reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Cześć Dziewczyny...
Sun nie martw sie jednak nie zostałaś sama, kilka nas staraczek jeszcze zostało, ale i nam sie uda :)
Lamav ja kuplam w naturze masło o zapachu białej czekolady ze starej mydalrnii i jest po prostu świetne... Dobrze ze z dzidzia wszystko w porzadku, teraz to tylko czekać az zobaczysz swoją Coreczkę :)
Claudusiu ogromne gratulacje :*
Sil trzymam &&&& za Mamę będzie dobrze :)
Atanku a jak Ty sie czujesz??? I jak Ci idzie z Amelka???
Au mnie w pon @ sama sie rozkręcila na maksa a dzisiaj juz sie konczy... Nie czasami za wczesnie??? Ale ciesze sie ze sama przyszla i mam nadzieje ze juz bedzie ok...
 
reklama
sil: no to trzymaj sie dzielnie, mam nadziję ze następny zabieg się uda i twoja mama wróci zdrowa do domu,

madziulek: no wiesz z @ jest różnie, raz dłużej raz krócej, raz dużo jej jest a raz skąpa, tale za to możesz rozpocząć staranka , jak kończy się @ to nowa nadzieje
 
No w sumie tak, dosc obfita byla... Teraz oby tylko owulka byla i dzialamy... Ciekawe co z tego wyjdzie :) I czy jakby co @ bedzie regularna czy znow cos mi sie poprzestawia... A Ty jak sie czujesz na kilka tyg przed zobaczeniem Coreczki??? Wszystko juz kupione???
 
Kwiatuszku a mam takie pytanie! Czy sznaucery trzeba strzyc tak jak np. pudle? Bo mój M marzy o sznaucerku miniaturce ale ja nie jestem przekonana z powodu tego strzyżenia... miałam pudla więc wiem co to znaczy...


Claudusia ja też zaszłam w ciąże po takim czasie jak ty po swoim poronieniu i zobacz mam Konradka! Tak więc uszka do góry i myśl pozytywnie! :tak: Nie może być inaczej!!!


Netka powodzenia z tą tarczycą! Oby wszytko po tych lekach się unormowało!


Sil trzymam kciuki by kolejny zabieg mamy się udał! Ciężko jest wiedząc że coś dolega któremuś z rodziców... jak moja mama jechała na zabieg to wychodziłam z siebie...




A Konradek dzisiaj cały dzień przespał. Przyjechała moja mama to chyba przed babcią chciał się popisać jaki on grzeczny :-D Uwielbiam jak on ma takie dni jak dzisiaj, jest spokojny, grzeczny i uśmiechnięty! A i ja wtedy mam fantastyczny humor! Ciężko się patrzy na cierpienie własnego dziecka kiedy coś go boli...
 
madziulek: dzieki, ja juz nie mogę się doczekać córci, jestem taka ciekawa jak będzie wyglądała, boję sie czy zdrowa, i dużo mam niepewności ,czy sobie poradzę, ale już bardzo chcę być mamą, długo czakłam, ale przed 30 urodzinami sie wyrobię :-)
Wczoraj robiłam ostatnie zakupy bo już wszystko mam, oprócz kosmetyków, dla dzidzi bo nie wiem co brać, jakie kosmetyki kupić, a tak to juz wszystko gotowe, lóżczko stoi, wózek czeka, wanienka jest :tak:

fifka: a widzisz, wnusio lubi babcię i chce sie z jak najlepszej strony pokazać :tak:, tylko się cieszyć z grzecznego dzidziusia
 
A nie martw sie Kochana wszystko bedzie dobrze i na pewno sobie poradzisz... Jak ten czas szybko leci, pamietam jak pisalas o dwoch krechach a juz niedługo bedziesz tulic Malutka :) Trzeba mysleć pozytywnie :)
 
kurcze ja to mam szczescie cos mi zaszkodzilo... i mam rozowlnienie...;-( a szukam czy mi wolno cos wziasc i nie moge znalesc na zadnym leku w sumie nic ciekawego nie napisza.. ah mam nadzieje ze samo przejdzie..
jadlam dzis tylko buleczke z szynka i ten obiadek i niewiem czy taka reakcja na marchewke czy co.. bo wczoraj po bulce nic mi nie bylo.. albo na ziemniaki bo na mieso watpie.. ahh ide polezec bo mala w koncu zasnela bo od 14 nie spala az do 18...

madziulek radzimy sobie z amelka ;-) zaczyna jej sie normowac noc i od 24 do 3;30 spi potem zasypia kolo 4;30 i spi do 7:30 wiec mozna sie wyspac aa potem niespi dzis zasnela dopiero o 12tej i spala do 14tej i od 14 do 18 nie spala i teraz spi ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ło matko!

Claudusia! Kciuki sciskam z calych sil!! Bedzie cudnie, zobaczysz :)

Atan! Amelka juz po tej stronie mocy! Chyba przegapilam wczesniej :/ gratuluje!


SUN ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry