - nie zastąpiona rzecz podczas wiatrów czy kiedy świeci mocno słońce.Następna sprawa kosz na zakupy! Jest ogromny i pomieści nawet 4 siaty z zakupami! Również bardzo przydatne ponieważ możesz nawet duże zakupy zrobić sobie sama, a cokolwiek w rękach używając wózka to bardzo niewygodna sprawa. Aha no i ja nie chciałam skrętnych kół... bo u nas test dużo piasków i bym te łożyska zwyczajnie szybko zatarła poza tym było by niewygodnie... a tak po piachu jedzie się jak po asfalcie :-) Tak wygląda wózek w wersji spacerowej i gondoli:
easy5.jpg1_wozek_dzieciecy_tako_easy_rider_classic_.jpg
Jego wagą jest cieżar... jeśli ktoś mieszka w bloku i miałby go nosić to przekichana sprawa... ja mieszkam w domu i to jednopiętrowym więc mi pasuję :tak: Aha taki wózek ma jeszcze Neciuszka i Ael (tyle ze przez inna formę produkowane ale dokładnie takie same)


Iwasku no jak mu dobrze!! haha mój jak ma smoka w buzi to powtarza za mną "ija ija ija" - naśladujemy karetkę :-D
Kochana i widziałam ze wozisz małego w spacerówce i poszukujesz wózka ala "parasolki" Ty już wozisz małego na siedząco? :szok:



A my dzisiaj mieliśmy super nockę! Mały jak zasnął o 20 to 2 miał pobudkę by zjeść i spal do 7! :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziękuję, dalej zbieram informację o wózeczkach...
jaka ja jestem nie wyspana, nie mogłam spać w nocy a teraz jak zaplanowałam sobie już pracę na cały dzień to oczy mi lecą:(
 
Cześć dziewuszki :*

nicola, whoosie witajcie wśród nas :-)

Fifka
dobrze, że Konradowi już lepiej <tuli> ucałuj go od ciotki :*:*

Iwasek
filmik super! :-) a Igorek ma ładny odlot :-D

Ael no ładna ta narzeczona od Wiktora nono :tak: a na fotach wyglądasz kwitnąco ;-)

Netka zaglądaj częściej :*

Widzę, że pisałyście o wózkach.. No ja zdecydowałam się na Jedo Fyn Classic, w tym tyg jedziemy go zamawiać.. Czytałam mnóstwo for i w końcu wybór padł na Jedo. Zobaczymy jak będzie w praniu z wóziem :-)

A mnie wczoraj nie było bo byłam sobie na komunii cały dzień :-) czułam się dobrze, także dzień spędziłam ffantastycznie i nawet sonie pojadłam smakołyków :-D a cukier aż tak nie skakał hihih

Jutro lekarz.. uf uf znowu mam stresa eh

a to w końcu mój brzunio czyli domek od mojego Michała:




a to wczoraj komunijnie:



 
Miq: Ja mam ten: Dada Paradiso Group | producent wózków dziecięcych | Love Peace & Babies !
Zaryzykowałam bardzo, bo przed kupnem nie widziałam go na żywo i właściwie nie ma o nich opinii. Jestem póki co bardzo zadowolona! Jest super zwrotny, łatwy w obsłudze i piękny:zawstydzona/y:;-) Ja bym zwróciła uwagę na to, żeby budka głęboko się zamykała i żeby był 3 funkcyjny przede wszystkim! Nie wyobrażam sobie nie móc zamocować fotelika na stelażu - świetna spawa!

Co tam u was piękne moje?

U nas sytuacja trochę się poprawiła wydaje mi się.. Mały nadal się pręży w wiadomych sytuacjach, ale nie płacze już tak dużo. Chyba się powoli uczy co i jak;) Wg jestem zaskoczona jaki on już duży!:p Dwa tygodnie temu te paluszki u rączek myślałam że trzeba będzie pęsetą chwytać, a teraz.. Normalnie jak chłop!;)

nat: No proszę cię.. Co ten michał wyprawia.. Z takiego pięknego brzuszka chce uciekać?;)
 
natkusia piękny brzusio:*
sleep pamiętam Twój wózek-,a w sobie coś...
ten jedo też kurcze fajny, mam nadzieję, że w tym tyg ruszymy po sklepach i coś postanowimy, nie chce czekać, mój mąż ma 100 pomysłów na minutę, jak ja już zaplanowałam gdzie będzie stało łóżeczko i zrobiliśmy przemeblowanie w pokoju to on stwierdził, że można zrobić balkon ( tzn balkon mamy, ale nie ma wykutych drzwi i balustradek) już sobie obmyślił, że będę mogła z mała wychodzić, na powietrzu posiedzieć, odpocząć sobie jak mała będzie spała a ja jednocześnie będę miała ją blisko... coś racji ma, ale wiecie jak to jest ja mam zaplanowane , chce sobie beztresowo żyć, a tu remonty ah ciekawe kiedy za łazienkę się wezmą, zwlaszcza, że wiekszość jest kupiona, ah
 
Sleepy witaj :* no ja właśnie nie wiem o co chodzi tej mojej młodzieży :dry: dobrze, że z Filipkiem jest ok bo biedny się męczył :-( hehe powiadasz pęsetą :-D nie zdąrzysz się obejrzeć jak urooooośnie :-)

EDIT:

Miq mój też 1000 pomysłów na minutę
laugh.gif
ale oni chcą dobrze i się cieszą :-) my mamy łóżeczko tak jak mój mąż wymyślił no i mi się spodobało. Co do wózka to najlepiej jedźcie na sklepy i pooglądajcie na żywo.. mi w internecie podobały się jedne a na żywo widziałam wady w tych wózkach :baffled: także nie ma to jak pomacać
 
Ostatnia edycja:
naatkusia pewnie, że tak, zwłaszcza, że mamy sporo sklepów, nawet Tobi jest u nas:) co do balkonu zawsze mi się marzyl, ale kilka miesięcy przed porodem, ah, chociaż jakby się ostro wziął ( a to niestety wiąże się z kosztami) to jak będę wielka kulka to chociaż na balkon się wykulam he he
 
nat: ale charakterek to ma łobuz jeden. Tylko by na rączkach siedział:) Poważnie zastanawiam się nad chustą bo inaczej nic w domu nie mogę zrobić.. Już o pracy nie wspominając nawet..
A michasiowi musisz wytłumaczyć, bo może on tego nie rozumie, że jak wyjdzie, to już nie będzie mógł wrócić do brzuszka... Może on czuje że się wakacje zbliżają i na urlop chciał..

Miq: Co do jedo to ja też go chciałam przed moim dada. I teraz mogąc porównać widzę, że faktycznie jedo jest trochę mało solidny. Któraś z Pań na forum zwróciła mi na to uwagę jak ja wybierałam wózek..
A z balkonu nic tylko się cieszyć:D Ja tam kocham remonty, zwłaszcza nie u siebie:p;)
 
Hehe cwaniaczek jeden :-D no najlepiej na raczkach :tak: po prostu potrzebuję czułości i tak mu jest dobrze ;-) codziennie Michałowi to powtarzam i w miare mnie słucha więc nie ma źle.

Kurcze ale dzisiaj upał uffff..
 
reklama
Do góry