reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fifka my też lubimy tą pozycję ze zgiętymi kolanami :-p

Zobacz załącznik 464684Zobacz załącznik 464685
kupiliśmy 3-pak body bez rękawków i 2-pak krótkich spodenek na upalne dni, rajstopki i czapeczkę na takie dni jak dziś bo z poprzedniej już wyrósl no i śliniaczek ceratkowy bo za niedługo mam zamiar rozpocząć marchewkowe szaleństwo! :-)

Zobacz załącznik 464686Zobacz załącznik 464687

A tutaj pozwoliłam sobie jeszcze pochwalić się jak ostatnio szliśmy na spacer! potem było już tak ciepło, że Tosiek został w samym pamperaku

Olciuu na pewno będzie OK~!! "* trzymam mocno kciuki :*:*
 
reklama
Jak to byś nie była...masz ponad 100... a tam piszę ze ponizej 5 to brak ciąży. Ale faktycznie jakieś dziwne te normy...


Tak Olcia ja byłam po terminie... a według bety to był 2-4 tydzień (według norm z mojego laboratorium) Ciąże dobrze jest widać dopiero koło 5 tygodnia dopiero :tak: więc się nie stresuj.... to nic nienormalnego..
 
Boziu mam nadzieje , że wszystko będzie dobrze :( Dziękuję za słowa otuchy :* idę się przespać :* jutro zajrzę i nadrobię zaległości :*
 
oolcia ja tak mialaM BETA MOJA 20 2 dni pozniej powyzej 55 na poczatku usg nie pewne tak jak u ciebie i co tydzien mialam usg i co widzisz jaka amelka duza i silana po prostu mialas dluzszy cykl ;-) bedzie dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

fifka konradek sliczny ;-)

magdalenko zakupy pelna para a synek no no ;-) slodziak
 
Ostatnia edycja:
Olcia napewno wszystko będzie okej ! Dziewczyny tutaj miały jeszcze niższe wartości bety a z ciążą było wszystko ok ! ;-)

Mag-na śliczne ciuszki !! Pokaże Wam moje dzisiejsze nabytki ! :)
100_1752.jpg100_1751.jpg100_1750.jpg100_1754.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kochana powiem Ci, że jak urodzisz to dopiero Twój mąż wybuchnie miłością do Ciebie i dziecka. Mimo, że będziecie się bardziej kłócić to miłość będzie mocniejsza :-)
Paweł mój to oszalał na punkcie małego :-)

klocic? nie... my sie troszke klocimy ale bez przesady. dwa zupelnie rozne charaktery i sie swietnie dopelniamy. teraz jak miewam humory, to nie ma nikogo kto tak mnie potrafi uspokoic jak ON :) moja mama przyjedzie na ponad miesiac - to moze byc jedyny powod do klotni ;-)

Kochana na wstępie masz śliczny brzuszek... !!!! taki malutki :szok:

A czy jest mi potrzebna Klinika... trudno mi na to pytanie odpowiedzieć... W sumie to nie wiem co mi jest.... bo pęcherzyki rosną po clo.... później pękają... @ mam regularne... no ostatnio stwierdzili, że mam podejrzenie cukrzycy, bo krzywa troszkę przekroczyła normy... ale diabetolog powiedziała, że cukrzycy nie ma... fakt są podwyższone lekko normy, ale powiedziała mi co mam jeść i to samoistnie się wyrówna... (za jakiś m-c mam powtórzyć krzywą)... Mój mąż robił badanie nasienia i wszystko jest w normie oprócz lepkości - P. gin wytłumaczyła mi, że sperma ma konsystencje galaretki i plemnikom jest ciężko wędrować... ale kazała brać mu regularnie mucosolwan w tabletach i bierze je od 2 m-c... (w sobotę idzie na ponowne badanie nasienia, aby to sprawdzić)... zapewniła mnie wtedy, że sperme tym lekiem da się bardziej upłynnić...

Tak więc kochana sama już nie wiem o co w tym wszystkim chodzi... Mi zawszę zależy na tym aby znać konkrety... albo w prawo, albo w lewo... a nie znów 3 m-c zaczynam monitoring - i moje pytanie brzmi "po co?" skoro przez dwa poprzednie cykle wykazało ładne dojrzewanie jajeczek i ich pękanie...

Kochana jeśli zniknę to na jakiś czas tylko... ale jeszcze nie wiem co robić....
Mnie też nachodzą dziwne myśli... że może nie powinnam być mamą... bo może właśnie dlatego nie wychodzi, ze ktoś tam na górze daję mi tym sygnały... no i czasami bolą mnie tu rozmowy o dzieciach (PRZEPRASZAM MAMUSIE NIE CHCĘ TYM NIKOGO URAZIĆ - PISZĘ O MOICH ODCZUCIACH), wiedząc, że mam problem i nie wiem czy kiedykolwiek nią zostanę, a również chciałabym się dołączyć już do takich rozmów... To zwłaszcza boli w takie dni jak dzisiaj, gdzie mam potwierdzenie, że znów nie wyszło... Ja wiem, że jutro będzie nowy dzień... ale każdy kolejny dzień powoduję we mnie jeszcze większą frustracje...

