reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Magdzia nie wiem, napisała mi właśnie smska i narazie wiem tyle więcej że nie ma skurczy żadnych. Jak coś więcej się dowiem napiszę wam
 
reklama
Mi pisała, że jeszcze nic nie wiedzą, jutro mają ją przewieźć do Łodzi i trzymać najdłużej jak się da. Wkurzona jest zdrowo. Jutro też będzie miała jakieś badania.
 
Hejo kobiałki:)
Fasolko &&&&&&&& Trzymaj się kochana!


Mieliśmy dzisiaj wizytę u ortopedy. Niunio ma wszystko z bioderkami ok. Zdziwiło mnie tylko stwierdzenie o tym aby usztywniać małemu kciuk aby nie zwijał go w piąstkę... Odkąd pamiętam maluszki często trzymają piąstki no ale może to jakieś nowum.
Słyszałyście o tym?
Iguś spał dzisiaj całą noc od 19:30 do 9 :D Wyspaliśmy się dzisiaj :-) Cały dzień też prawie śpi więc obawiam się o dzisiejszą nockę ale zobaczymy.



U tatusia ......................DLa cioci Asi

DSC00392.jpgDSC00376.jpg
 
Ostatnia edycja:
dobra laski moj foch za olewanie mnie wczoraj i dziś na bok

Fasolka jest w szpitalu zaczęły jej cieknąć wody dostała kroplówkę i biedna cała się trzęsie


O masz... a dzisiaj fasolka pytała mnie o to jak odróżnić wody od śluzu... Mam nadzieję że wszytko będzie dobrze! Trzymam kciuki Fasolka! Nawet jeśli to są wody i urodzisz niedługo to jesteś już na takim etapie że dzieci przeżywają i mają się dobrze. Ale trzymam kciuki zeby to był tylko fałszywy alarm!



Iwasku a pieluchowałaś nogi szeroko dla Igorka? Bo dla mnie tak położna mówiła ale ja tego nie robię... a o do kciuka to pierwsze słyszę... boże co oni wymyślają z tymi dzieciakami... kiedyś nie było takich dzikich zaleceń i dzieci były zdrowe...

Ooo jaki przystojniacha!!






A Konrad dzisiaj kończy MIESIAC!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry