reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Fajna sprawa z tym detektorem. Szkoda że wcześniej nie wiedziałam o jego istnieniu.. Może można posłuchać serducha takimi lekarskimi słuchawkami? Czy na tym się trzeba już znać?:p

Fifka: Ja jakoś nie jestem miłośniczką takich chust/nosidełek, ale może mi się zmieni jak urodzę przylepę:) Póki co celuję w jakiś bujaczek żeby móc sobie chociaż herbatę zrobić bez małego na rękach;)

Natkusia: mówiłaś, czytałam już kiedyś o tej kopalni. Fajnie że będzie na miejscu. Ale w kopalni nie jest też praca zmianowa? Że raz na noc raz na dzień? Mój tata pół życia przepracował systemem 24h/48h a wcześniej 24h/72h na statkach i bardzo sobie to chwaliła cała rodzina. Praktycznie rzadko kiedy znikał;)
Mój ślubny w zeszłym tyg. jakoś założył firmę i mam dokładnie odwrotnie.. Nie ma czasu na nic bo jeszcze pracuje normalnie na etacie do tego.. No ale coś za coś..

Powiedzcie mi drogie Panie co myślicie o tym wózku i czy go widziałyście kiedykolwiek:
Dada Paradiso Group | producent wózków dziecięcych | Love Peace & Babies !
Cena jest szałowa, z wyglądu baaardzo mi się podoba, tylko nie wiem czy praktyczny. Ta budka przynajmniej. Taka płytka mi się wydaje.. Co myślicie?

Ael: No powiedział że jeszcze nie wpisze mi tego w kartę ale na następnej wizycie już tak. Tak go zrozumiałam jakby do przyszłego piątku była jeszcze jakaś realna szansa a jak nie to mi wypisze skierowanie na cc.. Nie żeby mnie to jakoś bardzo bolało, ale jednak chciałabym wiedzieć. Przy cc jedyne co mnie martwi to brak możliwości założenia pasa ściągającego(chyba?). Nastawiłam się na niego bo dużo pozytywnych opinii słyszałam, że skóra się ładnie ściąga przy nim..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifka Lamiav fajna sprawa z tym noszeniem :-) nie wiem jak nosidełka ale chusty już od małego można nosić i dzieci podobno je uwielbiają.. a na ewentualne kolki to jest rewelacyjna bo dziecko czuję się bezpiecznie i to kojarzy mu się z brzuchem mamy :-)

Lamiav ja się z moim znam 4 lata i zawsze jeździł na delegację od pon do pt z malutkimi przerwami, teraz od 2 mscy nie jeździ w ogóle bo mieliśmy remont i przeprowadzkę, no i nie chciał mnie samą zostawiać w ciąży :-) a sam podjął tą decyzję bo nie wyobraża sobie jeździć gdzieś w Polskę jak Mały będzie na świecie :-) teraz zastanawiamy się jak my wytrzymamy ze sobą jak codziennie będziemy się widzieć :-D

Sleepy u nas pół rodziny pracuję na kopalni.. Szwagier pracuję zawsze na 6 i kończy o 14, inny znowu na nocki.. Z tego co mówią to mogą sobie zmiany wybrać także luz :-) a co do wózka.. Faaaajny! Aż mnie zaciekawił :tak: z tym, że ja już wybrałam wózek po 3 mscach zastanawiania się a Ty mi tu taki fajny pokazujesz :confused2:

Ael :-D daj znać co tam z testem ;-) chyba umreeeeeee :-D
 
Ostatnia edycja:
Ael trzymam kciuki za dwie kreseczki :laugh2:

Chyba Cię pogięło!

oj Ael bo będzie Wiktoria he he

Nie, nie będzie Wiktoria.

Powiedzcie mi drogie Panie co myślicie o tym wózku i czy go widziałyście kiedykolwiek:
Dada Paradiso Group | producent wózków dziecięcych | Love Peace & Babies !
Cena jest szałowa, z wyglądu baaardzo mi się podoba, tylko nie wiem czy praktyczny. Ta budka przynajmniej. Taka płytka mi się wydaje.. Co myślicie?