kochana,
po pierwsze pytanie podstawowe brzmi czy rosna i pekaja bez clo i innych wspomagaczy. moze zrob 2-3 cykle bez lekow ale z monitoringiem (lub porzadnymi testami owu). Zapytaj lekarza nastepnym razemd laczego wlasciwie masz brac te leki i o co kaman. Na spokojnie. Maz niech sie zbada - trzymam kciukasy za wyniki!
Ja rozumiem, ze mozna miec negatywne mysli i sama tez mialam momentami takie jak Ty ale musze Ci pwoiedziec, ze jestes slodkim gluptaskiem! nie powinnas byc mama? znaki z gory czy dolu? bzdura kochanie! jak przyjdzie lepszy dzien to sie sama z tych mysli zasmiejesz.
Mi sie wydaje, ze jeszcze nie teraz ale za chwile, przyda Ci sie odpoczynek od tego wszystkiego... nikt nie ma psychiki ze stali i jestem pewna, ze nikt nie bedzie mial do Ciebie pretensji.
Uszy do gory sun! z mojej perspektywy starasz sie "dopiero" troche ponad rok. Uwierz mi, ze da sie wytrzymac duzo dluzej - absolutnie Ci tego nie zycze, chce Ci tylko powiedziec, ze ludzka natura jest niesamowita i czlowiek umie wytzrymac duzo wiecej niz mysli. A dzieci warte sa kazdego czekania! tylko pamietaj, ze nikt Cie nie goni i z nozem nad Toba nie stoi. Wszystko sie wydarzy w odpowiednim czasie ;*


Fifciu beta niby wysoka ale przy tych normach co mam podane z tego laboratorium to jakbym w ciąży nie była

kobiety nie będące w ciąży < 5,0
1-10 tydzień 201,64-> 225000,00
11-15 tydzień 22536,49 -> 225000,00
16-22 tydzień 8006,62 -> 50238,60
23-40 tydzień 1599,80 -> 49412,65

a Pani doktor powiedziała że macica opuchnięta co by wskazywało na ciąże i wg niej jest to 2-3 tydzień od zapłodnienia (to by się zgadzało) , a Tobie w mówiła że nie widzi ciąży już po terminie spodziewanej miesiączki ?

ja przepraszam, ze sie wtrace.
jak zrobilam bete w dniu spodziewanej miesiaczki wyszla mi 322. wynik dostalam mejlem od mojego lekarza z komentarzem, zeby sie nie cieszyc, bo to bardzo wczesna ciaza. Na co ja sie puknelam w glowe i cieszylam od razu, bo powyzej 5, topowyzej 5! :)
w genewie polityka ginow jest taka, ze zapraszaja na usg w terminie 2 tyg po terminie spodziewanej miesiaczki czyli od 6tc w gore. Wczesniej jesli sie trafi na usg zawsze mowia, zeby sie nie cieszyc, ze to jeszcze sie nie da potwierdzic itd. Robia to asekuracyjnie, bo teoretycznie jest to dosc niebezpieczny etap dla ciazy ale ja tam w zapeszania nie wierze - co ma byc stanie sie i tak i... cieszylabym sie od razu :) tak wiec - gratuluje!!!! :)


aaaa no i wystarczy, ze owulacje mielaas kilka dni pozniej niz myslisz (lub niz normalnie) i juz beta moze byc nizsza. wszytsko bedzie gites!
 
Gocha te bodziaki z misie cudeńko! Kurcze jak ja sobie przypomnę te maleńkie rzeczy jakie kupowaliśmy dla Tośka to aż mi się nie chcę wierzyć, że ten czas tak szybko zleciał!!
 
Magda ja myślałam że nie wyjdę z tego sklepu !! Tyle tam śliczności a jedno ładniejsze od drugiego :-)
A wszyscy mi mówią że mam nie kupować bo mam już odłożone od siostry, brata i siostry Grześka wszystkie rodziły rok temu ;p Ale nie umiem się powstrzymać :D
 
JA też dużo podostawałam ale mimo wszystko sama też sporo kupiłam :-) potem po prostu w pierwszej kolejności zakładałam wszystkie "moje" ubranka a w następnej te, które dostałam, żeby nie żałować że czegoś nie zdążyłam ubrać :-p

A gdzie byłaś w sklepie?? Jeśli można spytać? Bo my z tego samego miasta o ile dobrze pamiętam :-p
 
reklama
gocha śliczności :-) mnie teściowa stopowała że nadostaję ubranek a ja i tak kupowałam i dobrze bo bym nic nie miała w sumie. od nich nie dostała żadnego ubranka zabawki, mam to co kupiłam sama albo dostałam od dziewczyn no i mojej mamy. a kochana kupowanie to sama radość ja już czekam aż będzie nosiła roz 56 to będę kupować bo teraz ma niewiele ciężko coś w jej rozmiarze kupić

fajnie wam że z tego miasta samego jesteście

tatuś karmi a ja zmykam się kąpać bo jutro rano o 7 wyjechać musimy

stosunkowo udanej nocki kochane :)
 
Do góry