reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Ależ te wasze dzieciaczki urocze, rozpływam się kiedy tu zaglądam :-D

Gocha moje wielkie gratulacje !!! Twój sukces dodaje mi wary i sił we własne starania... Opisuj po kolei wszystkie objawy ! Gorąco Ci kibicuję :tak:
Claudusia teraz już musi być dobrze... Bądź dzielna kochana !
 
Sun7 doskonale Cię rozumiem... wypłacz się, wykrzycz ! Mnie to jednak trochę pomaga :baffled:
A potem uszy do góry ! Na każdą z nas przyjdzie odpowiedni czas... Ja nadal w to wierzę, inaczej nic nie miałoby sensu. Gorąco Cię ściskam i przesyłam pozytywną energię :tak:
 
Dziewczyny nie wytrzymałam i pobiegłam do lekarza. Według usg wychodzi 4t6d pęcherzyk jest jak na 5 tydzień ok. I ma 6,1 mm. Ale nie ma serduszka to normalne?? Ja już nic nie wiem !! Jestem zieloonaaaa !!
 
ael teraz ja wygrywam ;)

bosz jestem tak zaspana bo właśnie wstałam że przeczytałam kwiatuszek że cię dupa ćmi :-D

Fifka ano nerw już mi przeszedł bo wiem że jutro mnie przyjmie, zadzwoniła doktorka na rejestracje że mają na jutro moją kartę uszykować jako pierwszą, niestety znów będę musiała męża wcześnie z łóżka zrzucić. dobrze zrobiłaś że powiedziałasd teściom, a żeby spojrzeć na nich innym okiem nigdy nie jest za późno kochana ważne że teraz możesz liczyć na nich

sil robisz smaka :p ale zrobiłam sobie domowego hamburgera chociaż :-D
 
Gocha tak jest! Serduszko najczęściej widać dopiero w 7 tygodniu więc było u ciebie jeszcze za wcześnie! :tak: Pójdź na wizytę za 3 tygodnie to zobaczysz ze serduszko będzie już widać!


Netka no to ja jutro czekam na relację z wizyty! I już się nie denerwuj bo mała wszytko czuję :tak:



A do nas przyszła już Karuzela! Malutki jest w niebo wzięty! Dzisiaj tak ładnie spał otulony kołysankami! Nie wiem co się do tego przyczyniło, ale on uwielbia kiedy mu się śpiewa albo włącza kołysanki. Dosłownie jak zaczarowany słucha!
 
Ostatnia edycja:
Sun7 doskonale Cię rozumiem... wypłacz się, wykrzycz ! Mnie to jednak trochę pomaga :baffled:
A potem uszy do góry ! Na każdą z nas przyjdzie odpowiedni czas... Ja nadal w to wierzę, inaczej nic nie miałoby sensu. Gorąco Cię ściskam i przesyłam pozytywną energię :tak:

Dziękuje kochana za miłe słowa... Ja niestety nawet pisząc teraz płaczę... jakoś nie umiem się z tym pogodzić, mimo, że wiedziałam, że nic nie wyszło, to jakoś ciężko tą porażkę przyjęłam... Staram się myśleć pozytywnie, ale z każdym miesiącem to moje pozytywne nastawienie maleje... :-( i boję się, że niedługo nadejdzie taki dzień, że się poddam... :-(

czuje ze u mnie tez dupa bo cmi mnie lewy jajnik a tak zawsze mam jak teraz mialam owu z prawego

Kochana dopóki nie masz @ to zawsze jest nadzieja...
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny nie wytrzymałam i pobiegłam do lekarza. Według usg wychodzi 4t6d pęcherzyk jest jak na 5 tydzień ok. I ma 6,1 mm. Ale nie ma serduszka to normalne?? Ja już nic nie wiem !! Jestem zieloonaaaa !!

Babo bo za wcześnie by widzieć serducho! Przecież pisałyśmy Ci wcześniej kiedy najlepiej iść by od razu widzieć serduszko. Teraz nie zobaczyłaś i będziesz dwa razy bardziej się z tego powodu stresować.
 
reklama
Fifka fajna ta karuzela :) ja czekam na tą moją pościel z utęsknieniem i kolejne zakupy niech no tylko zwrot na konto przyjdzie. swoją drogą ten mój szwagier to zawsze kurde ma szczęście już dostał a my nie.
 
Do góry