reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Milia- he he właśnie… cuda… jam za prosta i za zwykła na cuda… chyba nie było chociażby tutaj dziewczyny z wysoką prol. i udaną ciążą :-) kochana jesteś, ale ja to bardziej się obawiam w sobie jakiegoś syfa (torbiel, albo coś) :-( wiadomo, że z tego wszystkiego najbardziej wolałabym być w ciąży, ale… sama mówiłaś, że to bardzo mało prawdopodobne :-p pożyjemy, zobaczymy ;-) pewno @ na dniach przyjdzie i będzie po temacie :-) a ja w salonie gier pracuje :-p
o prosze...a moj M pracuje w firmie max play i jest operatorem maszyn:-)

Fasola...no nie zartuj sobie kochana...wracaj do zdrowia , mam nadzieje, ze wszystko okaze sie wporzadku. strasznie mocno i cieplo mysle o tobie i mam nadzieje, ze bedzie ok. takze 3maj sie tam mocno && !! :*:*:*
Ael...gdzie kolejna partia zdjec ksiecia? bo sprawdzam maila i sprawdzam i nic nie widze...;-)

kochane jutro jade do mojej kolezanki do szpitala zobaczyc malego, powiedzcie mi co mozna jej kupic? tak na pierwszy rzut co sie przyda teraz jej najbardziej????
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mam pytanie jeszcze teraz noszę 95 D i nie wiem jaki wziąć zamówić sobie chciałam właśnie bo mi parę zł wpadło na konto ;)

mila ja też pomyślałam o pampersach, jakieś husteczki nawilżane czy coś
 
O masz... a dzisiaj fasolka pytała mnie o to jak odróżnić wody od śluzu... Mam nadzieję że wszytko będzie dobrze! Trzymam kciuki Fasolka! Nawet jeśli to są wody i urodzisz niedługo to jesteś już na takim etapie że dzieci przeżywają i mają się dobrze. Ale trzymam kciuki zeby to był tylko fałszywy alarm!


Iwasku a pieluchowałaś nogi szeroko dla Igorka? Bo dla mnie tak położna mówiła ale ja tego nie robię... a o do kciuka to pierwsze słyszę... boże co oni wymyślają z tymi dzieciakami... kiedyś nie było takich dzikich zaleceń i dzieci były zdrowe...

Ooo jaki przystojniacha!!






A Konrad dzisiaj kończy MIESIAC!!!!

I dobrze zrobiłaś:) Mieliśmy zajęcia z tym fizjoterapeutą Zawitkowskim i pytaliśmy o to pieluchowanie,powiedział żeby nie robić tego chyba że ortopeda zaleci . Tak samo buciki na poczatku jak chodzi maluszek nie są potrzebne. Najlepiej w skarpetkach lub na bosaczka.

Buziolki Dla małego jubilata:*****
 
Hej dziewczynki :) Właśnie wróciłam z urlopu w górach....śliczna jest tam zima :-) Możecie streścić co się działo w tym minionym tygodniu? bo nie jestem w stanie nadrobić...

Hej ciężarówka, jak samopoczucie? :-)
Zazdroszczę wyjazdu w góry, sama bym gdzieś się wybrała :-)


dziołchy pytanie mam ma któraś w domu katalog avon nr 4?

Znam kogoś kto zajmuje się zamówieniami :-)


Hejo kobiałki:)
Fasolko &&&&&&&& Trzymaj się kochana!


Mieliśmy dzisiaj wizytę u ortopedy. Niunio ma wszystko z bioderkami ok. Zdziwiło mnie tylko stwierdzenie o tym aby usztywniać małemu kciuk aby nie zwijał go w piąstkę... Odkąd pamiętam maluszki często trzymają piąstki no ale może to jakieś nowum.
Słyszałyście o tym?
Iguś spał dzisiaj całą noc od 19:30 do 9 :D Wyspaliśmy się dzisiaj :-) Cały dzień też prawie śpi więc obawiam się o dzisiejszą nockę ale zobaczymy.



U tatusia ......................DLa cioci Asi

Zobacz załącznik 441736Zobacz załącznik 441737

Śliczności moje kochane :*** Jak ładnie wyglądamy :-)

Co do tego kciuka, pierwsze słyszę. Mnie nawet nie kierowali na usg bioderek.
No i widzę, że młody ładnie spał, no oby mu się tak utrzymało :-D


A Konrad dzisiaj kończy MIESIAC!!!!

Wszystkiego najlepszego dla Konradka! I jego dzielnej mamusi też :-) :*****

Ael...gdzie kolejna partia zdjec ksiecia? bo sprawdzam maila i sprawdzam i nic nie widze...;-)

kochane jutro jade do mojej kolezanki do szpitala zobaczyc malego, powiedzcie mi co mozna jej kupic? tak na pierwszy rzut co sie przyda teraz jej najbardziej????

Ale kochana, no tylko Ty się o zdjęcia dopraszasz, to co mam zdjęcia wrzucać :-D
A co kupić koleżance i małemu? Jak dziewczyny piszą, pampersy bo tego schodzi najwięcej, a dodatkowo, jakieś body, śpiochy i zabawkę :-)
 
Ael zamówieniami to i ja się zajmuję ale tak wyszło że nie mam katalogu w domu a babka mi podała samymi numerkami zamówienie.

kurna no znów nie widzą noooooooooooooo
 
magda na stronie avonu jest jkatalog 3 jak narazie mam sciagnietego pdfa z 4tym i tak jakby brakowało akurat strony tej co mi potrzeba z konca

kurna kobity czy odpowie mi ktoras wkoncu czy cycnik do karmienia to sie bierze miske taka jak mam teraz czy jak
 
reklama
Netka ja małego poszłam karmić... dla mnie przy karmieniu piersi urosły o rozmiar... miałam 75C a teraz noszę 75D :tak:


Dzięki za informację Iwasku! Też mi się wydawało to nienaturalne o ile z bioderkami wszytko jest w porządku...



Dziękujemy za życzonka! :-D
 
Do góry