reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Natkusia to ta jak u nas! my też jeździmy dużo samochodem i również patrzę na testy za nim kupię następny fotelik! i tak jak piszesz z niektórymi fotelikami to się takie cuda dzieją podczas wypadku, że chyba byłoby bezpieczniej jakby dziecko siedziało samo na kanapie sam...
 
reklama
Witam dziewczyny!

Ja właśnie wróciłam ze szkoły! Kolejny egzamin za mną zaliczony na 4 :-D oh... jeszcze 6 egzaminów do końca...



Olcia gratuluję!!! Teraz już tak oficjalnie bo betke masz prześliczną!!! :-D



Magda do roboty!! Kolejną masz kandydatkę do wierszyka! A tak poza tym to pusto tu bez ciebie...


Mojej żonki też nie widziałam dawno... :-(


Magdalena nie no tu masz rację... ja wcale twojej teściowej nie usprawiedliwiam tylko mówię jak to z tymi kobietami w średnim wieku jest... eh... biedny chłopiec.... nie ma nic gorszego niż brak zainteresowania matki... :-( Dobrze ze choć ma kochającą ciocię która jest przy nimw tak dla niego ważnych dniach! Jesteś wielka! :*


Natkusia
nie wiem czy to dobrze ze tak schudłaś... ja na początku ciąży schudłam 7kg :szok: ale to były początki a nie zaawansowana ciąża... jak będziesz u lekarza to zapytaj o to....


Ewika no widzisz, czyli nie potrzebie tak latałam z językiem na brodzie za tą rączka :-) Choć z wózka jestem zadowolona :tak:


Nala z tymi fotelikami to dla mnie czarna magia ci powiem.... ale ja mało jeżdżę więc tyle co do sklepu czy do babci więc nie używamy go za często...



A malutki z dna na dzień ma się coraz lepiej :tak: wczoraj nic się nie działo po marcheweczce i dzisiaj będzie drugie podejście :-D
 
witam melduje ze zyyjemy moja niunia dzis spala 7,5h bylam w szoku ;-) a ja mialam potworny bol glowy... ale juz po nim ale tak mnie bolalo ze bylo mi zimno niedobrze i slabo... niewiem od czego...

fifka gratuluje !!!

magenta zyje ale malo pisze gdy spytalam o pampersy czy chce bo zadna sie nie zaoferowala na pytanie wiec ja spytalam odpisala od siostry ze chce i nic wiecej... musi dojsc po cc do siebie wtedy ja odwiedze ;-) i moze w koncu dostaniemy zdjecie nikoli ;-)
 
witam sie i ja nie nadrobię bo tylko na chwilkę, dzis łądna pogoda a ja pół dnia spędziłam na sprzątaniu, zaraz obiadek i idziemy na spacer, wystrpoiłma moją niunię w sukienkę i rajstopki , my slałam ze za małe będzie a to wszystko za duże, jakieś mam skrzywione oko chyba :-)

fifka: gratuluje egzaminu

slyp:
widziałm fotki filipka, na 2giej jest boski, ahe moja córka to ma gust ;-), będziemy mieć ładne wnuki :-D

atan: oby ten twój ból głowy nie był zwiastunem przeziębienia, gratuluję przespania Amelki tylku godzin, moja też ładnie spała ale tylko 4 h ciągiem wiec troche pospałam :tak:

olcia:
gratulacie wielkie, teraz przed wami wspaniały czas wieć cieszcie sie nim ile możecie

magdalena:a jaki fotelik wybieracie? bo my tez sporo jeździmy i trzeba kupić coś co będzie na dłużej i bezpieczne

miq: moj takao super sie prowadzi , ale jest ciężki mieszkam na pierwszym piętrze i nie wie mjak ja go będę znosić, ale jak juz jade to jak po masle
 
Witam sie i ja rowniez pol nia sprzatanie ,musilam okna pomyc firanki powiesic ,Pozniej pojechałam do dziadka tez to samo.Wrociłam obiadek zrobilm i padam na pysk...Jeszcze z psami musze isc

