reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

pyscek to milej nocy mam nadzieje ze z mezulkiem w roli glownej a nie z bromkiem odrazu ;-) &&&

maz przybyl wiec znikam milej nocy ;*

ael czyli jak bede ja brac to lepiej czy nadal nie brac ?
 
reklama
trzymam kciuki żeby zdążył &&&

Ale weź nie bądź wyrodna żonka i oddaj się mężowi :-D

i doopa :confused2:powiedział że jutro bo dziś właśnie wzięłam bromka i zaraz usnę ... :-p

Powiedzcie mi czy przy bromku mogę brać tabletki przeciwbólowe np Apap lub paracetamol, i czy np odrobinę piwka lub winka mogę czy to zabronione ?? bo powstrzymuje się i nie pije,ale czasem mnie tak ssie na winko że łooj ...​


 
Ostatnia edycja:
ael czyli jak bede ja brac to lepiej czy nadal nie brac ?

Żabo to zależy czy jakie masz teraz rozwarcie, czy sobie chcesz nim pomóc czy chcesz raczej poczekać.

i doopa :confused2:powiedział że jutro bo dziś właśnie wzięłam bromka i zaraz usnę ... :-p

Powiedzcie mi czy przy bromku mogę brać tabletki przeciwbólowe np Apap lub paracetamol, i czy np odrobinę piwka lub winka mogę czy to zabronione ?? bo powstrzymuje się i nie pije,ale czasem mnie tak ssie na winko że łooj ...​


Oj niedobry mąż! A co do bromka to przeciwbólowe można chyba apap. A alkohol i bromek niet, są nieprzyjemne działania po takim połączeniu więc lepiej byś się wstrzymała.


W KOŃCU MAMY ZDJĘCIE W TRÓJKĘ!!!!
 
Pyscku zdjęcie to jutro wstawię bo muszę, ocenzurować, wyretuszować, przeciągnąć przez magla, wyprać, wymalować etc :-D
to po co się kobieto chwalisz :confused2: i co że niby mam teraz zasnąć bez zdjątka :no:
eeee... niedorba kobieta jesteś .. narobi smaku na zdj a potem nie wstawia ...
phi ... idem zatem obejrzeć swój serial bo wczoraj przez zapchloną szkołę nie obejrzałam .. :-p
 
reklama
Do góry