reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Witajcie
ja wracam już powoli do świata żywych, jeszcze nie jestem okazem zdrowia, ale już jest o niebo lepiej;-)
 
reklama
witam panienki a ja sie nie odzywam do mojego
nawet chcialam sobie wyjechac gdzies na kilka dni zeby zatesknil przemyslal ale kurde mamy sczeniaki i kto sie nimi zajmie ale dam mu jeszcze kurna do myslenia
dobrze wiedzial ze wczoraj mialam owu to sie wypel i focha strzelal
 
Fifka oj matka trzeba uważać co się je ;-) ale tak poważnie to to jest chyba trudne, trzeba być bardzo ostrożnym bo potem maluszek cierpi :confused2: .. Ja jestem wewnętrznie przekonana do cyca i już, nawet nie umiem wytłumaczyć tego. Mam nadzieję, że Bóg da i będę miała pokarm :tak: ale tak jak Ty, max do roku bo tak jak piszesz.. dwulatek i w wzwyż to już lekka przesada :eek:

Sun wierze Ci, że takie bezsensowne czekanie potrafi zabić .. ale będziecie po badaniach i już będzie wiadomo :* cieszę się, że nie tracisz wiary ;-) będę Cię z tym pilnować.

Kwiatuszek nie pamiętam, o co żeś się z małżonkiem pokłóciła? Ale nie powiem.. jest draniem, że olał w czasie owulki a to jest po prostu facet <tuli>

Miq cieszę się, że już lepiej.. Trzeba w ciąży niestety uważać bardzo
 
kwiatuszek...moze twoj tak jak moj ma juz troche dosyc staran..moj M tez czasami sie ofo.chu.je w nieodpowiednim momencie...
mnie to czasami jest glupio jak "prosze sie" po raz kolejny o przytulaski...
 
DSC01416_zmniejszacz-pl_604811.jpgsznaucer miniatura
 
Ostatnia edycja:
reklama
no już jestem, wpadłam głodna jak wilk, zjadłam szybko zupkę, i mam w zapasie 2 pączusie ale żałuję że jeszcze ciacha nie kupiłam :-D

U gina może być, szyjka krótka ale zamknięta, nie ma rozwarcia, zaproponował mi ten passer żeby założyć ale się nie zgodziłam, zoatsało mi juz mało czasu więc wyleżę to co trzeba, mam jakieś ph 4,4 i dał mi na to jakieś tabletki, mówił ze to moze byc przez lutenę bo już ją biorę od stycznia non stop, za 2 tyg. kolejna kontrola, i chce zrobic to badanie na paciorkowaca, bo podobno lepiej zrbobić wcześniej zeby na darmo nie dawali leków.
Także nie jest źle mam tylko się prowadzić jak do tej pory czyli leniuchować ile wlezie :-p

kwaituszek: piekne psiaki, ja tez chcę ale na razie to musimy sie wstrzymać, może jak dzidzia będzie miała ze 3 lataka to wtedy sie zdcydujemy na zwierzaka
neciuszka: przesyłka już poszła :-D, to wyczekuj jutro listonosza
Cieszę ze sie ze mała ładnie rośnie, a ty musisz dalej z tym mierzenie mcukru sie męczyć ?
miq: kuruj sie żebyś szybko wróciła do formy i wypoczywaj bo to najlepsze na przeziębienie

coś jeszcze miałam odpisać ,musz sobie przypomniec co komu

A na zgagę próbowałyście normalnie łyzkę cukru popić wodą, mi to pomaga
 
Ostatnia edycja:
Do góry