reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Dziewczyny czy jest możliwe że dwa tygodnie po @ może boleć mnie brzusio i mieć choler..... nie tkliwe piersi na dotyk ... bo ja tak mam od kilku dni i nie wiem co to może z powodu OWu ?
Wsparcie proszę :)
 
Grzanka- w 100 % się z Tobą zgadzam :-)
Lamia- i z Tobą się zgadzam :-) jak się czeka, to nam się dłuży, a później gadamy „jej, jak to szybko zleciało” :-p bidulko, nie wiadomo gdzie Twoje biustonosze :-( nie masz podglądu przesyłki? :-)
Milia- a czego marudzisz na mnie :-p czy ja nie czekam? Czekam, tyle, że niecierpliwie :-p a w dupsko klapsa? Mmmm.. czemu nie :-D wierzyć, wierzę! :-D
Sto lat, sto lat!!! :-D Gorzko, gorzko :-D wszystkiego najlepszego kochana z okazji rocznicy zaręczyn!!! :-D ;-)
Oooo robisz te jężykowe babeczki?? :-D powiedz czy dobre, bo się na nie napaliłam :-D

Idę oglądać klan :-D ha ha ha jak cała Polska :p
 
no to czekam na te baveczki:-)

grzank: ja to nie wiem ale moze masz owu?!

milenkq: ja nienawidzę kalnu a oglądam Julke;-)

truskawcia: no, nie mqm podgldu wiec czekam, jak do piatku nie dojad to dzwonie do sprzedawcy
a fakt czas leci jak głupi ze nawet nie wiadomo kiedy
 
To ja czekam na relacje bo w pracy jestem i nie mam możliwości ujrzeć takowego Ryszarda spotkania ze śmiercią :D

lamiav wyliczyłam że z błedem do 3dni że od 19-21 mogłam mieć ale żeby asz takie tkliwe były to nie rozumiem....
no zobaczymy ..
 
Truskawciu...ty wariatuńciu!:-D klapsa to ja ci chce dac za ta niewiare i czarnowidzctwo...kochana jak ja daje rade to ty tez:-) przeciez wiesz, ze MY DAMY RADE!:tak:
tak to te jezyki, sprobuje i powiem, ale wygladaja ladnie:-)
prosze babki wam daje na lepsze ogladanie Ryśka! :laugh2:
Zdjęcie1154.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja piernicze! Rady "życzliwych", którzy dzieci nie mają a mówią jak mamy dzieckiem się zachowywać, włóżcie od razu do dupy wysmarujcie gownem i oddajcie z powrotem...
Kim trzeba być, żeby coś takiego robić?!
 
reklama
mili chce babeczkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee moze wykłoni ona Amelke ;-)

a mnie dzis wszystko wkurza od rana tesciowa z pytaniem jak sie czujesz rodzisz a potem nie bo masz wysoko brzuch no ja pierdykam niech juz ludzie zemnie zejda z pracy wydzwaniaja a tesciu komus przez telefon mowil ze nic sie nie dzieje i dupy mi nie truj i wogle tez zly denerwuje mnie ta atmoswera w domku nie dziwie sie ze mam takie sny ze nic im nie mowie.. bo przeciez dziecko wyjdzie kiedy bedzie chcialo jak jest jej dobrze to niech siedzi ale denerwuja mnie wryyy siedze w pokoju i nie wychodze do gory niema bata nie odzywam sie bo ile mozna ludzia tlumaczyc ze ma czas jeszcze.. ze termin minął to nie znaczy ze odrazu sie urodzi.. wiadomo ze chcialo by sie ja juz miec i wogle ale moze ona musi jeszcze ;posiedziec w koncu moj cykl nie byl 28 dniowy wiec ma prawo jeszcze siedziec ;-) ale oni tego nie kumaja... aaaaaaaaaaaaaaaaaaa :wściekła/y:

a co do slubu to my tak w27.06 2006 zaczelismy byc razem w pazdzierniku 2007 oświadczyny na moich urodzinkach slub w 27 czerwca 2009 ;-)

mili bedzie dobrze wierze was ;*
 
Do góry