reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Ael...co ja bym bez ciebie zrobila...ale mowisz, zeby tydzien po zakonczeniu @ odczekac czy tydzien od rozpoczecia @? bosze jaka ja jestem zielona w temacie...;-) a jak mozna bylo zapytac sie ginki to sie nie zapytalam....:dry:

jejku ale mam chec na czekolade....masakra...zrobilam sobie kakao i jem czekoladki jeszcze do tego, zaraz mi sie uleje chyba to wszystko:-p
 
reklama
Milia lepiej po @, wtedy organizm się czyści naturalnie.

A ja zapraszam do mnie na czekoladę, z Pawłem w Kauflandzie kupiliśmy taką dobrą czekoladę do rozpuszczania, mniam :-)
 
Ael...normalnie mnie coraz bardziej kusisz:tak: ale jak bede zarla tyle czekolady to zaparcie bede miala:-D
a gdzie tak w ogole fotki na moim mailu, obiecane wczoraj byly i co?:dry: kopa?:-D
 
mila dziękuję że pytasz :* dziś o niebo lepiej nie było telepania rąk i innych cudów jak wczoraj po prostu czuję się jak taka zmęczona i trzepnięta nieco :-D jeśli chodzi o teściów to ogólnie mam w poważaniu ale jakoś dziś tak smutno mi się zrobiło teraz też niedawno wrócili, młoda przyjechała i och ach ich.

tak mi zimno było że dopiero wylazłam spod kołdry i obiad robię :-D
 
Ael dzisiaj specjalnie dla Ciebie zatańczę! ;-):-D

Netka rzeczywiście nie fajna sprawa.. Mój mąż ma o rok starszego brata i zawsze wkurzało mnie to, że zawsze on był na pierwszym miejscu, wszystko dla niego itd a mój Grzegorz był gdzieś tam dalej i zawsze do niego "zrob to, zrób tamto".. Dla mnie to jest chore, ale nie będę sobie psuła humoru swoimi teściami.. Dzieci powinno traktować się równo a nie przebierać.. Nie przejmuj się, miej ich w czterech literach.. :*

A ja dzisiaj idę na piwo (oczywiście karmi) z paczką koleżanek :-) i cieszę się jak dziecko :-D odkąd mieszkamy znowu w naszej małej mieścinie to ciągle ktoś mnie gdzieś wyciąga.. Grzegorz powiedział mi, że jeszcze trochę i da mi szlaban :-D
 
Neciuszka...no to dobrze, ze juz lepiej...u mnie tez zimno w mieszkaniu, juz chyba powoli przestaja grzac a tu na dworzu dzis po prostu masakra...
Natkusia...fajnie, ze masz swoja paczke...zazdroszcze, bo ja odkad wrocilam z wwy do mojej malej miejscowosci to jakos nie bardzo moge sie tu odnalezc, jednak na studiach mialam 5 najblizszych wariatek a teraz sama...:-( takze pielegnuj te znajomosci.
poza tym zycze dzis dobrej zabawy!
 
natkusia ja mam karmi 4pak w barku :-D i nie omieszkam dziś sobie jednego wypić, niestety tutaj nie mam w kim wyjść, a laski jak już idą to a to disco jakieś a gdzie ze mną ciężarną. doskwiera mi czasem to mieszkanie tutaj. eh widzisz tutaj jest to samo młody ma w nosie czy coś trzeba zrobić czy nie, pyskuje ma jednym słowem w d...., a mój Łukasz wiecznie musi coś zrobić zawieźć itp a jak powie się złe słowo chociaż ogólnie mam dobre relacje i lubię szwagra to ło matko kochano jak można Artusia tak.


mila też się cieszę że dziś juz lepiej organizm toleruje lek, jutro pewnie będzie całkiem ok, w niedzielę mam zwiększyć dawkę. ja mieszkam w domu więc sprawa zależy od teściowej, teraz biegiem poleciała palić jak młoda przyjechała bo tak to po co tyle węgla przecież idzie :sorry2:
 
witam

ale nastrugalyyyyyy jak nigdy ;-)
fifka wspolczuje...<glaszcze>
donia sliczna ameleczka
magdalenko no przyda sie przyda nigdy nie zamalo pieluszek ;-):*
mili zdjecie specjalnie dla ciebie ale juz widzialas na fb ale dziewczyna tez damy bo sie beda buntowac ;-)
ael @ przyjdzie jak znam zycie zawsze przychodzi jak sie nie spodziewasz.. a wiktorek slicznie rosnie ;-) taki duzy juz ;-)
sun &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
jak kogos pominelam to sorki... ale mala ledwo co zasnela i jakos mruczy przez sen caly czas... a i odpadl nam wczoraj kikut ;-) Zobacz załącznik 445214
 
Ael...normalnie mnie coraz bardziej kusisz:tak: ale jak bede zarla tyle czekolady to zaparcie bede miala:-D
a gdzie tak w ogole fotki na moim mailu, obiecane wczoraj byly i co?:dry: kopa?:-D

Dam zdjęcia, jak obiecasz że na pewno przyjedziesz :-D
A Ty nie marudź na swoją pupę, zobaczysz moją i zachce Ci się tej czekolady, zobaczysz :-D
 
reklama
kobiety mam takie pytanie, tylko nie śmiać się proszę ze mnie, ale ciekawi mnie co się dzieję z resztą pępowiny , no bo jak ją przetną dzidziuś będzie miał pępuszek, a reszta jej zostaje i co przecież nie wisi u nas między nogami, jakoś nie mogę tego ogarnąć :sorry2:
 
Do góry