reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Belka ja miałam z rodzina męża ten sam problem dlatego z góry powiedziałam że wszystkie zakupy oprócz ubranek mają ze mną konsultować, bo ja bez skrupułów jestem w stanie coś wyrzucić lub sprzedać na allegro, jeśli będzie mi to zbędne lub mi się nie spodoba. Narazie się słuchają, z tym, ze wiedzą, ze ja mam gębę nie od parady i jak coś powiem to tak zrobię.
Ja się obawiam najbardziej ciotki mojego męża o której już nie raz tu pisałam. Ale dla mnie sprawa będzie jasna, albo będzie robiła tak jak ja chcę, albo wara od dziecka i na szczęście mam poparcie męża :-).
 
reklama
zrobię jak mówisz. @ powinnam dostać 6 marca. poczekam do przyszłego tygodnia i jak @ się nie pojawi to zrobię test. Myślę, że wtedy to otrzymam pewną odpowiedź ;-)
 
Innymi słowy każdy ma swoje metody i pewnie żadna nie jest zła ani idealnie dobra. Ja byłam chowana "przy mamusi" a wcale nie byłam odludkiem... to zleży od dziecka a nie od wychowania w dużej mierze. Ja mam teraz poczucie ze muszę go chronić przed obcymi i postanowiłam zaufać intuicji. Bo podobno matczyna intuicja jest najlepsza. :tak: Każda NORMALNA mama wie co dla jej dziecka jest dobre :-)
 
nie dziękuje, żeby nie zapeszyć. A wy jak długo się już staracie? Ja z partnerem starania zaczęłam w październiku zeszłego roku. Przez jakiś czas miałam cykle bezowulacyjne... ale teraz wszystko wróciło do normy
 
zycze prezentu na dzien kobiet
ja juz ponad rok ale u nas to dluga historia najpierw ja mialam problemy teraz u mnie ok a u m sie pogorszyło jest po kuracji witaminowej i czas działac
 
Belka ja miałam z rodzina męża ten sam problem dlatego z góry powiedziałam że wszystkie zakupy oprócz ubranek mają ze mną konsultować, bo ja bez skrupułów jestem w stanie coś wyrzucić lub sprzedać na allegro, jeśli będzie mi to zbędne lub mi się nie spodoba. Narazie się słuchają, z tym, ze wiedzą, ze ja mam gębę nie od parady i jak coś powiem to tak zrobię.
Ja się obawiam najbardziej ciotki mojego męża o której już nie raz tu pisałam. Ale dla mnie sprawa będzie jasna, albo będzie robiła tak jak ja chcę, albo wara od dziecka i na szczęście mam poparcie męża :-).

Ja będę musiała na teściów męża nasłać :tak:, który na szczęście też ma takie zdanie jak ja. Oni jeszcze o ciąży nie wiedzą a i ja mam zamiar im powiedzieć jak najpóźniej, ze względu na różne docinki teściowej :wściekła/y: i jest plotkarstwo. Ciekawa jestem jak długo uda mi się ukryć ciąże, brzuszek już mam dosyć widoczny, bo szczupła bardzo jestem. W sobotę jak wstawałam to starałam się go trochę wciągać, bo ona taka wścibska jest że wszystko zaraz wypatrzy :wściekła/y:
 
reklama
Do góry