reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

natkusia... przylazła wredna... ale jakoś czuję się już dobrze... Nie nastawiam się pozytywnie, ale emocje już opadły...
 
reklama
Hejooo dziewczynki ! Ja dzisiaj się obudziłam z bólem głowy gigantem !! Odkąd wiem że jestem w ciąży on mnie przesladuje !! Nie wiem już co mam robić tabletek żadnych nie biorę bo się boję a jak mi to nie przejdzie to chyba strzelę sobie w łeb !!:-D

Sun cieszę się że będziesz walczyć dalej- mówię ci to się opłaca :*
Sil nie odchodź jestes tu potrzebna !! Ja nie wiem o co chodzi bo mnie długo nie było ale nie wykruszajcie się dzieczyny bez Was to forum nie istnieje !!
 
Sun to bardzo się cieszę :*

gocha jak nie będziesz mogła wytrzymać to zrób sobie okłady a jak nie to Apap można brać w ciąży (popytaj w aptece)
 
Heloł dziewczęta:)
Stęskniłam się za wami;)

Lamiav: Ja od początku ciąży specjalnie nic z włosami nie robię żeby farba chwyciła:) Ale szczerze mówiąc myślałam, że przez 9 miesięcy bardziej odrosną. Teraz mam tak na połowę głowy odrosty. Zawsze miałam czarne kudły, więc czas na odmianę;) Jaki ty chcesz kolor? I z zupełnej brunetki się przerabiasz?

Fasola: Czytam was tu dzielnie i nadrabiam prawie zawsze żeby sprawdzić czy coś o tobie/ty piszesz. Super że Łucja tak dzielnie walczy o dobrnięcie do tych 2kg. Trzymam kciuki żeby rosła jak szalona:) I fakt- dłuugie piękne nóżki zrobią furorę:D

Necia: No przestań głupia:) Jak już któraś napisała- to jednak tylko forum i mimo przywiązania i szczerej sympatii do was, nie ma sensu przeżywać tak takich głupot:)Weź głęboki oddech i wracaj:)
Wg dziewczyny przestańcie się tak stresować. Ja dostałam smsa, zajrzałam na forum parę godzin potem i aż mi się wierzyć nie chciało co tu widzę. Wojna jakby o niepodległość śląska chodziło.. Jaki sens jest się kłócić o coś co ma sprawiać radość..

Dagne: Kogo moje piękne oczy widzą:) To już na wystaranych będę sama do siebie pisać, hehe ;) Pisz pisz wszędzie i wstawiaj zdjęcia swojej księżniczki:)

sun: czy ja dobrze pacze że cię dół łapie jak tu taka super wiadomość od Gochy?:) Toż to dowód najlepszy i niezaprzeczalny, że każda się swojej fasoli doczeka! Uszy, głowa i co tam jeszcze możesz podnieść do góry!:) A my się tu grupowo bierzemy za trzymanie kciuków

Natkusia: Jaki ładny brzuszek:) Tak nisko mi się wydaje, co?

A z serii co u mnie: młody nadal nie obrócić się główką na dół i zaczynam się zastanawiać czy jeszcze to zrobi..
Teraz myślę nad wyprawką. Wczoraj byliśmy się dowiedzieć ile będzie trzeba czekać na wózek i fotelik- 3 tyg. Będziemy wtedy w weekend ten albo następny szaleć:D Bo skoro 37 tydzień to już w terminie to mi wypada na 1./2. tydzień kwietnia, dobrze mówię?
 
sun: czy ja dobrze pacze że cię dół łapie jak tu taka super wiadomość od Gochy?:) Toż to dowód najlepszy i niezaprzeczalny, że każda się swojej fasoli doczeka! Uszy, głowa i co tam jeszcze możesz podnieść do góry!:) A my się tu grupowo bierzemy za trzymanie kciuków

