reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

I następna się zaręcza , gratulacje !! teraz czekamy na owoc tych zaręczyn :p

mnie mój M. dziś dobił jak płacił ratę kredytu i do mnie " no to jeszcze 25 lat"...


Sog.. współczuje.. chcesz,żeby usunąc Cię z wierszyka, czy zmienić to ?

Madziu wiem,że odpowiadam po czasie ale może to jakoś ładnie zmień i mnie ie usuwaj:):):)
 
reklama
no to widzę ze ogórkowa ma wzięcie :tak:, ja mam jeszcze ją na jutro, a na sobote to nie wiem co może barszcz miały zrobimy bo dawno nie jedlismy.

Ale bym zjadła taką babeczkę z kruchego ciasta, z owocami zalanymi galaretką i z bitą śmietaną, w takiej jednej cukierni majką pyszne mniam mniam ale mam chęc
 
ewika to moze sie do ciebie usmiechne jesli sie taka mala urodzi ?? ;-) moze po znajomosci mi odsprzedasz jak do tego czasu wyrosnie z ciuszkow ;-)
 
Dowiedzialam się,że po operacji laparoskopowej(wycięcie woreczka żółciowego) nie powinno się zajść w ciaze przez 3 m-ce.. Nie wiem co prawda co by się stało jakby się zaszło.. no ale lepiej poczekać ;/ trochę zła jestem..ale pogadam jeszcze z lekarzem, może skróci ten czas do 2 m-cy.. przeciez mija jakiś czas aż brzuchol zaczyna rosnać..ech..no nic zobaczymy. Operacja 19 lub 20 lutego- trzymajcie kciuki :-p
 
No ja kolację nr 1 wcinam. Muszę potem wymyślić co zjem na kolację nr 2.

martoszka może nie będzie trzeba aż tyle czekać , już trzymamy kciuki &&&&&&

sun no przechlapane biedny ma. paaaa odpocznij sobie
 
martocha bede trzymac kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& wtedy to moze ja bede rodzic ;-) chyba ze wczesniej sie zacznie ;-)
boze pozycji se nie moge znalesc wygodnej ani na lezaco ani na siedzaco no ja piedykam ...
 
martocha: trzymama &&&&&&&&&&&&&&&&&&&7
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&77
7&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
i slę nowę prosto z kopniaczków mojej małej
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~`
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
zdrowka sun i dobranoc ;*

ide na tv nic mi sie niechce a zadna pozycja nie wygodna.. i cos noskiem zaczelam pociagac.. te mrozy nas wykoncza...
 
Do góry