reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
moja głodomorra je coraz więcej że nie wyrabiam z karmieniem cycem wieczorem dostaje mm opyla 90 ml często za dnia zjada z dwóch za każdym razem i czasem mało


przeraża mnie jutro wizyta u okulisty z małą :-(

Kochana jak tyle je, to dobrze i będzie Ci szybko rosła :-)
A wizytą się nie martw. Będziemy z dziewczynami trzymać mocno kciuki :-)


Necia, no ja nie wiem co ja z tobą mam że zawsze zapominam napisać! :* Ale zawsze jak robię przegląd generalny wpisów czytam cie i wiem co chce powiedzieć;P Jak to zjada 90?!:p Mój je 90 a waży swoje;) Spokojnie, u okulisty wszystko wyjdzie pięknie! &&&

Też pytanie ile mój powinien jeść, bo każda zaraza o nazwie położna mówi mi inaczej.. Dziś ta co do mnie przychodzi, zapytała dziś czy zjada te 60.. <?!> 60 to on wciągał na porodówce jak był głodny.. Teraz daje mu 90 i zastanawiam się, czy mu nie za mało..

Te zarazy położne czasem mądrze gadają :p
Kochana 90 tyle powinno dziecko w pierwszym miesiącu dostać. Jeśli już chcesz zwiększyć dawkę, to radzę pod koniec pierwszego miesiąca i zwiększać stopniowo. To znaczy, masz ok 7 karmień na dobę, wtedy np dawaj 6 karmień po 90 ml, jedno po 120 ml. Co parę dni zwiększaj liczbę karmień ze 120 ml.
Nie przedobrzaj by dziecko nie ważyło za dużo, bo kości nie dadzą rady.


Ja też swoim brzuszkiem się pochwalę. Skończyliśmy dziś 20 tydzień :-D
Zobacz załącznik 464637


Piękny brzuszek i gratuluje połowy za Tobą! Poza tym już Cię nie lubię ty chuda szkapo! :p
 
sleep no wiesz o mnie zapomninasz zawsze ty okropna ty :-p no moja dużo mniejsza to i mniej je a pozatym twój to facet

bellka śliczny brzuś chudzino

ael ja nie tyle co boję się o wynik co przeraża mnie samo badanie bo powiedzieli nam jak wygląda w szpitalu ale małż obiecał że on wejdzie żebym nie musiała patrzeć

a teraz zmykam z małżem film obejrzeć i może go przelecieć ;) zajrzę potem :*
 
Witam niunia dziś zmęczona i zasnąć nie mogła zasnela teraz na mojej nodze...

Ael wiktor to zdolniacha że hej
Fifka no no konradek silacz :-) zdolny
Mów śliczne ciuszki
Bella ale brzusio gratuluje połowy szybko zleci:-)
Pok o Ja jaki brzydko malutki zgrabniutki aż sie gruba poczułam .
Fasolka niech służy :-) a łu nieźle juz waży :-) też se muszę wage kupic bo dopiero na następnym szczepieniu się dowiem ile ma czyli za 5 tyg.
Necia a nie pokazalas co. Kupilas na tej nocnej wyprzedaży?
Hej truskawcia &&& ty się trzymaj ka się modlę o twoja fasolke i pyscka i sun i kwiatuszka madziulka i mili !!
Sun jeszcze jest nadzieją nie uciekają od nas
Magdalenko jak egzamin bo chyba gdzieś przeoczylam...
Pyscek gdzie sie szlajasz i madziulek ?
Iwasku masc jest super ale ci dziękuje będę ci dziękować ah ah ale mnie to cieszy :-) a jak spacer w spacerowce ?
Sorki jeśli kogoś pominelam...
 
Ostatnia edycja:
dziekuje za mile slowa pod adresem mojego brzucha :) rzeczywiscie duzy nie jest a ja od poczatku przytylam 3kg (nie licze tych ciut ponad dwoch, ktore zgubilam na poczatku a potem nadrobilam). Poki co sie tym nie martwie (choc niektorzy strasza), bo doktor jest zadowolony i mowi, ze poki 1kg namiesiac bedzie przybywal to jest ok i dla niego 10 kg przez cala ciaze wystarczy.

POK DZIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKUUUUUUUUJEEEE!!!! :* :* :* :* :*
Cudny brzusio, elegancki i taki zgrabny! A Ty chuda szczapa jesteś! Prócz brzucha oczywiście :-D
Powiedz a jak Twoja małżowina na dziecko? Cieszy się bardzo?

po prawie 3 latach staran to chyba kazdy maz by sie cieszyl, co? :) no przeszczesliwy jest i sie nie moze doczekac. Oczywiscie tez troche przerazony ale w taki pozytywny sposob. Bardzo jest opiekunczy i dba o mnie wspaniale mimo wlasnych zdrowotnych problemow.
 
POK Fifka miała urojoną ciąże ale Ty...???!!! :szok: szczuplutka jesteś~!! ale brzusio przecudny!! :*:*

Belka Twój też niczego soobie :* w ogóle laska z Ciebie jak nic!

Atanku egzamin poszedł wyśmienicie :-p


A ja wybrałam się z nudów z Bartusiem na zakupy i nakupowałam mu znów tyle rzeczy, że szkoda gadać!! Uwielbiam kupować dla niego... :-p byłabym w stanie nawet się pochwalić jeśli byłby ktoś zainteresowany :-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziekuje za mile slowa pod adresem mojego brzucha :) rzeczywiscie duzy nie jest a ja od poczatku przytylam 3kg (nie licze tych ciut ponad dwoch, ktore zgubilam na poczatku a potem nadrobilam). Poki co sie tym nie martwie (choc niektorzy strasza), bo doktor jest zadowolony i mowi, ze poki 1kg namiesiac bedzie przybywal to jest ok i dla niego 10 kg przez cala ciaze wystarczy.



po prawie 3 latach staran to chyba kazdy maz by sie cieszyl, co? :) no przeszczesliwy jest i sie nie moze doczekac. Oczywiscie tez troche przerazony ale w taki pozytywny sposob. Bardzo jest opiekunczy i dba o mnie wspaniale mimo wlasnych zdrowotnych problemow.

Kochana powiem Ci, że jak urodzisz to dopiero Twój mąż wybuchnie miłością do Ciebie i dziecka. Mimo, że będziecie się bardziej kłócić to miłość będzie mocniejsza :-)
Paweł mój to oszalał na punkcie małego :-)
 
Do góry