reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
Magdalena jaki on słodki... Gratuluję 4 tyg. szczęścia :-)

Lamiav spokojnie kochana, po prostu masz zły dzień... ale to przejdzie... Pamiętaj, że wiele kobiet na tym forum chciałoby być w Twojej skórze... Czuć w sobie maleńkiego człowieka... Głowa do góry... jeszcze kilka tyg i maluszek będzie z Tobą... ;-)


Jutro powinnam dostać @, obecnie mocno bolą (.)(.) i kłują jajniki... ale nie @ nadal nie widać... Nie nakręcam się bo jakoś i tak myślę, ze jutro przyjdzie ta wredna @...

Jak to w niedziele, rosołek się gotuję :tak:
 
Ostatnia edycja:
Magdalenko, Bartuś miesiąc skończy za 3-4 dni, ale mimo tego wszystkiego najlepszego przystojniaku :-) :*
Ciocia Asia śle całusa a Wiktor przybija piątkę :-)
 
Widze że Bartuś rośnie jak na drożdżach.
Wiktorek też rośnie w oczach a te jego patrzałki.. prześliczne..
Rosną nam pociechy. My trzeciego skończyliśmy 3 miesiące :D jak to szybko leci..
 
reklama
Hej Dziewczyny!! :-)

My własnie zaczeliśmy remont pokoju właśnie siedze na ziemi a monitor postawiony jest na jakis kartonach hehe, oczywiście pochwale sie efektem końcowym to moja wizja mam nadzieje że dobrze wyjdzie ;)
Brzuszki i dzieciaki macie przepiękne!!!
Ael Wiktorek ma niesamowicie piekne i wielkie oczyska!! na te oczy to on nie jedna poderwie :tak::-D

A u mnie wstretna @ sie zbliża czuje to..jeszcze 3 dni a mam wrażenie jakby miała przyjśc juz zaraz.. no nic kolejny miesiac staranek odpada, bo mojego S nie bedzie ;/.. wyjeżdża na 2 tyg. akurat w tedy kiedy bedzie mi sie konczyc @ a patrzac na to ze mam cylke 25 dniowe to nie zdąży wrócic w odpowiednim momencie.. eh
 
Do góry