reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

pok gratuluję córeczki
Neciuszka Lamiav Atan cudowne te wasze dziewczynki:-)
eve trzymam kciuki za pozytywny wynik!

Dziewczyny która z Was ma Mutsy Transportera? magdalena? ​Jesteś zadowolona z wózeczka?
 
reklama
ael: ja tez mam łózko z materacem i nie zamienie go na nic innego, jak zdarzy nam sie na kanapie spać w d. pokoju to estem cała obolała, materac to naprawdę wygoda, i mam łózko z brw a materac jakis dwustronny kokos i coś tam

fifka:
no siłacz z Konradka , moja ma tylko 3 tygodnie a jak ją trzymam w pionie do beknięcia to tak sie prostuje i szuka oparcia stopami bo ona chce juz stać :-) te nasze dzieci za szybko rosną

atan: Amelka słodziutka i taki smoczek wielki przy jej drobnej buźce

I tu pytanie od kiedy dajecie swoim dzieciom smoczki i czy one same chciały czy daliśćei im od tak sobie ????

miq:
gratuluję odczucia ruchów, to wspaniałe jak dzidzius w brzuszku sie rzewraca i fakt faceci są pod wrażeniem że te nasze maleństwa tak potrafią sie wiercić :-)

sun: tule, i przykro mi ze nie ma upragnionych 2 kresek, moze przyszły cykl sie uda trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&77

fasolka: i jak tam mąż dostał kare za swoje zachowanie ?

slyp:
gdzie sie podziewadz, mam nadzieje ze wszystko dobrze u ciebie idzie

ewa: trzymam mocno
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

belka
: ja mam wózek Takao i oprócz jednej reklamacji prowadzi sie jak po masle

neciuszka: a jaki twoja mała ma teraz rozmiar ??
a jak tam zakupy w galerii coś fajnego upolowała ?

magdalena
: to ty pisałaś o jakiejś zupie szpinakowej ?? jak tak to dawaj przepis bo ja uwielbiam szpinak

Co do mężów to mój mi pomaga, i dziecko nas wzmocniło, ale czasmi to fakt że mnie drażni, ale ogolnie to skoro wyszłam za niego za mąz to zaakceptowałam jego wady i mimo spięć od czasu do czasu to i tak uweilbiam mojego mężusia. A teraz ma cały maj wolny żeby mi pomagać, i w dzien to przewaznie on karmi mała butlą a w nocy ja, chociaż dzisiaj to mieliśmy bajlando z mała bo nie chciał spać to odstawiał z nią takie tańce przez godzine, ze ja juz bym straciła cierpliwość .

moja mała jak robi kupke to ma takie odlotowe miny ze zalewamy sie ze smiechu musze to któregoś razu nagrać
 
Ostatnia edycja:
Jestem z Zabrza, ale dopiero od dwóch tygodni :) Myślę, że za dobrego lekarza warto zapłacić więc chętnie przygarnę parę nazwisk z kwotą tuż obok :)

Ael, ale z Wiktorka żywy dzieciak :) aż miło się patrzy!
Dziewczyny dzięki za kciukasy! Mam nadzieję, że się pomogą :-)
 
lamia nadal roz 50 nosi i jest dużawy na nia a na galerii w h&m sweterek jej kupiłam i przytulankę. ciekawa jestem ile wazy zobaczymy dzis
 
neciuszk: a no własnie miałam pytac o te przytulanki bo juz dziewczyny tez pisały , to jakes maskotki takie normalne ??
Pytamłam o rozmiar bo mam pare ubranek które na moja sa za małe, co prawda na twoja kruszynke moga byc przy duże,ale zaraz urośnie to moge ci podesłać

mąz smaży nalesniki, ja zrobie nadzienie z piersi i seraz żółtego oraz gotuję zupe ogórkową, a malutka sobie spi wiec mam czas dla siebie, ale juz mi tęskon ide popatrzec jak Adusia słodko spi bo jest taka cudowniasta
 
Ostatnia edycja:
Haalooooooo Lasencje moje :-D
Wyskrobałam trochę czasu, żeby do Was poskrobać :-) co tam słychać u Was? :-) U mnie stara bieda, żadnych zmian (na lepsze) :-\
Ael- jejciuś Twój Mały Mężczyzna już za chwilę naprawdę będzie biegał :-D silny chłopaczek :-D ja rozumiem (co do finansów), że jam też odhaczona jesem? ;-)
Fifcia- nooo właśnie ciutkę za wcześnie na Twojego Przystojniaka i na siadanie, ale silny jest, że daje radę :-) i plus, że chętnie się wysila :-) rosną Wam te dzieciaczki :-)
Po drodze witam nowe staraczki :-)
Sun-przykro mi, że test masz zepsuty :-( niu niu teścior :-\ ale trzymam &&&& by się udało :-D
Atan, Fasolka, Necia, Lamia, Iwasku (mam nadzieję, że nikogo nie minęłam) Wasze Dzieciątka też wspaniałe :-D zazdraszczam takiego szczęścia (oczywiście pozytywnie) :-)
Lamia-co to tego, że się nie załamuję, to nie do końca tak… właśnie staram się zając czymś innym żeby się nie dołować i martwić :-) ale ostatnio kiepsko mi to idzie :-( a jak tam sprawa w sądzie? :-)
Pok- witaj :-)
 
ael jak dojdzie ci przesyłka daj znać bo małż się zakręcił i nie puścił listem wartściowym i boję się żeby nie zaginęło
 
reklama
Belka tak ja posiadam ten wózeczek!! Jestem mega zadowolona ale dokupiłam pompowane koła bo on ma piankowe a te dwa duże można dokupić ;-) cena wysoka nawet za same koła ale warto zapłacić! Wózek spisuję się na wszystkich płaszczyznach! Na razie jestem jeszcze na etapie gondoli ale Tosiek już pomału z niej wyrasta więc niedługo przesiądziemy się pewnie na spacerówkę w pozycji leżącej więc będę mogła powiedzieć coś więcej!! Składanie, przenoszenie itp. - banał!!

Lamia np. Zupa krem szpinakowa przepis | Kotlet.tv ;-) nic trudnego! Oczywiście możesz dać mniej cebulki ale ja od początku karmienia jadłam i Bartkowi nic nie dolegało!! poza tym ja dodaję 1-2 ziemniaczki chwilę przed szpinakiem wtedy jest batrdziej sycąca i konsystencja też jak dla mnie lepsza ;-) Równie dobra jest z marchewki albo z brokułów no ale dla Ciebie brokuł póki co zakazane! tzn, ja już jadłam ale Bartek miał jednak już skończone 3 miesiące
 
Do góry