reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania po raz pierwszy :)

Danao nie mów że jesteś felerna bo ci nastukam :cool2: kochana zobaczysz że uregulujesz hormonki i będzie dobrze, bo to wszystko jest do wyregulowania

Atanek tak ta bluza ma żabkę :)

Lamia nie mów o słodkim bo zamorduję zaraz :-p

Coś anetka miała i zapomniała. Ale wiecie co teściowa moja nieraz taka jest ehhhh. Wiedziała po co pojechaliśmy nawet nie zapytała czy coś przywieźliśmy czy co.
 
reklama
dobra pozyczylam od taty 100zl ale sie stresowalam bardziej niz czym kolwiek... ahh nie lubie pozyczac ale czasem niestety trzeba...

a co do poroduu niewiem czemu ja nigdy sie nie stresowala jedynie boje sie ze strace zwrok ale kazdy lekarz mi mowi ze nie strace wiec trzymam ich za slowo choc niechca mi dac tego na pismie zobaczymy jak to bedzie jak bedzie mnie brzuszek boal i zacznie sie porod to wiem ze nie bede sie stresowac tylko stekac ze mnie boli ;-) bo taka jestem albo bede plakac z bolu bo tak tez potrafie ;-) a amelka sie jak zwykle wypina ;-)

dona mi sie oliwia tez podoba ale zanim zdecydowalismy sie na amelie czy oliwie to maz uznal ze mu sie kojarzy z oliwa z do frytury w pracy i ze jednak niechce a ostatnio mowi a moze jednak oliwia a ja mu mowie no jak bedziemy mieli 2 dziecko i tez dziewczynke to bedzie oliwia i spokoj ;-)
 
Aaaaa jakie fajne :) szlafrok milusi pewnie, ale ja uwielbiam takie skarpety :D noo kochana ale ty jednak możesz zjeść sobie coś słodkiego dla mnie to już zakazane jest
 
no neciuszka to uwazaj jak ci wyparuje bluza z szuflady bo sliczna zabka ;-) ja to mam oko ;-) zawsze upatrze zabke ;-)

a co do slodkiego to wspolczuje ci cukrzycy moja mama ma niestety... i tez mi mierzy czasem cukier jak jestem u niej ;-)

a kto mi powie czemu ael znikla z forum co ma za problemy? bo jak sie nie dowiem to do niej zadzwonie.. martwie sie..

fifka a jak tam maly juz lepiej ty mi nic niemow o malych ciuszkach bo ja niemam prawie wcale malych... moze z 4 bodziaki nawet nie... wszstko powyzej 58.. wiec niech siedzi jak najdluzej bo bedzie mi sie topic ....

lamiav no no śliczne ciuszki i jaka sukieneczka fajny ten rampers rozowy ;-)
 
Ostatnia edycja:
śliczności :) ja z typowo dziewczyńskimi rzeczami czekam na to najbliższe usg czy się potwierdzi raz jeszcze.

Atanek no widzisz ja biorąc do ręki tą bluzę pierwsze co pomyślałam że ci się spodoba ;) ano jakoś przeżyję chociaż dziś ciężko ciężko jest
 
Lamiav, ale masz bajerki :-)
Byłam po te wyniki i u diabetologa. Babka powiedziała, ze jak nie przekracza po godzinie 140 to jest ok.
wyniki naczczo 84, po godzinie 127,2hemoglobina glikowana 4,8. Jak się odstresowałam wynikami toi brzuch mi zmiękł :-)
 
reklama
Fasolka no widzi kobito masz dobre wyniki i hemoglibinę też masz dobrą bo norma jest do 6. no a teraz to cię przez kolano przełożę :-p
 
Do góry