reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
wróciłam wywłóczyłam się ;) pogadałam z tym i tamtym sobie hihi

Widzę że o naszym Żabolku wieści od cc nie ma.

Fifka, magdalena współczuję wam, narazie moja teściowa uważa że tyle się pozmieniało w sprawach dzieci że ja lepiej wiem co i jak i oby tak zostało ;)

Fasolka ja też chciałam taki leżaczek ale że mamy dostać odrobinę inny to będzie póki będzie tamten, a potem jakąś huśtawkę czy coś się kupi

grzanka bać nie bać mieszkania z teściową, wiadomo lepiej samemu, ale jak odpoczątku będziesz się trzymać swojego będzie dobrze, moja mnie denerwuje ale ogólnie nie wtrąca się w nasze sprawy czxasem coś głupiego powie to albo się sprowadzi na ziemię albo oleje najzwyczajniej ;)
 
Jaaaaa Cię......!!!!!!!!!!!! Poszłam robić ciasto do pizzy dla męża jak wróci z pracy i sięgam po olej a tu dup i wyślizgnął mi się z ręki, pół butelki się wylało, pół kuchni zalane olejem... :/ a że krzywo to wszystko zciekało pod szafki! Postawiłam go szybko obok i wycieram najpierw ręcznikiem papierowym i prawie powycierałam i zaś przewróciłam ten olej i połowa z połowy jeszcze się wylała :wściekła/y:
 
Lamia- jak tam Twoje cyckonosze? ;-) doszły? :-)
Milia- dobra dawaj klapsa za co tam chcesz, ale daaajj :-p noo dobra, wiem, że damy radę, ale lubię się czasem poużalać ciut nad sobą :-p babeczki pyszzzniutkie :-D też muszę takie zrobić :-)
Alecia- <głaszcze> bidulko, nie ma co słuchać głupich rad, bo niektórzy nie umieją się postawić w czyjejś sytuacji, a w końcu Ty jesteś mamą Wiktorka i wiesz najlepiej co dla Niego dobre :-)

Laski, no nie mogę… któraś tu pisała, że teściowej się imię dla dzidziusia nie podoba… no nie wytrzymam, co za świat.,, to teraz już rodzicom nie wolno wybrać imienia dla dziecka :-p Teściowe Wasze to już miały swoje 5 minut w wybieraniu imion ;-) teraz Wasza kolej… a moja mamuśka zawsze mówi, że KAŹDE IMIĘ JEST ŁADNE, KIEDY SIĘ JE ŁADNIE MÓWI :-) i ja się z tym zgadzam :-D a swoją droga imię Małgorzata jest bardzo ładne, mam koleżankę Gosię --> jest po prostu świetna :-) ja tak miałam mieć na imię, ale tatuś wybrał inaczej :-p
Fifcia- w razie czegoś, to pisz szybciutko jak tam z Atankiem :-D

Ooooo już widzę :-D Atanku GRATULUJĘ prześliczej Córeczki :-D Cieszę się, że wszystko poszło dobrze, teraz odpoczywaj i wracaj do nas ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry