reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Kim...wez sie nie wyglupiaj i porownaj! 421498_383056701724021_100000590835717_1301363_1316391564_n.jpgMakeup-Tips-From-Kim-Kardashian-12.jpg


a tak poza tym to dawaj zdjecia malego i nie gadaj!
 
najbardziej podoba mi sie zdjecie jak sie podsmiewa z mamuski :-) dobrze, ze robicie Wiktorkowi duzo zdjec, bedzie mial fajne pamiatki:tak: ciekawe czy cie kiedys opitoli za to, ze wrzucasz tu jego zdjecia bez zezwolenia:-D

no i wiadomo co tam u Fasoli?
 
Milia a @ nie ma, testu nie robiłam bo fasolki na pewno tez nie ma... Gin w marcu ok 15... Wydaje mi sie ze brak @ spowodowany szybka utrata wagi... Jestem ciekawa co mi powie... A u Ciebie co słychać???
 
reklama
Mój M powiedział mi ostatnio że jak juz zamieszkamy razem a kiedys stałoby sie cos ze trza by sie wyprowadzić to on wszedzie za mna pojdzie co kolwiek by sie nie działo .

Wtrącę trzy grosze. Bardzo ładnie z jego strony, ale wiedz, że to bardzo obciążające dla ciebie będzie. Bo to nadal rodzice i on będzie stał między młotem a kowadłem. Nie życzę Ci takiej sytuacji. I pamiętaj, Wy jesteście rodziną i ona/oni nic do Was nie mają i macie mieć własne zasady, a nie ich, bo razem mieszkacie. Kompromis, ok, ale nie ślepa zgoda.

dobra laski moj foch za olewanie mnie wczoraj i dziś na bok

Fasolka jest w szpitalu zaczęły jej cieknąć wody dostała kroplówkę i biedna cała się trzęsie

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Oby było dobrze

Hejo kobiałki:)
Fasolko &&&&&&&& Trzymaj się kochana!


Mieliśmy dzisiaj wizytę u ortopedy. Niunio ma wszystko z bioderkami ok. Zdziwiło mnie tylko stwierdzenie o tym aby usztywniać małemu kciuk aby nie zwijał go w piąstkę... Odkąd pamiętam maluszki często trzymają piąstki no ale może to jakieś nowum.
Słyszałyście o tym?
Iguś spał dzisiaj całą noc od 19:30 do 9 :D Wyspaliśmy się dzisiaj :-) Cały dzień też prawie śpi więc obawiam się o dzisiejszą nockę ale zobaczymy.

Kciuk? Przecież dzieci nie mają na początku przeciwstawnego kciuka :szok: jakie bandażowanie?? jakie usztywnianie?? To mija z wiekiem, jak odruchy noworodkowe.... nie wyrażę się o ortopedzie.

Spał bez przerwy na karmienie?
 
Do góry