Magdalena masakra wspołczuje temu malemu dobrze ze ma Ciebie chociaz

A co do wozka Espiro masz racje ze spacerowka mala

wiecie co laski tak sobie mysle juz tak dlugo sie staramy a zycie sie toczy dzis pewna osoba uswiadomiła mi ze mimo staran trzeba zyc i cieszyc sie zyciem bo zycie tak szybko mija nie mozna zaniedbywac innych i nie skupiac sie tylko na jednym
 
Ostatnia edycja:
witam sie i ja nie nadrobię bo tylko na chwilkę, dzis łądna pogoda a ja pół dnia spędziłam na sprzątaniu, zaraz obiadek i idziemy na spacer, wystrpoiłma moją niunię w sukienkę i rajstopki , my slałam ze za małe będzie a to wszystko za duże, jakieś mam skrzywione oko chyba :-)

fifka: gratuluje egzaminu

slyp:
widziałm fotki filipka, na 2giej jest boski, ahe moja córka to ma gust ;-), będziemy mieć ładne wnuki :-D

atan: oby ten twój ból głowy nie był zwiastunem przeziębienia, gratuluję przespania Amelki tylku godzin, moja też ładnie spała ale tylko 4 h ciągiem wiec troche pospałam :tak:

olcia:
gratulacie wielkie, teraz przed wami wspaniały czas wieć cieszcie sie nim ile możecie

magdalena:a jaki fotelik wybieracie? bo my tez sporo jeździmy i trzeba kupić coś co będzie na dłużej i bezpieczne

miq: moj takao super sie prowadzi , ale jest ciężki mieszkam na pierwszym piętrze i nie wie mjak ja go będę znosić, ale jak juz jade to jak po masle

Jeśli chodzi o kategorię 0-13kg to mamy MAXI COSI cabrio fix a teraz kategoria 9-18kg najprawdopodobniej wybór padnie na roemer king plus! patrzyliśmy również na cybex pallas 9-36kg ale jednak to nie jest to. Nawet Pani w sklepie nam powiedziała, że jednak fotelik 9-18 jest ukształowany typowo pod takie małe dziecko a w tym 9-36 będzie jeździło dziecko pół roczne a potem 4 letnie... więc rozbieżność jest dość spora...
 
Fifeczko jestem jestem ale dzis polowe dnia biegalam za prezentem na komunię dla dziecka koleżanki :-)

zaraz się biorę za wierszyk :-) taaak się cieszę :p tylko nie wiem na jaki miesiąc zapisać Olcie :p
 
Fifka gratulacje :-)
Magdlalena, to my wlasnie romera king plus dostalismy od znajomych, no ale to jako kolejny fotelik, bo on jest 9-18 kg, a na teraz to nie wiem, moze jednak zdecyduje sie na maxi cosi, bo rzeczywiscie tu chodzi o bezpieczenstwo, a po warszawie tacy wariaci jezdza, ze nigdy nie wiadomo :baffled:
 
reklama
Fifka gratulacje :-)
Magdlalena, to my wlasnie romera king plus dostalismy od znajomych, no ale to jako kolejny fotelik, bo on jest 9-18 kg, a na teraz to nie wiem, moze jednak zdecyduje sie na maxi cosi, bo rzeczywiscie tu chodzi o bezpieczenstwo, a po warszawie tacy wariaci jezdza, ze nigdy nie wiadomo :baffled:

To tym bardziej jeśli nie musicie kupować następnego fotelika (cena tego roemera ~800zł) to zainwestowałbym teraz w lepszy... :-) no ale to Wasza decyzja! My dużo poruszamy się samochodem, ja dużo poruszam się samochodem a co za tym idzie Bartek również więc dla mnie fotelik samochodowy to bardzo ważna rzecz!

Neciuszka no widzisz nic nie słychać!! ŁAdna pogoda się zrobiła to baby wybyły z dzieciaczkami, brzuchami i na staranka w plener! :-)
Ty lepiej pisz co u Was słychać?
 
Do góry