reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

fasolka|: nie powiedział mi ile ma cm szyjka, tylko tyle że krótka, no i mam skurcze, co prawda nie bola jakoś ale są i on powiedziła ze nie powinno być wcale skurczy. Pytałam o o szkołe rodzenia no to żadnych ćwiczeń ma nie robić, coś powiedział że mam niedrożną szyjkę. I jak za 2 tygodnie będzie cos dalej nie tak to mnie na szpital kładzie i coś na L ..... i da ale zapomniałam co , cos chyba na rozwój dziecka, bo mówił ze pewnie do mojego terminu nie donoszę, ale mesiac musze wytrzymać.
Krążka ani podszycia nie proponował wiec chyba nie jest tak źle ?!

Kazał leżeć to leżę, i wpierdzielam snikersy, na które mam taką chrapkę że mogłabym je jeść godzinami, a w ogóle to mam jakiś dziki apetyt, wczoraj na wieczór jak jakaś dzika świnia najadłam się kanapek z nutellą i myslałam co by tu jeszcze opchnąć :-D


atan: a tyś kobieto nie na porodówce ?? masz jakies objawy ?

magda: ale ten amstaf jest słodziutki , on jakiś mlody chyba co ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
lamiav nie nigdzie nie jade ;-) zadna porodowka ;-) dopiero w poniedzialek bedzie skierowanie i pojade ;-) u mnie spokoj objawow brak dobrze jej u mamusi to niech siedzi ;-)
belka za wizyte &&&&&&&&&&&&&&

no nie ja sie nie bawieeeeeee jak ja przyszlam to wszystkie se poszly... ahh
 
Ostatnia edycja:
Haalllooo :-D wróciłam :-D
Miałam Wam się wyżalić, bo na psyche mi siada czekanie… mianowicie mam złe wyniki: prolaktyna 63,32 ng/ml i martwię się, że przez to już w ogóle Nam się nie uda :-( a wizytę dopiero na 8 marca :-( ale po wizycie u derm. mam za dobry humor żeby narzekać :p
Lamia- jej…trzymam &&& żeby wszystko było dobrze, a Ty leżeć i robić nic :-D dbaj o siebie :-)
Fasolka- Tyś w stanie błogosławionym, więc Ci wolno szynkę wpierniczać :-D
Magd.a- jeeeejj ale masz słodziaki :-D a ten Totalny Kataklizm jest exxxxtra :-D
Atan- widzę, że też masz szalone sny :-D tylko u Ciebie już niedługo ten sen może się spełnić ;-)
Bellka- nie marudź, tylko leż jeśli trzeba :-D leżąc możesz tutaj pisać ;-)
 
truskawcia bedzie dobrze nieznam sie na prolaktynie.. ale trzymam kciukasy za was ~~~~~~~~~&&&&&& ;-)
a super ze wizyta u dermatologa udana ;-)

a amelka ma czkawkeeee hihi ;-)
 
truskawcia: ja z prolaktyna nie wiem co i jaj, ale sle
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
i trzymam
&~&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
za fasolkę:-)
 
Fasolka, my, jako ciężarne (żebym sobie nie wykrakała) i karmiące mamy dyspenzę ;)

Truskawcia, możesz się śmiać, ale... Rok temu 8 marca byłam u kardiologa powiedzieć, że chcemy się starać o dziecko, pominę, że wczoraj minął rok, jak zaczęliśmy się faktycznie starać, ale jej nie powiedziałam tego. Odstawiła mi leki. 10 dostałam @ i to był ostatni mój @. I wierzę, że tego 8 usłyszysz coś, co zmieni Twoje życie, na lepsze, na Dzidzię.
 
Atanku- dziękuję :-** wiem, że będzie dobrze, kurcze musi być dobrze :-) z resztą z takim chłopem jak mam musi być dobrze :-) On się uparł, że będziemy mieli swojego dzidziolka, więc i ja muszę w to wierzyć :-D (chociaż czasem są gorszę chwile)
He he zawsze mnie dziwiło jak dzidziuś w brzuchy u mamy może mieć czkawkę :-p
Lamia- dziękuję :-*** z Waszymi kciukami i fluidkami musi być dobrze :-)
Sil- łłoojj, aż się wzruszyłam jak to przeczytałam :-) dziękuję :-***
Dziewczyny jesteście KOCHANE!!!! :-D Zawsze można od Was usłyszeć coś pokrzepiającego :-) wiem, że w końcu musi się Nam udać, po prostu musi, bo się nie poddam a nie wyobrażam sobie rodziny bez dzieci :-)
 
eh.... każdejz nas dzidzia zmienia życie i to na piękniejsze pełne wrażeń i emocji, nie wiem jeszcze jak to jest ale jak Bóg da to napewno tutaj z wami się moim szczęściem podzielę, co by tu dużo mówić, tylko fluidki wysyłac w kółko i sie wyczaruje :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~:* ;-)
Dla każdej Kobitki która tak jak ja stara się o fasoleczkę :)
 
truskawcia, grzabka: na każdą z nas przyszła pora, jedne czekały dłużej inne miały fasolke od razu, musicie wierzyć ,cierpliwie czekać, ja wierzę ze dzidzia pojawia sie w odpowiednim momencie ale jakoś sama wybiera ten właściwy czas. Trzymajcie sie tej mysli , a róbicie swoje - tzn. kochajcie sie dla przyjemności ;-)

gdzie moje biustonosze???? co za dziad jak zamówiłam to od razu zapłaciłam i tego samego dnia miał kasę, a mojego zamówienia jak nie ma tak nie ma
 
reklama
zgadzam sie z lamiav ;-)
wspolczuje ze jeszcze do ciebie nie dotarly staniczki..
a mi sie nic niechce.. ide popatrzec w tv ...
 
Do góry