reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
atan: a dziekuje w maire sie czuje dobrze, tylko brzuch mam często twardy, zaparcia giganty i bezsenne noce, a tak to super :tak:

ty jeszcze tylko nie całe 3 tygodnie, a moze jeszcze szybiej jak samopoczucie przed wielkim dniem \?

miq: a moja niunia na usg, ma na czole taką żyłkę jak tatuś :-D takze chyba sie w niego wda hehehe
 
~mig za wizyte &&&&&&&& bedzie dobrze co do witaminek to prawda jeden kazal mi brac drogie ze hej a drugi powiedzial ze w sumie mam wszystko oki i jak chce moge brac jakie chce ;-) ja 3 rozne brałam ale na *spam* zostałam ;-)

a ja oprucz sporadycznych skurczy nie przespanych nocy zaparc niemam na szczescie bo chyba bym umarla ;-) a czy 3 tyg czy mneij zobaczymy kiedy bedzie chciala wyjsc napewno czuje ja troszke nizej niz zawsze obnizyla sie i czesto siusiu chodze nie przejmuje sie niczym nie mysle o porodzie aktualnie mysle jak tu powiedziec tacie swemu by mi pozyczyl pieniadze.. bo tak jakos mi glupio ale niewiem kiedy mi zus przeleje a maz ma dopiero w niedziele wyplate.. ;-/
a i od wczoraj mam strasznie duzo sily bo plecy mnie przestaly odziwo bolec ;-)
i wczoraj ciacho i pyrki obralam jak zwykle zaduzo ;-) wiec dzis z nich placki usmazylam i uznalam ze zdolna jestem bo 1 raz sama robilam nie z paczki tylko z ziemniakow i musialam do mielenia tesciowej maszynke uzyc a nikogo w domku nie bylo ;-) a i przyszly ogrodniczki zabkowe sa zaje...biste a rozpiecie pomiedzy nogami na zmiane pieluchy super ;-)

mig a co do zabki to te zabki po prostu sa slodziaste ;-) mnie moj kiedys myszka nazywal a potem jak zaczelam zbierac rozne zabki po czesci tez zywe mam w akwarium 5 sztuk i za zabawne ;-) to mam dlugopis maskotki kolo plywackie i pizamke i duzo innych figurek itd co zabkowe i kolczyki i lancuszek caly komplecik i tak troche tego jest i teraz mnie maz zabcia nazywa a jak ropucha nie wygladam uwazam choc troszke spuchnieta ale takie uroki koncowki ciazy ;-)
 
iwasek napisała,że juz jej lepiej i że tepmeratura jej spadła

miq:
ja na poczatki brałam prenatal clasik a jak zjadłam to opoakowanie to kupuje po listkach femibion natal calski (20 tab w lisku), i od niedawna jem dha, bo mi gin mówił ze jak nie jem 2-3 razy w tygodniu ryb to zeby to brac.

danao:
a co gin mówił na twoje wyniki, jakieś rokowania, podejrzewa kiedy moze wma sie udać ??
Na razie mamy Oliwia a na 2gie Aleksandra, i pewnie tak zoastanie chyba ze nagle cos nam sie spodoba, tylko na te imiona razem sie zgadzamy bo tak to ja co innego a maz co innego :-D

atanku:to widze ze ty pozytywnie nastawion na poród i w ogóle , oj tez bym chciła miec taka postawę, a ja strasznie sie boje i w ogole to przemyslam ciagel
 
Ostatnia edycja:
Nie byłąm jeszcze. Mam sie dopiero z tymi wynikami stawić.
Zaczynam sie bac, że jeszcze cos paskudnego wyjdzie na usg. Albo z cytologi - prawem serii, jak wszystkie badania wychodzą źle, to wszystkie.

Nie mysleliście może nad Liwią? Bardzo podobne do Oliwii, a jednak inne. I mało popularne. Mam bratanicę Liwkę:-)
 
danao:no własnie ja dlatego sie zgodział mna Oliwie bo mozna skracać, na Liwka, Oliw, Liw, takze podoba mi sie Liwia :-)


Pochwale sie wam ze wczoraj moj mąz upiekł pyszny chleb, z razowej mąki i z ziarnami a ja sobie go teraz wcinam z nutellą bo strasznie mi sie chce cos słodkiego ;-)
 
Hehe ja to jestem zakochana w tym imieniu, ale cóż, brat podebrał. Igor tez juz odpada, mam już bratanka o tym imieniu. Ja na małą mówię właśnie albo Liwunia, albo Liw.
 
Jak będe miała córke to tez bedzie Liwia ;) to imie juz mam od jakis 2 lat w głowie choć nie ukrywam że podoba mi sie jeszcze Kornelia, Alicja i Róża ;) a chłopiec Ksawery lub Kajetan ;]
 
reklama
no ja jak będzie chłopiec za 2gim razem, o ile sie zdecyduje i soe uda, to bedzie Nataniel Aleksander, i zdania nie zmienie :-)bo to mam juz od dawna, dletego tak trudno było mi na dziewczynke wybrać. Chciałm bardzo Kalara ale nikt mnie nie poparł ani w mojej rodzinie a ni męza :-(
 
Do góry