Kochana to nie do końca tak jest... w tym dniu w którym przyszła ta wredna @ to gochaa oznajmiła II kreseczki na teście... i to jakby jeszcze bardziej mniej dobiło... Ale bardzo się cieszę z każdej dobrej wiadomości... tyle, że wtedy jakoś wszystko się nałożyło... Trzymajcie kciuki, bo może kiedyś pomogą... ;-)
 
sleepy wypada 2 tydzień bo musi być 37 tydzień skończony (ja tak urodziłam i Konrad nie był zaliczany do wcześniaków) Ale jeśli wszystko jest dobrze to możesz nawet na początku maja urodzić :tak:


Natkusia w ogóle śliczne dzieci u nas na forum są :tak: tylko się zakochiwać :-)


Sun uszka do góry i przytulam z całych sił :* widocznie to jeszcze nie was czas bo ja wciąż wierzę ze fasolka przybędzie do was w najmniej oczekiwanym momencie! :-)


Gocha na ból głowy możesz wziąć apap ale nie przesadzaj. Dużo leż to też powinno pomóc :-) Albo spacer po swieżym powietrzu :*


Silka jak ochłoniesz to wracaj do nas szybko :*Ja będę na ciebie czekała moje ty "przeciwieństwo" :-D Ale ja cię bardzo lubię, od początku odbierałam ciebie troszkę jako taką swoją "starszą siostre" - nie mam pojęcia dlaczego. Jesteś tu potrzebna! :tak:


Lamiav
ja jestem teraz ciemną brunetką a jakieś ponad dwa lata temu byłam bardzo jasną blondynką a naturalnie jestem ciemną blondynką :-D Ale ten jasny blond do mnie nie pasuję... no i przypomniałaś mi ze muszę iść i zakupić farbę zeby zrobić te moje chole*ne odrosty... będe się wtedy lepiej czuła! A czy nie stracisz włosów... ja do dzisiaj zbieram żniwa tego mojego tlenionego blondu... :no: Dopiero teraz zaczynam mieć włosy zdrowe...





A my dzisiaj po 15 jedziemy na szczepienia! :szok: Serce mnie boli i denerwuję się jak nie wiem, na myśl ze malutki moze się po tych szczepionkach źle czuć... Będziemy szczepić tymi 3 w 1. Podobno dzieci lepiej na nią reagują niż na tą z NFZ... tak bym chciała uchronić małego żeby lekko to przeszedł...



Kochane jak może usunąć zdjęcia z postu?? Jak próbuję je usunąć to pojawia się w załączniku....
 
Jeśli Cię dobiłam to przepraszam wiem co to znaczy jak dziewczyny się cieszą a Ty akurat masz @ !! Ale wiesz że ty też będziesz miała swoją fasolkę !! Ja też przeżyłam tu tyle ciąż i już myślałam że jestem jakaś inna gorsza a tu proszę po 1,5 roku starań bez żadnych wspomagaczy nic !!
 
Fifka: No to "w razie co" zdąży jeszcze ładnie wywietrzeć;) Mi się wydaje, że młody da radę do końca. Ja sama miałam się urodzić 5 lipca a urodziłam się 25.:) Także liczę na to, że młodzież też wytrzyma sporo i będziemy mogli się po porodzie wprowadzić szybciej do siebie..
 
reklama
Jeśli Cię dobiłam to przepraszam wiem co to znaczy jak dziewczyny się cieszą a Ty akurat masz @ !! Ale wiesz że ty też będziesz miała swoją fasolkę !! Ja też przeżyłam tu tyle ciąż i już myślałam że jestem jakaś inna gorsza a tu proszę po 1,5 roku starań bez żadnych wspomagaczy nic !!

Gosiu, ale nie chodzi o to, że ty mnie dobiłaś... ja się na prawdę cieszę, że Ci się udało.... tylko właśnie w tym samym dniu przyszła ta wredna do mnie... jakoś wszystko się tak nałożyło... I NIE PRZEPRASZAJ :-)
 
Do góry