reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Gocha bociek to niby hurtownia! Mają bardzo duży asortyment wszystkiego dosłownie!!! |Ogólnie tanio ale drożej niż np na Allegro! ale warto np tam pojechać żeby zobaczyć coś co chcesz kupić na żywo! Poza tym drugim takim mega sklepem w Zabrzu jest Viki na roosevelta! W sumie to zaraz niedaleko politechniki śląskiej!! a tak poza tym to ja lubię też SMYKA i H&M
 
reklama
Sleep .......ze ja???? pomyliłam???? Pomówienia i insynuacje:-D:-D:-D:-D:-D:-D /wiesz ze Normalnie Cię muuuuuuuuuua :))) hihihi :*
 
Sleepy
ja z ciekawosci, bo na etapie zbierania inf jestem, a nie latwiej karmic na zadanie? Czy sa sytuacje kiedy nie mozna lub sie nie da?
 
Fifcia-okej, postaram się :-D ale zew mną troszkę jak, z Sun czasem nie mam ochoty, czasem nie mam czasu, a czasem:oto jestem :-D
Sun-Kochana,z ust mi to wyjęłaś :-) czuję podobnie jak Ty...czuję się zawiedziona samą sobą... Jedno mnie przeraża... Jeśli okaże się, że nie będę mieć dzieci, to nigdy się z tym nie pogodzę i tak naprawdę zawszę będę cierpieć... Raz mniej, raz więcej a zawsze :-( no, ale cóż trzeba myśleć jak Pok pisze... I czekać :-)
Gocha-jejc przepiękne ubranka kupiłaś :-D ja myślę, że ja tez nie umiałabym się powstrzymać przed kupowaniem takich cudeniek :-D
Ma_gdalena- Ty też nakupowałaś piękne ubranka :-D a Twój przystojniak też już duży chłopak :-D
Olcia- a Ty nosek do góry!!! Co to za pesymizm? :-> tyle czekałaś, że nic tylko sie cieszyć :-) ja trzymam kciuki, i na pewno wszystko będzie dobrze & & & & :-)
a ja mogę Wam humor poprawić... Wy sobie w domku siedzicie, a ja kwitnę w pracy :p i byle do piątej :-D
 
Ostatnia edycja:
Pok można na żądanie karmić ale jak dziecko już podrośnie trochę. Na samym początku trzeba pokazać dziecku porządek dnia, by była jakaś dyscyplina z karmieniem. Po to się robi by dziecko czuło się bezpieczniej widząc, ze w niektórych stałych momentach dnia dostanie jedzenie. Potem ten czas się oczywiście wydłuża między kamieniami, ale też to są stałe pory. I tak i tak na żądanie wychodzi w równych odstępach. W nocy najlepiej karmić na żądanie kiedy po prostu dziecko się samo budzi z głodu.
 
A tu ucza, ze od poczatku na zadanie... :/
i badz tu madry.

Ja sie chyba bede po prostu trzymac tego co tu mowia, zeby nie bladzic, nie glupiec, nie wariowac.
 
ja niewiem co jest grane dziecko zmeczone spalo 30 minut w srodku dnia jak wam pisalam a juz od 2h usypiam ... zasypia na 5 minut i sie budzi.. jesc niechce sucho ma utulona byla..

ja karmie na zadanie a w ciagu dnia chce niunia co 2 h ;-)
necia &&&&&&&&&&& za wizyte u okulisty
wiec zycze milej nocy ide dalej lulac..
 
Pok dlatego tłumaczę, że na początku i tak i tak dziecko potrzebuje często jeść i przez to ustala się stałe pory karmienia, po jakimś czasie karmi się na żądanie, ale dziecko nauczone systematyczności na żądanie będzie chcieć jeść o tych samych porach.


Atanku bo mała nawet przez duże zmęczenie może nie zasnąć. Wyciszaj ją maksymalnie i spróbuj uśpić na rękach, w wózku nawet w w chuście.
 
udalo sie spi ;-) mam nadziejje ze dlugo bedzie spac chociaz te jej 5 h ;-)
 
reklama
Ael nic teraz nie zrozumialam. Chodzi ci o to, zeby na poczatku kamic o ustalonych porach, a jak sie ustalą to na żądanie? No ale jak się ustalą to dalej bedzie to karmienie o ustalonych porach. Tu ucza, zeby od pierwszych godzin karmic na zadanie. O to mi chodzi :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry