reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lamia cieszę się że u gina nieźle jest :) tylko proszę mi dalej się tak prowadzić czyli odpoczywać :) dziękuję ci kochana bardzo ja swoją przesyłkę wyślę na weekendzie, a oczekuję z niecierpliwością. jeśli chodzi o cukier to jak już stwierdzili że tak trzeba to do końca ciąży muszę pocieszające jest to że gin który jednocześnie ma specjalizację z endokrynologii uważa że ten cukier to od tarczycy tak się zrobił. mam już lek wykupiony od jutra zaczynam brać to na tarczycę zobaczymy jak się będę czuła po nim i czy zadziała jak należy.

ja się męża doczekać nie mogę bo jedziemy dziś na zakupy niby typowe ale dla maluszka też coś kupić chcemy i ostatnie zajęcia ze szkoły rodzenia mamy dziś a potem jeszcze ze znajomymi ze szkoły umówiliśmy się na pizzę żeby było śmiesznie obie cukrzycę niby mamy :-D

zapomniałam rano Claudusia gratulacje

A kochane staraczki i na was pora przyjdzie i w związku z tym daję Małgosine fluidki :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
neciuszka: jak ci fajnie ze możesz sobie chodzić, ja to jak sie ze szpitala dzisiaj puściłam to nie wiedziałm gdzie lecieć w pierwszej kolejności bo chciałm troche powietrza zażyć :-), rosmanie wydałam kasiorę na kosmetyki i okazja była na masło do ciała migdałowe slicznie pachnie i juz sie posmarowałm super gładka skóra po nim, teraz to znowu przez 2 tyg. z domu nosa nie wysadzą, szkoda ze nie jest cieplej to bym na balkonie chociaz siedziała,

TO powodzenia w szkole rodzenia i smacznej pizzy , uuu mniam tez bym zjadła ,z pikantnym sosem
 
ja się wypuszczę bo mąż woził będzie inaczej też mam zakaz łażenia bo jest dobrze jak to gin powiedział odkąd się stosuję grzecznie do zaleceń ;) ja muszę sobie coś do smarowania siebie kupić dziś
 
Dziekuje Dziewczyny za gratulacje!! :-)

Mój S w sumie nie był jakos bardzo zaskoczony, powiedział mi że czuł że jestem w ciaży ;) obydwoje w sumie boimy sie troszke o fasolke z wiadomych powodów. Ale jestem dobrej mysli innych wariantów nawet nie biore pod uwagę !

Claudusia super gratki pisz jak twoj zareagowal na nowine dbaj o siebie i pisz objawy u mnie na szczescie bol owulacyjny ustał narazie

Objawy takie jedne z pierwszych to bolacy lewy cycek :) i sutki bardzo bardzo tkliwe, i taki nagły ssący głód w brzuszku no i nie wiem jak wy ale miałam niezłe wariacje jelit :), senność i mega ochota na czekolade !! jak na razie to wszystko :)
 
Claudusia fajnie, że Wam się udało... i pamiętaj, że masz myśleć pozytywnie... ;-) Przeczuwałam, że się udało, po Twoich wpisach na forum...


A ja znów zostaje bez fasolinki... :-( wszystkie już "prawie" zaciążyły lub mają już dzidziusie... zostały pojedyncze przypadki... :szok:
 
Ostatnia edycja:
Claudusia super gratki pisz jak twoj zareagowal na nowine dbaj o siebie i pisz objawy u mnie na szczescie bol owulacyjny ustał narazie

Claudusia fajnie, że Wam się udało... i pamiętaj, że masz myśleć pozytywnie... ;-)


Tylko tak staram się myslec ale wiadmo ze zdarzy sie ze cos w mojej głowie sie pojawi ale zaraz staram sie to zniwelowac :)!! Trzymajcie bardzo mocno kciuczki za moja fasolke!! Jutro dzwonie umówic sie na wizyte u ginka gdzies na za 3 tygodnie.
 
Claudusia fajnie, że Wam się udało... i pamiętaj, że masz myśleć pozytywnie... ;-) Przeczuwałam, że się udało, po Twoich wpisach na forum...


A ja znów zostaje bez fasolinki... :-( wszystkie już "prawie" zaciążyły lub mają już dzidziusie... zostały pojedyncze przypadki... :szok:

Sun!! Tobie tez sie uda mocno w to wierze i bede trzymac kciuki!! Nie smuttaj sie kochana :*


Ja lece po brata do szkoły i ide cos zjesc na obiadek bo ssie mnie nie samowicie !! Bede wieczorkiem albo jutro dziewczynki!! całusy dla Wszyskich!! :* :)
 
mlduje ze zyje ;-) tesciowej niema bo do wnuka pojechala i sama w koncu w domku jestem ;-) jupiiiiiii ;-) maz w pracy.. tesciu w pracy ;-) dzis mialam na obiadek grilowanego schabowego marchewke i ziemniaczki sama se zrobilam ;-) jak mala spala ;-)
neciuszka no mi tarczyca tez spustoszenie robila... bedzie dobrze po jednym miesiacu sie unormuje brania tabletek ;-)
 
reklama
Dzień dobry! Jestem wykończona! Miałam się dzisiaj obijać ale wykorzystując, że mały taki grzeczny posprzątałam kuchnie - wszystkie szafki w środku. Mam już spokój na święta przynajmniej ale zajęło mi to 2 godziny a teraz zastanawiam się czy iść z młodym na spacer czy siedzieć doopką w domu :-p

Fifka Bartusiowi też pomagała suszarka :-) ile razy zasnęłam z włączoną suszarką na godzinkę. Budzę się, mały śpi jak zabity a suszarka suszy w ścianę :-D

Atanku ale mi zrobiłaś smaka!!!!!!
 
Do góry