reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

nie będę sobie rak brudziła, niech go inni trzaskają, a najlepiej ci co go wykopali i odmrozili, a teraz chca mu płacić ;-)

A tam musisz sobie brudzić od razu ręce. Weź największą książkę jaką macie albo pełniutki segregator i zrób pac.
Potem powiedz, że jesteś za teorią Darwina i wyplewieniu głupoty wśród ludzi XD

Dobra nikt nie chce zdjęcia? To ja idem do budzącej się głodzilli :-D
 
reklama
Fasola jak nic idziesz na L4 bo cię typol wykończy.

Ael ja się pytam gdzie to zdjęcie naobiecywała i teraz figa z makiem. Wiele bym oddała za prysznic ale nie w taki mróz ;-)
 
mig cieszę się, że wszystko z Fasolką w porządku :tak:
Zafasolkuje ale ty się naużerasz z tym swoim zastępcom, ale masz rację w końcu to oni się będą z nim męczyć. A ty pomyśl że jeszcze tylko pare godzin Ci z nim zostało ;-)
 
Cześć kochane... :-)

AEL FAJNIE, ŻE WRÓCIŁAŚ ;-) TYLKO NIGDY WIĘCEJ NIE CHCĘ TAKICH NUMERÓW :angry::angry::angry:

Jakie Wiktorek zrobił wielkie oczy :szok:, chyba jest zaszokowany ilością ciotek patrzących na niego :-D

A mnie dzisiaj nadal bolą (.)(.), @ nadal nie widać, ale ta wredna jak coś przyjdzie w poniedziałek. Póki co nic mnie szczególnie nie boli na @, ale często tak miałam, że odczuwałam ból tylko na kilka godzin przed @, tak więc i tym razem może tak być....
 
Mi już teraz to zwisa. Początkowo się denerwowała, bo starałam się jak mogłam nakłaść wiedzę do makówy, a ten nic nie łapał, to teraz totalna olewka. Przekonają się jakie cudo sobie wzięli.
Dzisiaj sobie siedzę z Wami na forum, gadam z koleżanką na gtalku i czyszczę kompa, żeby nic mojego prywatnego tutaj nie zostało.

hyhyhy jak zwykle gały wywalone u Bohatera. Fajny on jest :-)
 
Alexast, witaj!! Bylas juz u ginekologa?Wiesz jaka jest przyczyna? U mnie tez teraz juz 7cykl staran i jest coraz ciezej...Z jednej strony mam ochote to wszystko olac, z drugiej jestem wnerwiona, ze nie wychodzi, z trzeciej strasznie przygnebiona i smutna, ze pewnie cos jest nie tak i z czwartej niepewna, czy kiedykolwiek uda mi sie zajsc w ciaze...
Poki co czeka mnie jeszcze powtorka poziomu progesteronu, kupilam sobie tez testy owulacyjne i zobaczymy...

Rozczochrana, Jeera-co u Was?
 
reklama
Do góry