reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Hej dziewczyny :)
czytam sobie Was codziennie :) czasem nawet jak nie mam czasu to i tam wieczorkiem, jak już mąż i Jula pójdą spać to chociaż po łebkach przejrzę co u Was słychać :) i chyba będę Was już tak czytać zawsze :p no chyba, że wszystkie sobie stąd pójdziecie, to pewnie już nowych dziewczyn tak nie będę śledzić ;) mimo, że nie piszę, to jakoś się tak z Wami zżyłam :p

Ale dzisiaj w związku z tym, że mam chwilę wolnego, mąż chrapie, młoda chrapie a ja czekam na obiecaną kawkę od m ;) (chyba się nie doczekam :), więc mam ciut czasu, żeby coś skrobnąć :)

Piszecie z takim natężeniem, że nie dam rady się odnieść do każdej z Was ale

Atan!!! pewnie już po wszystkim, więc trzymam kciukasy, żeby się okazało, że wszystko jest ok :)

Zafasolkuję super, że szyjka się unormowała, wszystko będzie na pewno ok i donosisz niunię do terminu :) w ogóle tak czytam Twoje posty i Ci powiem, że podobasz mi się kobitko :D ;)

Fifka
dobrze, że Konradek ma się już lepiej i że leki pomagają. Jak maluszkowi nic nie dolega to od razu inne dziecko :) a teściami się nie przejmuj, niestety trzeba to olać i "zaakceptować" takich jacy są, bo jeszcze wiele wiele lat będą zawsze gdzieś obok Was... przykra prawda, ale prawda :)

Ael Wiktorek słitaśny :) jak zawsze zresztą :) czytałam, że karmisz już głównie butlą? dalej jesteście na bebilonie? jak tam waga małego? no i jak bebilon Wam się sprawdza?

Sil
piękne chrzciny, i niunia jaka śliczna :) zazdraszczam bo to wszystko jeszcze przed nami

Donia
, czytałąm, że i Ty nie karmisz piersią i że się tym trochę przejmowałaś. Kochana, Amelka na pewno jest najszczęśliwsza na świecie bo ma Ciebie, i wcale do tego szczęścia nie potrzebuje cyca, sama coś o tym wiem, bo też nie karmie piersią i Julka szczęśliwa :) moim zdaniem dzisiaj jest zbyt duża presja na karmienie piersią i potem młode mamy, którym sięto nie uda, mają wielkie wyrzuty sumienia i czują sie gorsze, a butla przecież też jest super i dostarcza dzieciom cennych składników :) oczywiście piszę to bez ujmy dla karmiących piersią, żeby nie było, dobry cyc nigdy nie jest zły :D

Magdalena :) Bartuś mega przystojniak, i już taki duży. Jeju jak ten czas leci!!! No i fajny narożnik/rogówkę sobie kupiliście :)

Bellka okruszek w brzuszku przepiękny, oby się zdrowo rozwijał i siedział u mamusi jak najdłużej :)

lamiav widziałąm, że zastanawiasz się na wózkiem TAKO. My mamy Tako cruze i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni :) Jest zwrotny, duża gondola dość wysoko zamocowana, więc nie trzebą się aż tak schylać do dziecka, ma fajne amorki więc fajnie można dziecko pobujać,fajne wzrory wózków i ogólnie same plusy jak za tą cenę :) captivie i warriora też widzieliśy w sklepie, one wszytskie są bardzo podobne, różnią siętylko lekko wzrorami i stelażami, ale wszytskie mają te same funkcje :)

pewnie masę dziewczyn pominęłam, więc bardzo przepraszam... za wszystkie staraczki trzymam kciuki BARDZO MOCNO ZACIŚNIĘTE :)
 
reklama
Grzanka bo najważniejsze zeby Twój stał za tobą! Wtedy jest łatwiej!



Mój M stoi za mną murem zawsze i wszędzie.. moge czasem na niego narzekać... ale pod tym względem jest wspaniały! Nawet jak się z nimi zgadza nigdy im tego nie powie, a porozmawia po cichu ze mną na osobności. - Za to go uwielbiam!


Magdalena a ja używam Hugiees bo dla mnie są lepsze niż Pampersy. A cena akurat jest zbliżona... wcale nie są jakoś dużo tańsze...

Ale rozumiem przesłanie... u nas jest to samo... toż mój teść chciał kupić nam fotelik samochodowy za 10zł.... aż wstyd komuś mówić....


Lilly jak dobrze cię widzieć!!! Jak zyjesz?? Jak Julcia się ma?
 
Ostatnia edycja:
Nie mam za bardzo wyjścia Mój narzeczony można powiedzieć zbudował ten dom sam wszystko tutaj zrobił i wykończył, oczywiscie była juz sytuacja gdzie teciowa rzucila focha na dwa dni ale przyszly maz stanal za mna murem , tak ze to cos onacza, maja tu swoje zasady ale kocham Roberta tak że zaakceptuje niektóre sprawy ale wejsc na glowe sobie nie dam a opcji mieszkania osobno nie ma chyba ze sobie dom wybudujemy a jak juz dom to na dzialce 5 metrow od domu tesciowej....

