reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

lamia może wyciągnę męża do rossmana bo w realu nie ma a tam na zakupy jedziemy bo mam kupon rabatowy z poprzednich zakupów :)

atanek już mam lek wykupiony od jutra zaczynam brać :)

dopiero mąż wraca z pracy eh zawsze jak mamy jechać gdzieś to wymyślą żeby dłużej został :confused2: a wczoraj się zapierał że normalnie dziś skończy hihi
 
reklama
neciuszka: a tak to jest w pracy, że jak ci się zpieszy to coś, w pacy zawsze wyskoczy

magdalena: odpocznij i na spacerek, trzeba korzystać :-)

atan
:po co mi o jedzeniu przypomniałaś, zaraz ide sobie ziemniaki nastawie do mięska

własnie męczę się z tym baldachimem ufff, to nie takie proste
 
hej :) kurczę jakieś takie boleści brzucha mnie dopadły, że ledwo się na nogach trzymam....do lekarza muszę chyba iść....

Atan, a z chęcią zjadłabym sobie taki schabik :) Mniam
 
a zdenerwowal mnie zmienmy temat nie bede sobie psuc humoru a to moje pociechy 2 z 7
Zobacz załącznik 444391

ależ one cudowne, u mnie w domu rodzinnym zawsze były psiaki a u teściów nie ma:( przydałby mi się teraz taki towarzysz, przynajmniej miałabym mobilizację, żeby na spacerki wychodzić

nawet nie zauważyłam, że u mnie 11 tc minął:szok:
 
miq: no to gratulacje nastepnwgo tygodnia , zleci szybciej niż myslisz, ja teraz odliczam tylko od wizyty u gina do kolejnej i leci mi jak strzała :tak:

no baldachim zamontowany, i nawet skończyłam chustecznik dla teściowej jeszcze tylko lakierowanie i mam nadzieję ze sie spodoba

A plecy mnie bolą że szok

silka:
jak tam twoja mama ? i w ogóle jak sobie radzisz ?

laura
: biedolinko, ostatnio coś rzadko nas odwiedzasz, co tam sie u ciebie dzieje ?

oglądacie tvn?
 
Ostatnia edycja:
Claudusia będzie na pewno z fasolką dobrze, nie może być inaczej.. Trzymam &&&&&&&&&&&&&&&! :*

Sun a Ty się nie smutkaj tylko głowa do góry! :tak:

Netka tak to już jest z pracą.. Byle, że już Twój wraca :-) udanych zakupów

Co ja chciałam hmmm.. nie wiem :confused2:

Moja przyjaciółka przyjechała i idę dzisiaj w tany :-D tak więc jakby ktoś za mną tęsknił to nie będzie mnie już dzisiaj.. :-p

Do juterka moje drogie ;-)
 
reklama
Lamia, mojej mamie zrobili już zabieg, ale się nie udał i będą za jakiś czas powtarzać. Nie wiem, kiedy wróci do domu. Ja sobie w miarę radzę. Bo w sumie ogarniam i nas i tatę... jakoś leci
 
Do góry