reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Atanku! Śliczna kruszynka:D:D:D:D:D Słodkości! Nie wiem czemu ale teraz widok dzieci jeszcze bardziej mnie rozczula i płakać mi się chce. Głupol ze mnie ale wiem jaki to cud taka kruszynka, może dlatego .;-)
 
Iwasku nie ma chyba osoby( która nie wiedziała czego się spodziewałam będąc w ciąży) zeby nie powiedzieć do Konrada Ona... Każdy mówi ze on wygląda jak mała dziewczyneczka :-p


Atanku ależ Amelka jest drobniutka! Albo przynajmniej na zdjęciu tak wygląda :tak: Pięknieje w oczach!


To ja też pokażę mojego zaspanego szkraba :-D



Iwasku
mnie też to rozczula... myślałam ze po ciąży mi to minie, ale bądąc np. w sklepie i widząc małe dzieci mam łzy wzruszenia w oczach.... Kocham dzieci... tęsknie za pracą... i sama bym chciała mieć kilkoro swoich...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, Wasze brzuszki przecudne :) Rany tak się człowiekowi wydaje, że to wcale nie tak dawno bylo... a mi się łezka w oku zakręciła...

A na widok fotek dzieciaczków też się rozczulam :)
Iwasku, Twój synek ma śliczne oczy, taką głębię w sobie mają :)
Atanku - juz na wystaranych zachwalałam Waszą kruszynkę... Boziu, kiedy Kala była taka malutka, ależ ten czas leci :)

Jak tak chwalicie się zdjęciami, to ja też wrzucę kimającą Kalinkę :)
Zobacz załącznik 446900
 
Dagne śliczna gwiazdeczka:-)Dzieci tak słodko śpią:tak: z tymi łapkami do góry. Mój Przemek nie może się oprzeć i całuje niunia a ja na niego krzyczę że go obudzi:-D
 
Witajcie Kobietki :-)
Noooo widzę się tutaj nadziało… zatem i ja dodam coś od siebie (wybaczcie mi poślizg czasowy, lecz wcześniej byłam w pracy :-) ) PACZUSZKI… pomysł świetnie przecudowny :-D nie wiem, kto na to wpadł, ale super pomysł :-) Teraz problem, kto się na to składał… nie wiem dziewczyneczki, czy pisałyście na forum, czy uzgadniałyście to między sobą… w bądź każdym razie, ja długo, długo nie wiedziałam jak wygląda zrzucanie się na takie paczuszki (być może nie zajrzałam na forum kiedy ogłaszałyście ten pomysł, być może nikt nie poinformował, no nieważne). Miałam troszkę odczucie ( a nie było ono przyjemne), że piszemy tutaj wszystkie, a jak przychodzi co do czego zwarta grupa działa sama (nie obrażać się za tą grupę- takie są fakty), dlaczego sama nie pytałam co i jak? Dlatego, że nie jestem osobą, która narzuca się komukolwiek, jestem zdania, że gdyby ktoś chciał żebym np. ja w czymś takim uczestniczyła-poinformowała by mnie o tym np. na PW :-) Cóż tak się nie stało, a o paczuszkach dla dziewczyn dowiadywałam się jak mówiły o tym się na forum.

Jedna Ael jak organizowała paczuszkę dla którejś zapytała mnie czy nie chciałabym dołączyć, oczywiście dołączyłam z ogromną przyjemnością :-) Jaką Aelcia sprawiła mi przyjemność- pewnie nie wie ;-) I to jest to czego brakowało przy wcześniejszych paczuszkach :-) A dziewczynki które składały się wcześniej (błagam, tylko się nie obraźcie) albo trzeba było składać się w tej samej grupie, żeby reszta nie wiedziała, albo za każdym razem zbierać osoby, które również chciałyby się dołączyć :-) Cóż czasu się nie cofnie, ale możemy wyciągać wnioski :-) A swoją drogą, poobrażały się panienki jak przedszkolaki, zapominając że te paczuszki-prezenciki miały być radością dla tych które je dostają a nie powodem do kłótni :-) i przez jakieś niedopowiedzenia chcecie zrezygnować z takiej ładnej forumowej tradycji?? Nie podobało Wam się, że dzięki Wam ktoś może się uśmiechnąć, ucieszyć? :-)

Nooo to w tym temacie tyle ;-) Reszta za chwilę ;-)
 
hahaha!!! Madziu całkiem możliwe:-D

Truskawciu to ja miałam podobnie z tymi paczkami. Może dobrze że ise wylało to wszystko bo zawsze da się dogadać i nie będzie niedomówień na przyszłość:)
 
Iwasku- ale masz przystojniaka :-) rośnie jak na drożdżach, i te ciemne oczka aaahhh :-) Cieszę się, że nie tylko ja miałam takie odczucie-poczułam się ciut normalna ;-) Oczywiście, że da się dogadać :-) i mam nadzieję, że takich niedomówień będzie mniej :-)
Dagne-widać, że Malutkiej śnią się bajeczki, bo minka taka zadowolona :-) widzę, że Twoja Córcia też bujny włos ma ;-)
Fifcia- he he ale podgląda ten mały Przystojniak jednym oczkiem :-) Pisałaś, że On od urodzenia takie włoski długie ma, a mi jakoś one wcześniej wydawały się krótsze :-p
Gochaaa- jejciuś ogromne GRATULACJE!!! :-D i się nie zamartwiaj tylko ciesz :-) wszystko będzie dobrze :-)
Dana – oojjj ojjj ojjj wyluzuj :-D do wizyty musisz wytrzymać ;-) A powiedz mi ten drugi lek to na co brałaś? :-) bo bromergon ja też niorę (moja prl – 64,32 ng/ml :-( ) i jesteś moją nadzieją skoro Tobie tak ładnie się obniżyła :-) też mam ten lek brać cały m-c :-) Ooo właśnie a w jakiej dawce go brałaś? :-) TSH z kolei mam 2,74 i moja gin. powiedziała, że jest okej :-D
Basti- witaj :-) zaciskam za Ciebie &&&&&& :-D
Fasolka- cieszę się ogromnie, że u Was coraz lepiej :-) Niestety nie zdążyłam zobaczyć Twojego dzieciątka, ale mam nadzieję, że jeszcze się Nią pochwalisz i pokażesz ciotkom ;-) a te ciuszki, to połowa tych większych bodziaczków :-)
Atanku- widzę, że wdrażasz się coraz bardziej w mamusiowaniu :-D co tam u Ciebie słychać? :-)
Neciuszka- <głaszcze> a Ty no już, spokojnie :-) Nie stresuj się :-) Jest Nas tutaj tyle, i tyle różnych charakterów- czasem są i czasem sprzeczki czy różnice zdań będą :-) ale nie szarp sobie przez to nerwów Kochana :-)
Ael- a Ty nosek do góry (wiesz o co mi chodzi) :-)

[to tak z grubsza Was ogarnęłam] ;-) :-)
 
reklama
Truskawciu no na pewno troszkę podrosły od urodzenia :-D ale on już sie urodził kudłaty. :tak: O tu na tym zdjęciu ma dwa dni :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry