reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael no Wiktorek bardziej chyba podobny do taty... ale chyba po Tobie ma nosek... tak mi się wydaje... ale mogę się mylić....

No może to kolejne dzieciątko będzie bardziej podobne do Ciebie.... zobaczymy za kilka miesięcy :-D


Claudusia bardzo dziękuję !!!... ale powiem Ci, że wiadomość o Twoim pozytywnym teście zrobiła mi największą frajdę w ten dzień... ;-)
 
reklama
Natkusia ja mu daje Bebilon i słoiczki hihi :-D

Dobra dobra, wygląda na zupełnie coś innego :-p
Ael.. a Ty na pewno tą @ dostaniesz? :-D:-D EDIT: Oj Ael.. nie chciałabyś? Kiedyś pisałaś, że tęskno Ci za ciążowym brzuchem ;-):-p

Sun będzie dobrze i trzeba tak myśleć!! :-) a ja mam we wtorek wizytę więc to musi być dobry dzień!

Claudusia a gdzie Ty masz suwaczka?

Wymyśliłam sobie na obiad pstrąga i ziemniaki z pieca.. Przed chwilą myłam tą rybę (nie robiłam tego pierwszy raz) a tu taki śluz i łuski musiałam skrobać fujjjjjjjjj myślałam, że będę leciała do kibelka .. Przez ciąże zrobiłam się mega delikatna :sorry2:
 
Ael kochanie, ale my nie chcemy źle... wiesz co by było jakby się to sprawdziło.... :-D

Dobra dziewczynki zmykam, bo kończę już pracę.... zajrzę do Was może w weekend, ale nie obiecuję, bo tak jak pisałam wcześniej, jadę do rodziców na weekend i mogę nie mieć czasu... Jak coś to odezwę się w poniedziałek rano jak przyjdę do pracy....

A więc życzę Wam miłego weekendu ;-):-)
Całuski... :-)
 
Ostatnia edycja:
Ael faktycznie cały Tatuś !! ale tez jestem przekonana ze nosek ma Twój :) !!

Sun kochana jesteś !! Teraz licze na rewanzyk z Twojej strony i mam nadzieje ze 13 bedziemy sie cieszyć :)

natkusia ​mam suwaczek, przynajmniej ja go widze a wy nie?? mam na suwaczku ze moja fasolka ma 2 tyg. i 4 dni :)
 
Ja tez lece sie zdrzemnac bo mnie łamie :) Buziaki i do jutra bo dzisiaj piąteczek i jak co tydzien znajomi do nas wpadają na posiadówke :) :-)
 
Ael...ty nie uciekaj tylko odpowiadaj mi na pytanie...kiedy moge zrobic posiew, wiesz takie rzeczy madre?:-)
Claudusia...ja widze twoj suwaczek, tylko ciaze liczy sie od 1dc...wiec chyba twoja ciaza ma wiecej niz 2 tyg:confused:
 
Ael nie uciekaj! Trzeba odprawić taniec, żeby wredota do Ciebie przyszła! Swoją drogą jakie świat jest dziwny.. Ty czekasz na @ a staraczki, żeby jej nie dostać.. W ogóle kto tą @ wymyślił? :sorry2:

Sun Ja też przepraszam ale nie wiedziałam :-( i już składam: Wszystkiego Najlepszego Słońce!! Żeby wszystkie marzenia Ci się spełniły i żeby każdego dnia na Twojej twarzy był uśmiech! :*:* No i oczywiście jakby Cię nie było to miłego weekendu :*

Claudusia ale tępak ze mnie :sorry2: patrzyłam, patrzyłam i nie widziałam suwaczka.. ale teraz widzę :-D PIĘKNY!! EDIT: Faktycznie, Milia ma rację.. Wpisujesz pierwszy dzień ostatniej @ a z tego co pisałaś masz chyba 28dc a to oznacza, że jesteś w 4 tyg ciąży i tak to się liczy.

Milia ja nie pomogę..
 
reklama
Natkusia tańcz tańcz, Michałkowi tany się spodobają :-)



Mili posiew z pochwy? To przynajmniej tydzień trzeba odczekać, bo @ może wpłynąć negatywnie na wyniki badania.




Jak wy tak mi będziecie za posty dziękować, to ja niedługo dobije do tysiaka. Od wczoraj wieczora do teraz tylko 22...poszalały..... XD
 
Do góry