reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Grzanka ale to Tobie i narzeczonemu ma się podobać suknia a nie teściowej. Ona przecież nie będzie brać ślubu. Wybierz sobie taką sukienkę jaka Ci się podoba :-)


Miq Wiktor na zdjęciu smoczek pożera :-D

Mały wczoraj zasnął mi na ramieniu i wyglądał jak kaczucha, tośmy cykli zdjęcie :-)

Zobacz załącznik 439876
 
Byłam z odkrytymi ramionami i było ok. Jak to nie klasztor czy katedra, to czemu nie? TOBIE ma się podobać i może być nawet mini, a jej nic do tego, nie daj się.
 
Śliczności po prostu ! :):-):-)

Silmiriel my bierzemy w zwykłym kościele ale no nie chce podpadać a suknia między taką a taką co wstawiłam tutaj może jeszcze w sobote coś wleci mi w oko zobaczymy.. :)
 
Ostatnia edycja:
ja miałam suknie z odkrytymi ramionami i głębokim dekoltem i do tego bolerko, nikt przed ślubem mi nie mówił co wypada a co nie, a nawet sam ksiądz zaglądał he he
 
Miq trzymam kciuki za wizytę!

Atan i jak? Rodzisz? :-D


Sil być moze masz rację... muszę się faktycznie jeszcze raz przyjrzeć temu co jem i dodawać nowe produkty... Co do refluksu to lekarka wczoraj mi zasugerowała jak powiedziałam ze mały bardzo ulewa... ale tak naprawdę nic nie wiadomo



Dzisiaj mieliśmy po raz pierwszy taką noc ze nie spałam w ogólę... :no: mały przysnął dopiero koło 6 rano... a tak był jeden wielki płacz... ci raz przystawianie do cycy (bo tak prosił i szukał... wszytko do buzi brał i ssał i jednocześnie płakał) piersi pełne mleka a on weźmie pare łyków i w histeryczny płacz jakby go przełyk bolał... smoczek uspokajał tylko na chwilę a tak nic nie pomagało, ani branie na ręce ani przytulanie... dopiero koło 6 się uspokoił, przytulił i zasnął. A teraz jest już normalnie, budzi się co 3 godziny je i śpi.

Nie wiem co się stało,mały pierwszy raz się tak zachowywał... dostaliśmy leki na te kolki i gazy i wczoraj po raz pierwszy były podane... mam nadzieję ze to nie te leki taką reakcję wywołały. Jeśli dzisiaj sytuacja się powtórzy to będe dzwonić do lekarza.
 
Biedna... może właśnie leki zaczęły działać po prostu i taka reakcja, spokojnie poczekaj, a teraz się prześpij z nim.
Idę prasować, dałam Małej butlę i dziecko pojedzone to dziecko szczęśliwe. Chyba pójdzie spać
 
Atanku- meldować się jak tam z Amelką? :-D
Fifcia- poczytałam trochę o Twoim małym mężczyźnie, i jakoś wcale się nie dziwię, że tak go kochasz :-)
Ael- ten smok, z Twej miniaturki jest super :-D kiedyś widziałam coś takiego w internecie i strasznie mi się spodobało ;-) a Twój Synuś słodziak, w ramionach mamusi :-) ha ha sen to miałaś niewiarogodny, ale to tylko świadczy o Twojej bujnej wyobraźni, nic złego, nie martw się ;-)
Grzanka- a mnie się obie Twoje kiecuchy podobają :-D i nie sądzę, żeby ani jedna, ani druga były (że się tak wyrażę) zbyt wygogolone :-p piękne suknie ślubne :-) a fakt faktem, że przede wszystkim to TWOJA suknia i masz się w niej dobrze czuć :-D
Buziolki dla wszystkich :-** później Wam się trochę wyżalę, ale na razie pędzę do lekarza (derm.) :-D
 
reklama
witam sie
mialam dzisiaj wizyte u gina no i nie za dobrze, kazal bezwzglednie lezec, luteine dalej brac, zwiekszyc ilosc magnezu, za 2 tyg mam miec kontrole i kazal naprawde lezec zeby jeszcze miesciac dnosila,

pozniej was nadrobie bo teraz na tablecie neza pisze a nie mam do niego cierpliwosci
 
Do góry