reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
helloł jestem i ja szafa lzejsza sporo

Chcesz kochana się jeszcze moją szafą zająć? Bo burdel ja mam duży tam :-) O dziwo w rzeczach małego trzymam cały czas porządek :-)


POK DZIĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘKUUUUUUUUJEEEE!!!! :* :* :* :* :*
Cudny brzusio, elegancki i taki zgrabny! A Ty chuda szczapa jesteś! Prócz brzucha oczywiście :-D
Powiedz a jak Twoja małżowina na dziecko? Cieszy się bardzo?
 
Hejka!

Melduję, że ledwo, ale jeszcze żyję;)
Niesamowicie zajmujący jest ten mój synek! Na szczęście zaczął się już powoli zmieniać.. Już potrafi zaciekawić się czymś z otoczenia, patrzy z zaciekawieniem na twarze.. Cudownie! Ciężko mi było słuchać ciągłego płaczu.. Ja w między czasie jak mnie nie było przeszłam z dwadzieścia załamań i wpadłam w sto dołków że do dupy matka jestem,ale już mi przechodzi jak młodemu lepiej- jakby któraś chciała mnie lać;) Jeszcze tylko staram się pogodzić się ze zmianą .. wizerunku;) Z tym będzie gorzej chyba..

Martwi mnie tylko to, że plumciak podnosi główkę, trzyma ja skubany jak go trzymam do odbicia. Mi się wydaje że to za wcześnie,co? Żeby sobie krzywdy tym nie zrobił:/ Ale przecież nie będę mu na siłę trzymać przy sobie..

Co tam u was dziewczyny moje?

Iwasek, jak się mój zięć czuje? Buźka nakremowana żeby się pućki świeciły ładnie, fryzura zrobiona? Ja tam muszę pilnować..

Natka- co tam? Czytałam kiedyś o kłuciu u ciebie. Wyjaśniło się coś? Na pocieszenie powiem ci, że ja też się martwiłam takimi kłuciami. u mnie to najwyraźniej nic ważnego nie było.. Ale lepiej dmuchać na zimne i skontrolować co tam się dzieje.. Pewnie piszę to już po akcji:zawstydzona/y:

Fasola: Ten twój chłop dał ciała.. Jak cię znam, to mu urządziłaś szybką lekcję jak mąż zachowywać się nie powinien? mam nadzieję, bo zasłużył na cios tłuczkiem. A Łucja dzielna dziewczyna piękną wagę osiągnęła:) I jaki ma dziś ładny "wiek":)

Ael: Don wiktorio jest niesamowity:) Super kawaler! Daj mu tam buziaka w lewą stopę od cioci sleepy. I napisz mi co za łóżko ty szukasz bo przemknęło mi tylko że szukasz ale co konkretnie to już nie dotarłam..

Lam: Co tam słychać u ciebie? Jak adrianka filipowa?;) Dbaj mi tam o nią!

Witam nowe staraczki! Życzę szybkiego zafasolkowania:)

Miq: zakupy śliczne;)

Sun: :* Ja wierzę że ci się uda.. Nic więcej pisać nie będę.

Mineralna: No proszę! tyle walki a tu zwykły krochmal pomógł.. Nie ma to jak metody naszych babć.. No .. może poza pieluchami tetrowymi;P

Pok: Słodki brzuszek:) Jesteś tak chudziutka, że wygląda jakbyś się wypięła;P
 
ael bo twój chłop jak dąb ;) kawał ciacha z niego

miq ciuszki cudowne, ale ceny w smyku też mnie przerażają ;) ja w h&m znalazłam sweterek fajny dla Małgoni ale wzięłam już roz 56 bo był niewiele większy niż 50, jak tylko wejdzie mi w roz 56 to będę mogła jej co nieco fajnego kupić na tesco zapatrzyłam się w śliczną tuniczkę dla niej i geterki :-)

pok ależ szczupaczek z ciebie :-) masz maleńki zgrabniutki brzusio

sleep no tak o mnie to zapomniałaś foch :p a ja tu do męża nawet mówiłam że coś cię nie widać ostatnio

moja głodomorra je coraz więcej że nie wyrabiam z karmieniem cycem wieczorem dostaje mm opyla 90 ml często za dnia zjada z dwóch za każdym razem i czasem mało

kwiatuszek no teraz szafa pewnie miód malina jest :-)

przeraża mnie jutro wizyta u okulisty z małą :-(
 
Necia, no ja nie wiem co ja z tobą mam że zawsze zapominam napisać! :* Ale zawsze jak robię przegląd generalny wpisów czytam cie i wiem co chce powiedzieć;P Jak to zjada 90?!:p Mój je 90 a waży swoje;) Spokojnie, u okulisty wszystko wyjdzie pięknie! &&&

Też pytanie ile mój powinien jeść, bo każda zaraza o nazwie położna mówi mi inaczej.. Dziś ta co do mnie przychodzi, zapytała dziś czy zjada te 60.. <?!> 60 to on wciągał na porodówce jak był głodny.. Teraz daje mu 90 i zastanawiam się, czy mu nie za mało..
 
Aelcia- no too superaśko ;-)
Miq- super ciuszki zakupiłaś :-D mnie też te żółte się najbardziej podobają ;-) ale ja mam słabość do żółtego :-p
Sun- <głaszcze> jejciuś Kochana nie znikaj dlatego, że masz gorszy dzień :-* ja wiem, że tu jest większość dziewczyn albo zaciążono albo zdzieciona ;-) (oczywiście mam nadzieję, że się nikt nie obrazi) ale jam wciąż na tym samym etapie co Ty, też non stop myślę czy to ma sens, może nigdy nie będę mamą, a może mimo to że chcę nie nadaję się na mamę… wiesz, podwójnie przykro mi, że niedługo będzie dzień mamy, a rok temu byłam pewna, że będę mogła obchodzić to święto :-( a być może nigdy nie będę mogła :-( Ja nadal nie byłam w żadnej klinice… chyba nadal boję się przyznać otwarcie, że mamy problem… :-(
Mineralna- super, że Malutkiej już lepiej :-) niech szybciutko zdrowieje :-)
Fasolcia- więc mierz i waż Łucję regularnie, niech rośnie! :-D i tak już spora panienka z niej :-)
Pok- brzusio przepiękny! :-) buziaczki dla brzuszka :-***
 
reklama
Do góry