reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Miq a co do ubranek lepiej kup tylko kilka sztuk w rozmierzę 56 i później dokupisz jak maleństwo będzie na świecie... serio... Bo ja np. prawie nie używam pajaców za to kocham rampersy... uwielbiam półśpiochy... body z krótkim rękawem są u mnie kompletnie nie potrzebne... (przez pore roku) a mam ich dużo... skarpetek mam całą masę a rzadko ich używam bo Konrad je ciągle zdejmuję i wole mu rajstopki założyć... Plus to że większość ubranek ma takie szerokie dziury na główki i później pół klaty jest gołe... więc też są do d... najlepiej zeby przy szyjce były zapinane... No i wszytkie ubranka muszą być w kroku rozpinane na napy bo inaczej są nieprzydatne...

Co do ilosci... to zależy od pory roku... u mnie idzie bardzo dużo bodów z długimi rękami i ich z 10 sztuk jak nic potrzeba... to samo z kaftanikami ok.10 sztuk... Z 5 sztuk rampersów... z 5 sztuk rajstopek / pół bodów... heh... mówie to zależy od upodobań... ale ubranek dobrze jest mieć więcej bo dziecko często się przebiera, bo a to się zasika a to uleje a to podczas karmienia coś poleci itp.




Co do przewijaka to jest BARDZO POTRZEBNY... przewijasz wyprostowana... na przewijaku wszytkie pielęgnacyje czynności robisz... smarujesz kremami, czyscisz uszka oczki pępuszek... Ile razy Konrad mi nasikał na przewijak... wrsalka by już moczem śmierdziała a przewijak jest z foli więc nie nasiąka zapachem.


Mój ma misie ale woli pieluszkę tetrową :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mam jeszcze chwilke czasu wiec jestem :)

Mam pytanie odnosnie tych wszystkich tabletek które biore :) dupka mam brac 2x1, acard 1x1, do tego witaminy, kwas foliowy i przyjaciółka powiedziała mi bym kupiła jeszcze magnez nie wiem czy troche tego nie zaduzo chociaz w zestawie witaminowym magnezu nie mam, biore Femibion Natal 1

a drugie pytanie to dotyczace suwaczka którego nie moge dodac poniewaz wyskakuje mi błąd ;/ i pisze ze za duzo libijek zajmuje czy cos w tym stylu a przeciez to te suwaczki co wszystkie macie juz nie wiem meczyłam sie z tym chyba godzine i doopaaa...
 
Tez mam mase body z krótkim rekawkiem ale wiecie co ja uwielbiam pajacyki mała chodzi tylko w pajacykach ;) sa wygodne praktyczne super .

A fifka jakich pampersów uzywasz?
 
ojoj moje przerażenie wzrasta:szok: w sklepie nie widziałam rampersow ale na allegro jest sporo, no nasza dzidzia pojawi się jesienią i z jednej strony stawiałabym na długie rękawki a z drugiej mamy strasznie gorąco hmmm
ale postanowione przewijak będzie:tak:
a ja myślę o takiej przytulance
 

Załączniki

  • image_func.php.jpg
    image_func.php.jpg
    12,1 KB · Wyświetleń: 15
Ja korzystam z dady (z biedronki papmpersy) ale mialam tez pampersy i dada lepiej wsiąka niz te oryginalne pampersy naprawde ja z apaczke daje 30zł a papmpersy ponad 50zł a jest ich kilka sztuk mniej niz w dada. a sa mniej chłonne

Fajna Miq ta przytulanka ale wierz mi dzieci wola pieluszki i wszystko co nie jest zabawka wiadomoze jak dziecko raczkuje itd nie bawi sie zabawkami woli bawic sie np pokrywkami z garnów itp :):):)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u mojego męża znajome z pracy kupują jakieś pampersy w Rossmanie, ponoć tańsze a jakościowo to samo ale jeszcze się nie zorientowałam jaka firma
 
Miq u mnie też jest gorąco - 25 stopni jak teść napali. Ale jakoś nie lubie go w krótki rękawek ubierać, bo ja sama jestem zmarźlak :-D W nocy mały śpi z gołymi nogami ale to dlatego ze jest kołderką przykryty, :tak:


A przytulanka śliczna!
 
no wiem, obserwuje chrześniaka, ale koleżanka, którą ma być chrzestną naszego bąbla, koniecznie chce kupić maskotkę, żeby maluch miał miłe wspomnienia, więc jak ma mi kupić metrowego misia, który będzie łap kurz, to zdecydowanie lepsza będzie taka przytulanka, ja pamiętam, że miałam z dzieciństwa ulubionego misia, a jeden z moich braci nie rozstawał się z poduszką he he
no ja też należę do zmarzluchów, ale w ciąży jest mi cały czas gorąco, cały dzień mam otwarte okno,a na grzejniku można jajka smażyć, nawet w nocy śpię bez skarpetek co u mnie jest nie normalne, i mam ciepłe łapki a zawsze miałam jak sople, to chyba przez to, że dwa serduszka we mnie bija
 
Ostatnia edycja:
reklama
u mojego męża znajome z pracy kupują jakieś pampersy w Rossmanie, ponoć tańsze a jakościowo to samo ale jeszcze się nie zorientowałam jaka firma

Pewnie chodzi o niemieckie DayDream. Ja używam, nie dość, że dla mnie takie same jak Pampers, to kupując duże opakowanie, mam fajne twarde pudło, trójek jest sztuk 92, teraz mam 4 jest ich 80 cena ta sama tylko 43 zł. Polecam.
 
Do góry