reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Oj to Amelka jest maleńka jak na dziecko urodzone w terminie! Konrad był od niej tylko odrobinkę mniejszy a mu 3 tygodni brakowało. :szok:


Atanku jeszcze raz gratuluję!!!


Aelku wydaje mi się ze musiało być coś więcej niż tylko to... albo trafiła na fajnych lekarzy którzy postanowili jej nie męczyć. Bo najczęściej to długo czekają z takimi decyzjami.

Też mi się tak wydaje. U mnie rozwarcie stało na 2cm prawie do samego końca i położna mnie katowała jakimiś prze bolesnymi masażami szyjki macicy i dopiero pół godziny przed końcem przyszła znów zbadać rozwarcie i była w pełnym szoku, że nagle jest 9cm...
 
Cześć laseczki :)

Ależ pizgawica u mnie ;) oczywiście z rana mi się ciśnienie podniosło zaś echh ale cóż na głupotę leku jeszcze nie wynaleźli.
 
reklama
Mam taką siostrę cioteczną co ma 14 lat zawsze była moją ulubienicą stawałam murem za nią przed rodzicami, robiłam prezenty typu kolczyki, jakiś tam błyszczyk itp. od jakiegoś czasu zmieniła towarzystwo i ostro robi się na emotkę, pozwoliłam sobie wczoraj skomentować jej zdjęcie że mi się nie podoba co widzę. i jej znajomi tak mi ciśnienie podnieśli, gówniarstwo zaczęło takie komentarze walić, więc napisałam że sobie nie życzę żeby jakaś gówniara do mnie tak pisała to było wczoraj, podniosło mi się ciśnienie ale nic poszłam spać, rano patrzę a tam jeszcze lepsze komentarze. Kur... no żeby 14 latki do mnie i o mnie się tak wyrażały :wściekła/y: ja sobie nie pozwolę, do tej pory nie pokazywałam jej zdjęć jej mamie Edycie ale chyba się skończy dzień dziecka bo ona te swoje makijaże obroże itp robi po kryjomu i foty wstawia, nikt poza mną nie ma facebooka w bliższej rodzinie jak jej rodzice by się dowiedzieli to ona na dupę nie siądzie przez miesiąc bo ma takiego narwanego tatusia. Ale coś czuję że się skończy dzień dziecka, bo ona oczywiście jacy to jej zanjomi zajedwabiści są :wściekła/y:
 
Do góry