reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael ale on już duży :szok: jestem w nim normalnie zakochana.. Przecudo małe :tak: I zawsze Wiktor poprawia mi humor :-D Mogłabym tak ciągle ochy i achy nad nim ale Ty wiesz jaki masz Skarb w domu ;-) W ogóle boskie masz jego zdjęcie w suwaczku z tymi oczami.. Ael co Ty mu dajesz?:-p

Ja miałam co do Claudusi przeczucie, że to jest to i potwierdziło się.. Z Sun też mam takie przeczucia więc trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&!!
 
reklama
Strasznie mi miło dziewczynki za miłe słowa... może te wasze przeczucia się sprawdzą... zobaczymy ;-)

Jutro jadę do rodziców na imieninki taty i będzie cała moja rodzinka... i siostrzenica i bratanica i już nie mogę się doczekać... tylko się tak zastanawiam, czy napić się jakiegoś alkoholu czy nie... ????
 
Natkusia ja mu daje Bebilon i słoiczki hihi :-D



A mój jajnik chyba usłyszał, że marudzę na brak @ i tak mnie curewsko boli, że małego nie mogę dźwigać z tego bólu...
 
No to sie pomyliłam :) ale Tatusia nie widziałam wiec ciezko mi było to stwierdzić :) Ael

natkusia
ja tez mam jakies przeczucie co do Sun :) !!!!!!!!!!!!!! :-) wiec łączmy sie w kciukach &&&&&&&&&&& :))

Sun ja mam wielka ochote trzymac kciuki za Ciebie !!! I trzymam !! tak mocno :-) &&&&&&&&&
 
A ja znów Claudusia miałam przeczucie co do Ciebie... tym bardziej, ze ta Twoja @ miała przyjść w moje urodzinki i wiedziałam, że nie może mi to popsuć takiego dnia i jakoś się sprawdziło, tak więc nic nie wiadomo...
 
Sun...ja chce i zaciskam kciuki !! &&&:-)

Neciuszka...a jak ty sie dzis czujesz po tych lekach ktore bierzesz? lepiej troszke? a tesciami sie nie martw...nie pros sie o nic nikogo skoro sama mozesz sobie zapewnic wszystko czego potrzebujesz...a rozumiem twoj smutek, ale spokojnie...kochana..zobacza wnuczke to zeswiruja wtedy na waszym punkcie:tak:

Fifka...nie wiem co powiedziec, jestem zla na twojego malza ze was tak traktuje...czemu faceci sa tak nieodpowiedzialni?!:wściekła/y: czemu nie mysla o innych tylko o sobie...przeciez on ma rodzine! eh...moim zdaniem skoro byly juz wczesniej takie problemy to powinnas mu dac naucze i zniknac na jakies czas...on potrzebuje chyba w samotonosci pobyc i zastanowic sie nad tym wszystkim co zrobil...moze jak przemysli to zobaczy co moze stracic przez takie swoje nieodpowiedzialne zachowanie...
ja bym na chwile uciekla, ale ty zrobisz co bedziesz chciala...
ja mocno cie przytulam i malego caluje w czulko :*:*

I NIE JESTEM W ŻADNEJ CIĄŻY!!!!
tiaaaa:tak: moja kochanicoooooo...:cool2:

mamy post do konca postu a po drugie za duzo nerwow ostatnio, teraz mam @ strasznie wszystko mnie bnoli... a jeszcze na tych glupich naukach mam 3 miesiace tabelke robic dla siebie ok dla nich won ....
jak juz dopadniemy to od razu fasolka bedzie :)
:szok: bo jest post to wy nie przytulacie sie? to nie mozna w post?:szok: no nie powiem, ze nie jestem w szoku...:-)
oczywiscie szanuje twoj poglad, ale co ma seks do postu?

kochane czy ktoras robila sobie posiew? to sie idzie zaraz po okresie? jak jeszcze jakies male brudy leca to mozna isc czy zaczekac lepiej jeszcze pare dni?
 
Sun...ja chce i zaciskam kciuki !! &&&:-)


kochane czy ktoras robila sobie posiew? to sie idzie zaraz po okresie? jak jeszcze jakies male brudy leca to mozna isc czy zaczekac lepiej jeszcze pare dni?

Kochana trzymaj trzymaj te kciukasy.... :tak:

A co do tego badania to niestety nie pomogę :-(
 
Ael to może jednak Wiktorek w niedługim czasie będzie miał rodzeństwo :-D

BABOOOOOOO! TY CHCESZ W DUPĘ ODE MNIE?!!!!

tiaaaa
yes2.gif
moja kochanicoooooo...
cool2.gif

Noo kolejna.....

No to sie pomyliłam :) ale Tatusia nie widziałam wiec ciezko mi było to stwierdzić :) Ael


O to i tatuś :-)

Zobacz załącznik 445205
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rany Sun zapomniałam o Twoich urodzinkach!!!!! Wszystkiego najlepszego kochana i oczywiście najlepszym prezentem dla Ciebie byłaby fasolka czego z całego serduszka mego Ci zycze!!!!!!!! :*
No i oczywiście przepraszam za spóźnione życzenia ! wybacz!!
 
Do góry