reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Lamiav no właśnie M miał Tako na oku, nawet byliśmy na targach tego wózeczka, no ale ja jestem zakochana w Mutsy i chyba bym nie przeżyła gdybym go nie kupiła :-D
Magdalena a to nawet nie wiedziałam że można takie koła dokupić. Fajnie. Też o tym pomyślę. Na razie ważne że udało mi się M namówić na ten wózek :tak: Tylko zastanawiamy się też czy właśnie Transporter czy nowy model Evo, ale ostatnio nie mieli go jeszcze w hurtowni, więc nie widziałam na żywo.
 
No najważniejsze to zobaczyć na żywo! Mnie w transoprterze urzekły również kolory!! bo ja marzyłam o brązowym wózku, chociaż przed kupnem miałam dylemat bo ten fioletowy też był śliczny!! Ogólnie nie wpadaja w mój gust wózki w jaskrawych kolorach...

Kurde nie wiem czemu daje suwaczek (tzn. napis) i w podglądzie wszystko jest OK a na stronie wyświetla się nazwa strony... :confused2:
 
Dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza i potrzebuje Waszej opinii. Wszystko jest okej poza erytrocytami w moczu :( norma jest do 4 a ja mam 15-10 wpw. czy któraś wie coś na ten temat, albo miała takie wyniki ??
 
gocha a co Ci lekarz powiedział?
oto moje zakupki, pierwsze śpioszki ostatnio zakupione na allegro i dzisiejsze 2 pajacyki(komplet z bodami)
byłam w H&M i się zawiodłam na maluszki nic mi się nie spodobało, ale za to na takie pół roczne na lato boskieee
 

Załączniki

  • DSC_0051.jpg
    DSC_0051.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 26
  • DSC_0049.jpg
    DSC_0049.jpg
    24,1 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC_0050.jpg
    DSC_0050.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 24
Gocha a dużo białka jesz albo czy przyjmujesz jakieś leki zawierające heparynę?


Miq śliczne ubranka :-)


Necia dam znać jak paczka dojdzie :-)
 
leków żadnych nie przyjmuje poza euthyroxem :) Lekarka powiedziała że trochę za dużo ale jak nic nie boli to mam czekać. Musze brać nospe 2x1 przez tydzień. I jakby mnie bolały nerki to zaraz do szpitala mam jechać..
 
mig ale śliczne ciuszki! Ja nie mogę się doczekać kiedy poznam płeć bo już bym chciała kupować wszystko! Mam narazie kilka neutralnych ciuszków, no ale chciała bym wiedzieć dla kogo kupuję. A w jakim sklepie kupiłas ten żółty komplecik? :tak:
 
reklama
Do góry