reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magda u nas w Sośnicy jest taki sklep z jednej strony jest odzież używana a z drugiej nowe ubranka i ja wszystkie nowe kupiła bo w używanej nie umiem szukać ;p Ale pewnie kiedyś coś tam kupie :) Ale jak się ten sklep to nie wiem bo byłam tam pierwszy raz :) A jeszcze mam zamiar gdzieś za miesiąc kupić ubranka w tesco tym dużym w Gliwicach bo tam jest taki wybór że szok i takie piękne rzeczy !! Już mam kilka upatrzonych :) Nie mogę się doczekać
 
reklama
Piękne te wasze ciuszki! My się też musimy przejechać bo mam w jego rozmiarze trzy pajace i trzy bodziaki:zawstydzona/y: Ale dobrze, bo teraz chociaż wiem czego chce i czego potrzebuję..

Ael: No i widzisz.. Przedstawiasz mi kolejną, już chyba setną teorię. Mi w szpitalu kazali dawać tyle ile ma dni. Czyli 3 doba - 30ml. Jakaś znajoma położna mamy powiedziała, że tyle ile ma dni minus jeden. Trzecia powiedziała, że owszem, ale do 110 i potem stop na dłużej. Kolejna stwierdziła że mały wypił jej chyba na 3 dobę 60 i dopiero się najadł i o tyle mam prosić(wcześniej kłuciła się ze mną że na pewno nie jest jeszcze głodny tylko ja się nie umiem nim zająć..przeszło jej to gdy miała sama z młodym zostać..). Na następną dobę jakaś krowa wydarła się na mnie, że krzywdzę własne dziecko i go przekarmię i wg funduję mu wszystko co najgorsze.. o ja wyrodna matka.. Teraz ta co do mnie przychodzi pyta czy je 60, a ty radzisz jeszcze coś innego.. Ja zwariuje zanim tego człowieczka wykarmię należycie..
 
Hejko
Lilly jak chcesz to proszę....
Nagłasniajcie to! niech testują na niej najgorsze tortury swiata! - KWEJK.pl ALE NIE POLECAM!!!!!!!!

Olcia kochcana nie załamuj sie bo ja słyszałam do 9 tyg że mam się nie cieszyć bo wszystko się może zdarzyć , i tak jest ale powinnas być pełna nadziei kochana. Bedzie dobrze!!! Zobaczysz!

Ael Wiktor wymiata!!! Jeszcze niedawno pisałas że nie umie skoordynować ruchów ręka noga a on juz stoi!!!!!!! Rewelacja!

Fifciu mój tez tak robi i nie ma powodów do zmartwienia. Tylko nie sadzać i nie wspomagać a będzie gitarra:D

Sleep :D:D:D:D Oczywiście wypachnioony ,fryż zrobiony na przystojno :-D Chłopak gotowy:D Co do łepetynki to Iguś też szybko targał ja do góry aż się bałam ale wszystko było ok:) Nie masz się o co martwić :*****

Co do karmienia niestety nie pomogę bo karmię na żądanie i tyle ile potrzebuje tyle sobie szamie:)

Dziewczyny zakupoholiczki wszystko śliczne!!! Sama też nie umiem sobie odmówić kupowania małemu ciuszków:-D
 
Ostatnia edycja:
Gocha ah to Ty jesteś z Gliwic... czemu ja myślała że z Zabrza?? a co do Gliwickiego TESCO to uwielbiam je!!!!!!!! Uwielbiam tam małemu kupować ubranka i uwielbiam tamtą restauracje zaraz przy "Agacie"! Pycha jedzonko i przede wszystki niedrogo! :-p

"IWASKU w ogóle na Bartka całkiem inaczej mi się wydaje pieniądze! Np jak szukałam kremu z filtrem 50 poniżej 6 miesiąca życia!!! Nie dość, że objeździłam dosłownie 13 aptek i w zaledwie 2 mieli w ogóle krem z takim filtrem to jeszcze powyżej właśnie 6 miesiąca! Jedyny jaki udało mi się znaleźć to z VISHY! ale nawet bez zastanowienia go kupiła gdzie dla siebie w życiiu nie dałabym tyle za krem!!! :szok:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny śliczne te wasze zakupy :-)
My mamy w Ole taki fajny sklep z nowymi i używanymi ubrankami i często tam kupuje.


Gosiu a jak Ci podpowiada serce by karmić młodego?


Iwasku, jeszcze Wiktorowi się rączki plączą jak raczkuje. Czort jest taki, że jak go trzymamy w pozycji do raczkowania to puszczając zachowuje się jakby zwalniał ręczny i z całym impetem startował do przodu.
Stoi ładnie zrobi parę kroczków z naszą pomocą :-)
 
No z Gliwic a w Zabrzu studiuje pewnie dlatego Ci się pomyliło :D Ale w sumie to Sośnica bliżej Zabrza jest niż Gliwic :-) No piękne są tam ubranka dlatego na pewno nic mnie nie powstrzyma od kupienia kilku rzeczy :D A w Zabrzu polecasz jakieś sklepy?? Ja słyszałam o jakimś boćku czy coś że tam są najtańsze wózki i akcesoria, ale nie wiem.. Jeszcze mam trochę czasu więc muszę się zapoznać z tematem :)

Ael to do mnie pytanie ? Bo nie wiem czy jest jeszcze jakaś Gosia :D Ale jeśli tak to ja chciałabym karmić piersią :) Mam nadzieję że uda mi się jak najdłużej :)
 
Iwasek: Kochanie... Ale żeby już któryś raz pomylić nick teściowej swojego syna...Nieładnie;P;) :*

O.. i widzę że dwie takie mądre są;P Ael: mi się wydaje że dobre jest to 90. Najada się, na 2,5h wystarcza zazwyczaj, do tych 3h się trochę męczymy ale tylko czasami. A i ulać sie czasami zdarza.. Chyab jest optymalnei..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Sleepy więc zostań przy 90 a np, jedną przerwę w ciągu dnia zrób 2godzinną inne niech będą 3godzinne.
Tak naprawdę dziecko musi się jeszcze przyzwyczaić do takiej rutyny. Potem się unormuje.
 
Do góry