reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Donia czekam na zdjęcia .!!!:tak:

W ogóle jakoś dziewczyny nam pouciekały z forum :-( I tak cicho się zrobiło.
Kurcze miałam jutro jechać na egzamin z psychologi ale chyba jednak nie pojadę bo i tak nie napiszę jeden dzień żeby to ogarnąć mi nie wystarczy napiszę w sesji poprawkowej to się nauczę tego i to może w końcu zrozumie ;-)

Ael wszystkie tęskniły .!!! co tam u ciebie ??
 
reklama
A dobrze dziękuję. Młody śpi po jedzeniu ale przedtem rozłożył mnie i Pawła na łopatki. Karmię go butelką i w połowie zamknął oczy ale jadł, w końcu wypluł smoczek i tak przysypia. Usadziłam go do pozycji siedzącej do odbicia, przebudził się lekko, oczy jak u pijaka zaspane, odbiło mu się szybko po czym Paweł mówi "no to teraz sru i śpisz" a w tym momencie mały zamknął oczy i padł mi na ręce i zasnął. Ja się trzęsłam ze śmiechu i powstrzymywałam by nie wybuchnąć śmiechem i młodego nie obudzić. On będzie aparat. Gdzieś mam zdjęcie sprzed paru dni jak próbuje smoczek zjeść :-D
 
Ael ja tesknilam i na kameralnych pisalam co z iwaskiem dziekuje za odpowiedz ;-) a sytulacja smieszna az mojemu przeczytałam ;-) a ja wykapana nakremowana i czekam za zdjeciem jak smoczek chciał zjesc...

chyba sie nie doczekam i zasne wiec dobranoc ;*
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane
wczoraj późno wróciliśmy i już z emocji nie miałam sił wł komp. Z maluszkiem wszystko w porządku, widziałam bijące serduszko, lekarz bez problemu znalazł nasze szczęście. Łzy mi popłynęły, takie maleństwo... W związku z moja praca od pon chciał mi dać L4, ale mnie w pracy by mnie zamordowali jakbym poszła od razu na zwolnienie. Moja sytuacja się nieco komplikuję, bo okazuje się, że na umowie na zastępstwo nic mnie nie chroni, jeżeli poszłabym na L4 tio jeżeli chociaż na 1 dzień wróci dziewczyna, która zastępuje to zostaje bez niczego, kończy mi się umowa i nie należy mi się chorobowe, jestem załamana. Musze dzisiaj iść uświadomić szefową, strasznie się boję:-(
 
Witajcie dziewczyny.. nie wiem czy kojarzycie ta 6miesięczną dziewczynkę co ją porwano.. ?

Okazało się,że Madzia nie żyje.. matka najprawdopodobniej upuściła ją mała uderzyła główką i zmarła :-(

Matka porzuciła jej ciało pod drzewem na tvn24 cały czas o tym mówią ..

[*]
 
ja nie wiem czemu ale czułam, że ta kobieta coś kręci, od początku wszyscy pokazywali twarz a ona się ukrywała...jeszcze w pracy mówiłam, że to śmierdząca spraw i się nie zdziwię jak zrobiła coś dziecku. Oczywiście chciałabym się mylić, teraz wszyscy mówią, że powinnam być detektywem. Takie sliczne dzieciątko
[*]
 
reklama
Helloł kobietki

przed chwilą słyszałam, że to nic potwierdzonego jeszcze.

miq cieszę się, że wszystko z maluszkiem dobrze :)

Ael spa w domu rozpusta:-p

teść jak na czubka dziś na mnie patrzył jak rano szorowałam do łazienki na siku z pudełeczkiem i kubeczkiem :-D
 
Do góry