reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Fifek.. a mój kuzyn dziś 2 lata kończy.. szkoda,że on tak daleko..

a Konradkowi wszystkiego najlepszego życzymy :-) niech Gwiazdor rośnie dalej :p
 
Ael zamówieniami to i ja się zajmuję ale tak wyszło że nie mam katalogu w domu a babka mi podała samymi numerkami zamówienie.

kurna no znów nie widzą noooooooooooooo

Mogę się jej zapytać, ale nie wiem czy ja ją zastanę, bo ona to jak ufo, nikt nie widział a ponoć istnieje :-D


kurna kobity czy odpowie mi ktoras wkoncu czy cycnik do karmienia to sie bierze miske taka jak mam teraz czy jak

WIĘKSZĄ MISKĘ KUUUUP! No myślę, zauważysz :-D
Cycki i tak rosną po porodzie przez pokarm, więc lepiej mieć miękką miskę, większą o rozmiar.




A ja mam trochę zdjęć :-)
 
zamówiłam wkońcu jeden w obecnym rozmiarze ale miękki oczywiście i drugi większy tyż miękki z tych co fifka zainwestowałam całe 20 zł z przesyłką ;)

teraz czekam na napływ kasy bo mi nieco brakuje na zamówienie pościeli z mojej kupki za pisanie :]

ael zauważyłam :p
 
fifka najlepszego dla Konradka ;))

fasolka trzymam kciuki aby wszystko skończyło sie pomyślnie !!!!!!

Atane przepraszam ze teraz gratuluje ale miałam duże zaległości i nie doczytałam że Amelka juz na świecie !! Niech rośnie zdrowo !! :-)

A ja zaraz sie kłade bo mi niedobrze, chyba sie przejadłam :baffled: trzeba wyleżeć teraz haha
 
Haha a ja wam powiem ze tak śpieszyłam się z kupnem pościeli... a mały ni razu w niej nie spał :-D Odkładam go do łozeczka, ale on zawsze leży na poduszce na której go noszę i pod kocykiem :-)
 
kurna pampersy juz jej kupowalam i taki bet po kapieli, bo podczytalam, ze wy takich uzywacie...
wiec moze teraz jakas symboliczna grzechotke dla maluszka i te husteczki jakies z pampersa moze?
Ael...no wez przestan i dawaj zdjecia, bo zaraz ci pacne! i to bez dyskusji:-D
 
reklama
Do góry