Fajny wózeczek, przypomina mi wózek Fifki z Tako. A buda jest dobra. Wózek nie musi być strasznie masywny.
 
Ja właśnie poczytałam instrukcje na necie do tego modelu który mam i jest napisane ze od początku można nosić :tak:


Sleepy kupując wózek zwróć uwagę na - przekładaną rączkę by zmieniać kierunek jazdy (BARDZO przydatna rzecz kiedy wieje wiatr badź słońce razi w oczy malucha) torbę na zakupy (im większa tym wygodniejsza) Duże pompowane koła na nasze polskie drogi... No i żeby gondolka była spora bo nie wszystkie dzieci chcą tak szybko przesiadać się do spacerówki... a jaki model to już sama decyduj :tak:

Fajny wózeczek, przypomina mi wózek Fifki z Tako. A buda jest dobra. Wózek nie musi być strasznie masywny.


Czy ja wiem czy podobny... :-p Dla mnie ani trochę :-D
 
Ostatnia edycja:
W tym modelu sleepy to gondola jest bardzo duża :-) Podoba mi się ten kolor biały ale jest bardzo niepraktyczny.. A co do przekładania rączki to mój nie ma ale ma siedzisko przekładane więc już nie będę wymyślać bo wszystkie inne moje funkcje ma :-) A mój model to Jedo Fyn 4ds .. aaa dla mnie też jest ważne żeby materiał ze spacerówki można było ściągnąć i wyprać bo wiadomo jak to wygląda przy dziecku a z tego co się orientuje to nie wszystkie wózki mogą.
 
Dziękować za opinie. On ma mnóstwo akcesoriów w cenie, fotelik samochodowy, jakieś osłonki, moskitiery i co nie tylko, pompowne koła, można montować te foteliki w każdą stronę.. Aż ciężko mi znaleźć wady poza tą budką która wydaje mi się trochę mało chroniąca przed wiatrem i słońcem. Nie wiedziałam tylko czy to faktycznie jest takie ważne..

Natkusia: Ja tego fyna wczoraj jechałam wybrać i chciałam już zamawiać:) Ale oczywiście mój michał zrobił "test allegro" i jak zobaczyłam ten to się zakochałam;P Że też na pomorzu chyba nie ma sklepu z nim:/

Ael: łeeeee.. Tylko tyle powiem;P
 
fifka: będe musiał sprawdzić na moim nosidełku od kiedy można nosić moze tez od początku, to by było fajnie

slyp: wózek fajny, na żywo nie widziałam, ale jak piszesz ma wiele funkcji a to wazne,
ty zaraz za mną rodzisz, masz juz wszystko ???
Ja codziennie gapie sie na mój wózek i juz sie do niego przyzwyczaiłam i nie wydaje mi sie taki duży jak wczesniej .

natkusia: no to będziecie 2ga miłość przeżywać :laugh2:bo taka zmiana dla związku jest dobra, raz\ tak raz tak, my w pewnym momencie mieliśmy siebie dość, ale i tak nie mogliśmy bez siebie wytrzymać, więc przez pewien czas robilismy ze jeden dzień w tygodniu umawiliśmy sie ja z kolezankami on z kolegami, żeby od siebie odpocząć, tyle ze nam sie szybko znudziło - nie ma to jak razem :-)
 
Ostatnia edycja:
Lamiav, miej litość- praiwe się zakrztusiłam ciasteczkiem:-D Czy ja mam wszystko? hehe... mam sporo ciuszków (w większości kompletnie nieprzydatnych na początku sweterków w rozmiarze od 72), jakieś tam body, pajacyki i tyle. Nie mam poza tym kompletnie NICZEGO!:-p Nawet pieluszki, smoczka, czapeczki.. no nic;P
 
reklama
Do góry