reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

grzanka sukienki śliczne.. i zaś temat ślubów.. ja się chyba nie doczekam i sama M. poproszę o rękę 29.02 :D hahahaha

a ja się dowiedziałam właśnie,że 4.03 jadę do Jarosławia z moją małą bestią :D przeraża mnie 5 h w aucie :D
 
reklama
Lamiav a konkretnie co Ci jest? tak jak u mnie szyjka się skraca, czy jakieś inne dziwy?
Moja w piątek miała 19 mm i założył mi krążek,zobaczymy co mi teraz w piątek powie ciekawego :-)

A ja właśnie najadłam się płatków cini minis i zaraz zwymiotuje bo mi teraz za słodko, a nie mogę powiedzieć,że się przejadłam ;-)

Mag a co jest w Jarosławiu ciekawego?
 
grzanka a co ma teściowa do twojej kiecy :p swojej niech pilnuje ;) ja tam miałam odkryte ramiona w sukience a że welon był za ramiona to w kościele był tak ułożony żeby ramiona zakrywał i tyle :)

Fasolka zboczku cyce to niech ci twój osobisty penis maca :p

Lamia kochana leż bidulko :*

Lecę obiada robić bo mężu wróci jak zwykle pół lodówki by zjadł ;) dziś szkoła rodzenia :D
 
Zafasolkuje na wystawę jedziemy, dzisiaj kolezanka mi młodego zgłosiła i zapłaciła ja mam go tylko pokazac :-)
 
Mam 2 shih tzu i amstaffa :D

młody:
430276_372383616111888_100000207575608_1637476_1588628101_n.jpg
starszy
18339_106471086036477_100000207575608_164709_7352470_n.jpg
i morderca:
61003_161946910488894_100000207575608_532483_4506504_n.jpg teraz ważący 45 kg zwany potocznie Totalnym Kataklizmem :-)
 
Ostatnia edycja:
witam widze ze dzis płodne w pisaniu ja probowalam sie wyspac ale wstawanie co 2 h siusiu max 3 niedaje sie wyspac.. choc tak do 13 sie krecilam ;-)
pobolewa mnie podbrzusze i nic wiecej amelka sie wypina i rusza wiec z nia oki ;-) nie rodze nie panikowac jak by sie zaczelo to wam napewno dam znac;-)

ael niezly sen ;-)
grzanka mi sie ta pierwsza pdoba ;-)
sil no to super ze mala sie najada ;-)
ika ojoj cio ty sie nacierpisz z konradkiem..<głaszcze>
pyscek witam ;-)~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
necia o ja pierdykam wylacz teleon niech ci spokoj dadza...milych zajec w szkole rodzenia;-)
kwiatuszku ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
miq za wizyte &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
zaasolkuje no i poco jadla tyle ciniminis ?? zeby mi ochote zrobic bo ich w domku niemam ;-P
magda no śliczne pieski za główna nagrode &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

a co do snow to ja wam powiem ze snilo mi sie ze odeszly mi wody ale nie chcialam nic mowic tesciowej by w panike nie wpadla i nie denerwowala mnie i co zrobilam zadzwonilam do swojej mamy i mowie czy tata w domku to niech wsiada w samochod i po michala do pracy i pomnie i jedziemy do szpitala ;-) i oni podjerzdzaja ja gotowa z torba wchodze do kuchni a tesciowa oczy wielkie a ty gdzie a ja do szpitala i wyszlam ;-) no i sie obudzilam ;-) hihihi zato nie musialam wsiadac do mojego peugota tam to cieszko sie teraz wsiada do taty land rovera takiego ale yepa łatwiej wejsc bo wyzszy ;-) ide se obiadek zrobic ;-)
 
reklama
Witajcie!
Wpadam tylko na chwilę bo nie mam weny pisać, wogóle nie do życia jestem. Jutro w końcu wizyta, no i po cichu liczę na to że nie będę już miała nakazu leżenia non stop :wściekła/y:
grzanka to jest Wasz dzień i wszystko powinno być tak jak Wy chcecie. Ja szłam do ślubu w sukni bez jakich kolwiek ramiączek i miałam to gdzieś, tak mi się podobało i nie miałam zamiaru tego zmieniać bo komuś się to nie podobało.
mig trzymam kciuki za wizytę ;-) Ja sama wybierałam suknię, ale jak ja przywiozłam do domu to mężowi odrazu pokazałam, w przesądy jakoś nie wierzę. A jak teściowa usłyszała to jaka oburzona była hah:-D
Atan miałam nadzieję że jak zajrzę do Was to już Amelka na świecie będzie ale widzę że wy nadal w dwupaku :tak:
 
Do góry