reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Lamiav uumm znowu jak nastolatkowie zakochani hihi :tak: albo się zagryziemy lol :-D nie no, nie będzie tak źle.

Sleepy ryzykantka! Ja bym tak nie mogła.. Mojego besztam, że wyprawki jeszcze nie mamy :-D termin mam czerwiec/lipiec i do końca maja mam zamiar wszystko mieć już gotowe :-) do roboty!

Chcę iść robić ciasto tiramisu i co.. Po przeprowadzce nie mogę znaleźć miksera :confused2:

Kurde ale ze mnie dzisiaj śluz wypływa :szok: to jest normalne? Chyba jeszcze tak nie miałam..
 
reklama
Miq: a bo to ciągle coś.. Najpierw wydawało mi się że za wcześnie, potem kaska na co innego potrzebna i tak się odwleka.. Myślę, że jak mam rodzić pod koniec kwietnia czy w majówkę, to jeszcze zdążę wszystko pokupować:) Ale już ten wózek mnie kusi jak nie wiem(sorki że taka monotematyczna jestem- muszę chyba zimny prysznic wziąć;))

Natkusia: Ja w okolicy twojego tyg. też tak miałam z nadmiarem śluzu. I też się martwiłam bo to było kiedy fifka walczyła z wodami. Ale w końcu po tygodniu samo się unormowało..
Do roboty, do roboty.. No doooobra, niech wam będzie...;) (jupi!:D)
 
Ostatnia edycja:
Aaaaah.... a ja w końcu syna uśpiłam i zdołałam posprzątać nieco w domu i pranie rozwiesić!


Kolejna bardzo przydatna rzecz.. leżaczek z wibracjami! :tak: U nas pomaga kiedy Konrad ma problemy z mocnym snem, bo wtedy jak się wybudza to te wibrację go lulają znowu :-)


Ael prawdę mówi... ja tak samo na ostatnią chwilę wszytko kupiłam.... i to nie jest fajne...
 
Fifka: Taki właśnie chcę:) Fajnie że zasnął, zawsze to chwila dla siebie;>
Ael: Nie mogę znaleźć tego twojego podrzewacza:zawstydzona/y: Na co zwracać uwagę przy tym zakupie? Widzę już niektóre od 30zł, to jakieś dno zupełne?

I jeszcze pyt o laktator: Skoro ja nie planuje karmić piersią, to mam kupować czy nie? Jak się nie karmi to co wtedy.. Jakieś herbatki na zanik laktacji i po zabawie czy trzeba odciągać właśnie?
 
Ostatnia edycja:
Sleepy a czemu nie chcesz karmić?

Jak będziesz ściągać laktatorem to będziesz pobudzać laktację tylko... i będzie mleka więcej... są preparaty na zanik laktacji, ale to musisz lekarza zapytać.


A leżaczek ja kupiłam taki z FP:
Zobacz załącznik 447115
Jest do 18kg, ma regulowane oparcie i te wibrację :tak:
 
wiecie co ja właśnie zrobiłam?pożarłam kostkę twarogu
a tak w ogóle to podgrzewacz to przydatna rzecz?
 
reklama
Miq jeśli karmisz butelką to jest to rzecz niemal niezbędna... a na pewno bardzo ułatwiająca życie, bo mleczko masz zawsze w odpowiedniej temperaturzę na czas ramienia. A jak ja np. Kamie piersią to mi osobiście potrzebne nie jest...


Ooo tez bym sobie zjadła... głodna jestem ale na męża czekam bo za niecałą godzine wraca i będzie obiad.
 
Do góry