reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Atan, jak przybiera na wadze to absolutnie nie dokarmiaj, a mleko i ewentualne dokarmianie konsultuj z lekarzem. Ja do tej pory karmię na dwa cyce :) Co w tym złego?
Krwawiłam, nie tylko plamiłam 5 tygodni. Jak nie jest się łyżeczkowanym to całkiem jest to normalne.

Gocha :) pewnie, że pamiętam, serdeczne gratulacje :)

Claudusia, to idź do gina, uspokoi Cię, jak Soglam mówi, to ważne.

A ja dziś robię tortillę :) chodzi za nami od soboty i się skusiłam. Już kiedyś próbowałam zjeść kapusty pekińskiej i Małej nic nie jest :) Coś jeszcze miałam i nie pamiętam.
A Necia, trzeba mieć zdrowie, żeby chorować, ale nie denerwuj się
 
reklama
Claudusia
Czyli żadnych badań w sumie nie robioli ci tylko podstawę. Oby wszystko było w porządku. Bądź dobrej myśli ale koniecznie zgłoś się wczesniej do gina. Nie ma co zwlekac. Mój gin mnie zaniedbał i widzisz efekty w stopce wiec kochana dbaj o siebie:):)

Atanku
Witaj kochana i gratuluje jeszcze raz córci:) U mnie w temacie kiepskawo. Raz lepiej a raz gorzej. W sumie w sobote dostałam pierwszą @ po poronieniu i moge zaczynac badania ale jakos nie mam ochoty. Odkryłam tez ze przed II ciążą miałam bakterie wykazaną w badanioch którą moj były gin zbagatelizował a ona równiez powoduje poronienia, wiec troche się wkurzyłam. Poza tym mam badania gentyczne umówione na 10 maja i zobaczymy. Do gina swojego ide za tydzien wiec bedziemy działac z badaniami. Porobie te powodujące najczescie poronienia i bedziemy próbowac dalej ale bez żadnych staran tylko po prostu brak zabezpieczen i zobaczymy. W pracy mi się wszystko zawaliło i zwalniają wiec mi juz wszystko wisi i nie bede juz na nic czekac z ciążą i innymi rzeczami. Wszystkie plany wzieły w łeb wiec teraz czekam co los przyniesie i tyle.
Buziam Amelkę i pozdrawiam:)
 
dziewczyny które juz rodziły mam pytanie|:
bo ostatnio nie mam żadnych śluzów, czy miałyście też tak ???? tak pytam bo cąły czas coś tam miałam a od jakiegoś tygodnia susza !! i nie wiem czy to cos znaczy czy nie
 
Zalicytowałam i mam teraz najwyższą ofertę XD Ale nie osiągnęłam ceny minimalnej

Lamiav nic nie znaczy... raczej :confused:.... mnie by bardziej martwił nawał śluzu...
 
aha, to dobrze, bo już czekam na ten mój poród i każdą najmniejsza zmianę w organizmie oberwuję i analizuje, :-Dja chyba oszaleję, i tak mnie poród nie ominie i wolałabym juz jak najszybciej mieć to za sobą
więc musicie mi wybaczyć ale będe was zasypywała w koło głupimi pytaniami :zawstydzona/y:
 
Ael ja też zalicytowałam i teraz ja wygrywam ;-) życzę żby szybko Ci się sprzedało.
A jeżeli moge Ci coś doradzić to nie pisz, że kupowałaś w sklepie z używanymi rzeczami bo ludzie pomyślą, że kilkoro dzieci już używało leżaczka. Jeżeli mogę Ci coś radzić oczywiście :)
 
reklama
aha, to dobrze, bo już czekam na ten mój poród i każdą najmniejsza zmianę w organizmie oberwuję i analizuje, :-Dja chyba oszaleję, i tak mnie poród nie ominie i wolałabym juz jak najszybciej mieć to za sobą
więc musicie mi wybaczyć ale będe was zasypywała w koło głupimi pytaniami :zawstydzona/y:

A zadawaj, po to nas masz :-D

Ael ja też zalicytowałam i teraz ja wygrywam ;-) życzę żby szybko Ci się sprzedało.
A jeżeli moge Ci coś doradzić to nie pisz, że kupowałaś w sklepie z używanymi rzeczami bo ludzie pomyślą, że kilkoro dzieci już używało leżaczka. Jeżeli mogę Ci coś radzić oczywiście :)

Właśnie piszę, bo potem trafi mi się jakiś idiota bo powie bo to tak zużyte przez jedno dziecko a jak wyjaśnię, że kupowane w sklepie z nowymi i używanymi zabawkami to będzie chciał zwrotu gotówki. Więc wolę by było wiadomo. Przezorny zawsze ubezpieczony.
 
Do góry