Moja teściowa to też anioł kobieta, serce na talerzu by oddała, ale mieszkanie z nią to horror bałaganiarz,brudas i roztrzepany pierdołuśnik - mnie do szału doprowadza jej obecność. My też mieliśmy perspektywę działki na tej samej ulicy, ale ja powiedziałam,ze jak już budować w tej samej wsi to przynajmniej na drugim końcu i tak właśnie mamy położoną działkę ;-).

Mag ta ciotkamojego męza takrobiła,aleja jej powiedziałam, że zanimcokolwiek kupi nie licząć ubranek to ma mnie pytać, czy chce i czy potrzebuje bo ja bnie będęmiała skrupółów coś wyrzucićjeśli mi sięnie spodoba lub będzie mi zędne i narazie sięsłucha ;)
 
Ostatnia edycja:
Dokłądnie w pierwszej napiętej sytuacji po prostu poszedł zamkneli sie w kotłowni przyszedl wkuty po rozmowie ale powiedzial mi wprost ja mam swoje zdanie i bede sie go trzymal bedzie tak jak ja postanowilem i koniec.
Poczułam sie naprawde ważna w jego życiu , i nie martwie sie juz tak bardzo.... cały czas mi powtarza ze bede dobra mama jak sie zafasolkujemy i ze mnie bardzo kocha :)
 
Cześć Lileczka jak Ci życie płynie jak maleństwo? :-)
Fifka u mnie najlepsze jest to,że mój mąż zawsze jest za mną jeśli chodzi o moich teściów, albo o tę głupią ciotkę, ale jak cos tam jest z moimi rodzicami to jest różńie co mnie w głębi duszy cieszy bo on uwielbia moich rodziców:-D
 
Fifka ja nie mówię, że hugisy są gorsze tylko sam fakt narzucania nam swojego zdania... to mnie wkurza a wracając do pampersów to właśnie i tak będę musiała zmienić prawdopodobnie bo mały miał strasznie odparzoną pupę (przynajmniej tak mi się wydawało) więc smarowałam cały czas sudocremem i troszkę zeszło ale już od 2 tygodni utrzymuje się w pupie takie jakby zgrubienie skórki (nie wiem jak to wytłumaczyć) no i cały czas to smaruje ale doopa. A jak byliśmy we wtorek na szczepieniu i zapytałam lekarki to powiedziała, że to może być uczulenie na chusteczki nawilżane więc jak przyszłam do domu to pomyślałam, że może nie na chusteczki a na pieluchy i stwierdziłam, że skoro i tak już mam te pieluchy od teściowej (bo wiadomo, że i tak bym je wykorzystała) to poużywam ich teraz i zobaczymy no i muszę powiedzieć, że w ciągu zaledwie 2 dni to zgrubienie prkatycznie całe zeszło no ale kupiłam już wcześniej dużą paczkę pampersów więc muszę je wykorzystać dlatego wróciłam teraz do nich i zobaczymy co się będzie działo (poza tym mam jeszcze wielką paczkę 3, które dostałam od koleżanki jak przyszła zobaczyć małego)

Lilly je! Twoja córeczka już za niedługo skończy 4 miesiące! To już piękna, duża panna :-) a co tam w ogóle u Ciebie?? my w niedzielę mamy chrzciny i strasznie się stresuje! Śmiałam się ostatnio nawet z mamą, że stresuje się bardziej niż przed własnym ślubem :-p
 
Lamiav a własnie ja mam wózek TAKO! I jestem Mega zadowolona! Jest troszkę ciężki... ale poza tym po prostu cud i miód! :tak: No icena przystępna! Gondola duża, amortyzatory eskra no i solidny! Sil też ma TAKO i sobie chwaliła :tak:


Magdalena no ja miałam na początku Huggisy a później troszkę poużywałam pampersów i teraz znowu Huggisy i tak chyba zostanie! Bo zauważyłam właśnie ze pupa lepiej reaguję, poza tym pampersy mi czasem przemakały... :szok: a co do smarowania pupy. Nam sudocrem nie podszedł... słabo działał... Teraz używam Bepatenu i widzę ogromną poprawę! Raz posmaruje i pupka różowa i zdrowa :tak:

A co do narzucania to wiem kochana.. zrozumiałam o co ci chodzi i w pełni cię popieram...
 
Ostatnia edycja:
reklama

Fasola a dlaczego akurat ten? My też myśleliśmy o tym kolorze, tamten wstawiłam tylko dlatego, że się napatczyło zdjęcie.
Jakoś tylko nie przekonują mnie te plastiowe płozy, są inne FP na metalowych i zastanwiam się dlaczego są tańsze i w czym ten jest lepszy...

Lilly witaj, dobrze, że chociaż nas czytasz. I dziękuję za słowa wsparcia w sprawie cyca ;-)
 
Do góry