reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Gratulacje dla Atanka :)

Truskawcia jeśli chodzi o Małgorzatę i teściową to ja pisałam bo u nas Gosia będzie :)


a tymczasem lecę do męża :) wkurzyłam się nieziemsko właśnie ale to wam jutro opowiem
 
Ostatnia edycja:
Atanek gratulacje :-) piękna Księżniczka :-)
Zastanawia mnie dlaczego zrobili cc, malutka przecież nie jest duża, a można powiedzieć,ze jest malutka ;-)

W takich chwilach chciało by się mieć już swoje maleństwo na rękach :-)
 
reklama
Oj to Amelka jest maleńka jak na dziecko urodzone w terminie! Konrad był od niej tylko odrobinkę mniejszy a mu 3 tygodni brakowało. :szok:


Atanku jeszcze raz gratuluję!!!


Aelku wydaje mi się ze musiało być coś więcej niż tylko to... albo trafiła na fajnych lekarzy którzy postanowili jej nie męczyć. Bo najczęściej to długo czekają z takimi decyzjami.
 
Do góry