reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magda Hahahaha fakt :-D Poza tym Konrad to pije mleczko z piersi a nie ją je :-)


Natkusia oprócz ciągu dalszego afery to nic takiego :-)



Ja idę małego kąpać, bo mi się tu brzy nie wiadomo czego :-p Po kąpieli moze spać pójdzie :tak:
 
reklama
Już koniec tematu bo szkoda nerwów! :-p

A to miłego pluskania :-) a wrzuciłaś już filmik z kąpieli? Bo ostatnio jakoś wspominałaś i nie wiem czy czasem nie przeoczyłam :dry:


Netka Ty się nie denerwuj :* przecież nikt o Tobie źle nie pisał Mała.. Koniec tematu już a Ty odpoczywaj :-) No.
 
Natkusia nie wrzucałam tu na forum. Kiedy indziej wrzucę :tak:

My juz po kąpieli i idziemy jeść i się usypiać :-D Moze będe miała czas na posiedzenie z mężem.
 
Hej dziewczyny :)
rzeczywiście atmosfera tutaj od wczoraj kiepskawa... poluzujcie kucyki :blink: minie parę dni i może się troszkę uspokoi....

Iwasku, dziękuję za dodanie wczoraj zdjęć :D Igorek wspaniały!! :) i jakie ciemne oczka ma :D przystojniak z niego :-)
w ogóle wszystkie dzieciaczki tutaj są piękne :)
 
Jeżeli mowa o kąpieli to zobaczcie mojego luzaka. Fotkę skasuję bo mnie posądzą o propagowanie golizny:-DNatka ciesz się że dostajesz ciuszki bo to naprawdę duża oszczędność , maluszek w sumie z dnia na dzień wyrasta z ubranek . Ja też sporo ubranek dostałam na szczęście:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziękuję ;-) a jaki oszukista!! Udaje że płacze i że kasła . Dzisiaj naśladował tatę który pokazywał i chował język . Popłakałam się ze śmiechu. Gaduła się zrobiła z nigo straszna. Podrywa sam siebie w lusterku które wisi nad huśtawą -Narcyz:-D:-D:-D:-D

Fifciu w szpitalu niejednokrotnie położna wchodziła i pytała ile ONA ma....nie ważne że na niebiesko ubrany np. i że wielki z niego facet:)
 
Do góry