reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Gocha to tez zależy od stężenia moczu.... raz dłużej nie będziesz robiła siku to będą mocniejsze a jak się dużo opijesz i będzie rozwodniony to będzie słabsza. Spokojnie babo :-D Idź na Bete jak chcesz mieć pewność :*
 
Wiem za bardzo się nakręcam z tym wszystkim za dużo czytam i w ogóle ! ;p Wczoraj rano robiłam i były mocne a dzisiaj wieczorem i jedna jest tak w połowie taka jak kontrolna. MUSI BYĆ DOBRZE, NIE? :-)
 
Wiem za bardzo się nakręcam z tym wszystkim za dużo czytam i w ogóle ! ;p Wczoraj rano robiłam i były mocne a dzisiaj wieczorem i jedna jest tak w połowie taka jak kontrolna. MUSI BYĆ DOBRZE, NIE? :-)

BABO! WIECZOREM?! To co się dziwisz, że kreska była słaba?
Dlatego robi się rano z pierwszego moczu, dlatego że po nocy nie sikania mocz jest skoncentrowany bardziej niż wieczorem gdy jest po prostu rozwodniony wszelkimi płynami jakie piłam w ciągu dnia.
Powtórz test za kilka dni ale rano jeśli będziesz chciała.
 
reklama
Z tą akcją.. Niech każda zrobi 3 wdechy i wydechy i da trochę na luz :tak: niewarto dziewczyny psuć naszej atmosfery o kilka pieluch jak to ktoś napisał!

Danao
wydaje mi się że prl masz ok, tzn ja miałam taką po dawce leku i lekarz był zadowolony mimo że było poniżej normy :-)

Gocha dziewczyny już odpowiedziały.

A ja wróciłam już od koleżanki.. Omg! Dostałam 4 reklamówy ciuszków 56-74 :szok: a jeszcze do jednej znajomej mam się zgłosić :-D

Działo się coś pod moją nieobecność?
 
Do góry