reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Robienie wyprawki to fajna rzecz ale też nie wyobrażam sobie kupować wszystkiego naraz i wydać tyle kasy :szok: dlatego już pomału chcę zacząć co miesiąc coś kupować..

Dziewczyny moje drogie.. A z czego macie butle?
Ja planuję karmić piersią.. Laktator wybrałam z Avent, smoczek uspokajający z Lovi (Fifka chyba Ty go masz) a butle? Zastanawiam się nad Avent a TT (tam podobno smoczki są jak sutek i są dobre butelki antykolkowe). I jak mam zamiar karmić piersią to ile butli, 2? Ajaj

A co do podgrzewacza to znowu mikrofalówka zdaje egzamin albo można podgrzać w gorącej wodzie :-)
 
reklama
Natkusia ja mam Butelki z Aventu (i laktator też Avent, dla mnie bardzo dobry) I butelek mam chyba z 6... :-D bo tyle dostałam... ale wystarczy jak będziesz miała z 2-3 :tak:

I tak mam smoczki z Lovi i małemu one odpowiadają i podobno bardzo dobrze wpływają na zgryz, bo mają kształt sutka. :tak:
 
no ja chciałabym karmić z cyca, ale tak sobie myślę, że może by sie przydał taki podgrzewacz, w końcu też będzie odciągane mleczko, a tam widziałam w komplecie jest podłączenie na zapalniczkę do auto bo my sporo jeździmy i to się raczej nie zmieni za parę miesięcy
ja butelkę, smoczek i laktator kupię z TT ale tez nie wiem jeszcze ile
 
Fifka dlatego właśnie wybrałam ten smoczek chyba z 4 msce temu i wizualnie mi się podoba :-) chyba kupię jakiś zestaw startowy z Avent i gitara :tak: tylko mega korci mnie ta butelka antykolkowa z TT Butelka ANTYKOLKOWA 150ml Tommee Tippee 0%BPA (2194961867) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. bo słyszałam, że jest rewelacyjna. Ale tak mieszać w butlach?

A laktator od razu kupować co nie?

haha ja zaczynam kompletować wyprawkę to teraz będę miała do Was 1000000 pytań :-D do tego stopnia, ze będziecie miały mnie dosyć ;-)
 
mi te butelki z TT chyba wizualnie się bardziej podobają, ale mój chrześniak od początku jest karmiony butelką z Aventa (ciocia mu kupiła) i ani razu nie miał kolki, na początku miał problem ze złapaniem smoka ale szybko się nauczył
 
Miq chcesz karmić butlę, podgrzewacz musi być bo jest po prostu bardzo przydatny.

Natka ja mam butelki z TT i jestem mega z nich zadowolona.
 
Natkusia ja słuszałam ze te butelki antykolkowe (z tymi rureczkami) pieruńsko źle sie czyści i wyparza... Ale tylko słyszałam bo ja takich nie kupowałam.


A pytaj! Ja dopiero teraz majac dziecko widzę co jest potrzebne a co zupełnie nie i bez sensu kupiłam :-D
 
chyba trzeba zacząć robić listę zakupów, ale poczekam do środy
no właśnie, jakie macie spostrzeżenia?co było kupione bez potrzeby, co mogło być lepsze, a czego więcej?
 
reklama
hej Dziewczyny !! :-)

Posłuchałam was i poszłam w czoraj na wizyte do gina widziałam moja malutka słodka kropeczke :) według usg 4tydz. i 6 dni było wczoraj czyli wszystko sie super zgadza :) dostałam dupka i acard bede brac go do 12 tygodnia, a nastepna wizyta 4 kwietnia, poniewaz ginka powiedziała ze w takiej sytuacji musze byc czesciej kontrolowana ! Bedzie dobrze !! :)))))))
 
Do góry