reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Lamia...kochana bidulko, 3maj sie dzielnie! na pewno wszystko bedzie dobrze, a ty teraz lez i odpoczywaj...

grzanka sukienki śliczne.. i zaś temat ślubów.. ja się chyba nie doczekam i sama M. poproszę o rękę 29.02 :D hahahaha
a czemu akurat 29.02? ja tez sie jakos nie moge doczekac na slub...ja zareczona juz przez rok a tu nadal nic...eh...ale suknie juz wybrana mam od wiekow:-D
Haalllooo :-D wróciłam :-D
Miałam Wam się wyżalić, bo na psyche mi siada czekanie… mianowicie mam złe wyniki: prolaktyna 63,32 ng/ml i martwię się, że przez to już w ogóle Nam się nie uda :-( a wizytę dopiero na 8 marca :-(
babo, czy ja mam ci wtluc w dupsko? no przeciez rece mi z cyckami opadaja!:eek: ile ja ci mam tlumaczyc, ze prolaktyne sie obnizy, bedziesz miala znow owu i wszystko bedzie ok...nie martwic mi sie tu, bo trzeba mocno wierzyc!
Ael cos o tym mowila wczesniej, ze im mocniej bedziemy wierzyc tym wieksze prowdopodobienstwo, ze twoje marzenie sie spelni! ja wierze i czekam cierpliwie!:-)
Grzanka...olej tesciowa i wybierz sobie suknie jaka ci sie marzy...obe te ktore wybralas sa piekne!:-)
Fasola...cini minis sie zachcialo a teraz ci zle...hehehe...sama taki łakomczuch jestem, wiec ci sie nie dziwie...;-)

ej, skladac mi tu zyczenia dla mnie i mojego M, bo dzis mija nasza rocznica zareczyn:-D:tak:
 
mili no gratuluje roczku ;-) za rok to juz po slubie bedziesz ;-) &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Lamia...kochana bidulko, 3maj sie dzielnie! na pewno wszystko bedzie dobrze, a ty teraz lez i odpoczywaj...


a czemu akurat 29.02? ja tez sie jakos nie moge doczekac na slub...ja zareczona juz przez rok a tu nadal nic...eh...ale suknie juz wybrana mam od wiekow:-D

babo, czy ja mam ci wtluc w dupsko? no przeciez rece mi z cyckami opadaja!:eek: ile ja ci mam tlumaczyc, ze prolaktyne sie obnizy, bedziesz miala znow owu i wszystko bedzie ok...nie martwic mi sie tu, bo trzeba mocno wierzyc!
Ael cos o tym mowila wczesniej, ze im mocniej bedziemy wierzyc tym wieksze prowdopodobienstwo, ze twoje marzenie sie spelni! ja wierze i czekam cierpliwie!:-)
Grzanka...olej tesciowa i wybierz sobie suknie jaka ci sie marzy...obe te ktore wybralas sa piekne!:-)
Fasola...cini minis sie zachcialo a teraz ci zle...hehehe...sama taki łakomczuch jestem, wiec ci sie nie dziwie...;-)

ej, skladac mi tu zyczenia dla mnie i mojego M, bo dzis mija nasza rocznica zareczyn:-D:tak:

Co do zaręczyn to Mój Robert oświadczył mi sie po 3 miesiącach a po 2 tygodniach mieliśmy date ślubu i teraz przygotowania na 16.06 :):-):-):-)
 
grzanka: a no to super, my ponad 2 lata chodzilismy w stanie zareczenia:-)a brałam slub 18.06:tak:.
fajne były przygotowania, wybieranie, planowanie oh az miło sobie przypomnieć
 
Grzanka...no to szybko zadzialaliscie...u nas to bardziej zamotanie wyglada...moj M nie chce sie ze mna ozenic dopoki nie zajde w ciaze....ale o tym juz wspominalam kiedys dziewczynom i nie chce do tego wracac...no ale ogolnie to jeszcze poczekam ze slubem...

nie wiem czemu mam tak wzdety brzuch, ze czuje, ze zaraz mnie rozerwie...wcale nic takiego dzis nie zjadlam:-(
zaraz poczestuje was babeczkami, bo wlasnie sie piekna w piekarniku:-)
 
grzanka: a no to super, my ponad 2 lata chodzilismy w stanie zareczenia:-)a brałam slub 18.06:tak:.
fajne były przygotowania, wybieranie, planowanie oh az miło sobie przypomnieć

No ja w sobote jade pooglądać troche sukien ślubnych i po przymierzać ... wielkimi kroczkami zbliża się nasza data :)
Mój Robert cały czas mi mówi o ślubie jak to będzie po jak już uda nam sie fasolkę mieć, bardzo by chciał doczekać wręcz się nie może :) ale stres już odczuwamy chodz i tak bardzo szybko udało nam sie sale załatwić w marcu będziemy po naukach i zbierzemy wszystkie papiery no i tylko czekać do dnia ślubu :)
podczas tych przygotowań wspominam jego oświadczyny niezapomniany moment :)
 
reklama
Do góry