reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Łeeee normalnie nie nadrobię Was.. :zawstydzona/y: psieplasiam..

Gosia gratuluję II pięknych kresek i życzę spokojnych 9 mscy :-) :*

A my wróciliśmy i po lekarzu..

Maluch rozwija się książkowo i ma 515g :-) najchętniej oczywiście pokazywał na usg swoje klejnoty :-D także nie ma możliwości pomyłki. Czeka mnie do zrobię test z glukozą :sorry2: no i reszta badań .. Aj się cieszę, że widziałam tego mojego Bąbla :-)

Sun Mycha, co się dzieje?
 
reklama
Natkusia nie udało się w tym miesiącu... znowu :-(... ok 12 dostałam jakieś plamienie... ale po gozinie całkowicie ustało... i póki co nic się nie dzieje - jest sucho... ale wiem, że rozkręci się w nocy lub jutro... Złapałam totalnego doła... i jakoś sama nie mogę uwierzyć, że tak to przyjęłam mimo, że wiedziałam, że się nie udało... :-(
Fajnie, że z dzidzią wszystko w porządku ;-) a co do klejnotów to kiedyś dziewczyny będą tym zachwycone... :-D
 
Natkusia nie udało się w tym miesiącu... znowu :-(... ok 12 dostałam jakieś plamienie... ale po gozinie całkowicie ustało... i póki co nic się nie dzieje - jest sucho... ale wiem, że rozkręci się w nocy lub jutro... Złapałam totalnego doła... i jakoś sama nie mogę uwierzyć, że tak to przyjęłam mimo, że wiedziałam, że się nie udało... :-(

Kochana moja nie smutaj się, proszę! Jak Ty będziesz smutna to i ja, a jak ja to i Michaś.. Będziesz miała taką małą dziecinę na sumieniu.. :-( Wiem, że to jest trudne ale nie możesz się załamywać i odpuszczać! Za niedługo idziecie do kliniki i musisz mieć dużo siły, wytrwałości i nadziei :* Przecież to nie jest koniec.. Głowa do góry Słońce :*:*:*
 
natkusia nie wiem czy pójdę do tej Kliniki... dzisiaj nabrałam wielkiej niechęci do starań... (no i znów płaczę :-()... jestem tym wszystkim przerażona... :-(

Ale nie zajmujcie się moją osobą... są ważniejsze tematy...
 
Witajcie...

Dawno mnie nie było ale o tym innym razem...Dziś w innej sprawie jestem....

Jak wiadomo od jakiegoś czasu organizujemy paczuszki z prezentem dla dziewczyn które urodziły. Od początku robiłyśmy to we dwie z Neciuszką i dziewczyny,które od początku się z nami składały zadeklarowały,że złożą się po raz kolejny,tym razem na paczkę dla Fasolki. Wiemy czego ona sobie by życzyła,co jej potrzebne...Jeśli któraś z Was ma ochotę się dołożyć proszę bardzo. Skład stały,który nigdy nie odmówił już się zadeklarował więc tu mamy sprawe prostą...
Niepotrzebnym też wydaje mi się robienie zamieszania i kilku paczek. Ale sprawa indywidualna.....

Jeśli są jakieś pytania to proszę na tylko i wyłącznie moje PW.


Ściskam Was mocno i pozdrawiam...
 
Sun nie smutaj się. Rozumiem twój ból i znam to czekanie, ale jestem przekonana, że w tym roku bedziesz miała swoją fasolkę i bedziesz najwspanialszą mamą na świecie. Nie poddawaj się, czekaj w kolejce.

A ja właśnie oglądam program o operacjach na płodach, jeden miał 24 tc a drugi tydzień przed terminem narodzin. Jejuu jakie maleństwa i cudowne jest to co może teraz medycyna.

A dziewczyny ja potrzebujecie zrzutę to i ja chętnie coś podeślę.

Dziura a co u Ciebie? Jesteś już z mężem za granicą? Jak Ci tam? Bo mi tęskno za Polską :-(

Fasola ale ta Twoja Lusija to laska, długaśna jest :) super wieści nam przynosisz i oby takich więcej. Zdrówka życzymy
 
Ostatnia edycja:
Ale trafiłam ;-) Kobietki nie kupujcie nic dla mnie,to wszystko tyle kosztuje,ze same będziecie kasy potrzebowały :-) Ja nie złożyłam się na Atanka bo w tym czasie szalałam po szpitalach. Jeśli, któraś za mnie jakąś kase założyła to koniecznie dajcie znać zaraz się rozliczam.
 
reklama
Fasola kurde zamilcz kobieto pókim dobra. Trafiłam pechowo z ogłoszeniami parafialnymi ale Ty tego nie widziałaś:p

A dziecie masz cudne,malutkie i śliczne. Zresztą Ty dobrze wiesz,że ja tu jestem,że myślę....
 
Do góry